11-річний хлопчик Хасан, який самостійно евакуювався із Запоріжжя до Словаччини, нарешті зустрівся зі своєю сім’єю.

11-річний хлопчик Хасан, який самостійно евакуювався із Запоріжжя до Словаччини, нарешті зустрівся зі своєю сім’єю. Хлопчик, його мама, бабуся, а також п’ятеро братів і сестер перебувають всі разом у безпеці.

Родина Хасана не вперше тікала від війни: багато років тому їм довелося виїхати з Сирії, але без батька — він загинув. Родина оселилась в Україні. Після вторгнення Росії їм довелося знову тікати.

Спершу до Братислави виїхали три сестри хлопчика — там навчається їхній старший 20-річний брат. Далі родина думала, як би забрати за кордон молодшого брата. Мати доглядала бабусю, тож не могла виїхати. Тому посадила сина на потяг, щоб він міг самостійно дістатися до братів і сестер.

Проте врешті-решт мати й бабуся змогли евакуюватися з України до Словаччини. З Запоріжжя вони забрали й свого песика. Вони прибули до Братислави в понеділок, 14 березня.

«Сім’я знову разом. Вони знову втратили все, але цього разу війна у них нікого не забрала», — йдеться у повідомленні поліції Словаччини, які та розказали цю історію.

Джерело