11 суперздібностей нашого тіла, про які ви не знаєте

Наше тіло має багато таємниць. Одні вже достеменно вивчені, інші ще потребують детального дослідження. Та Тутка знайшов інформацію, як ним можна керувати навіть у найбільш непередбачуваний момент. Зацікавили? Хутко читаємо разом статтю.

1. Проста маніпуляція допоможе при шумі у вухах

Якщо дошкуляє шум у вухах, обхопіть шию пальцями рук так, щоб середні пальці лежали біля основи черепа. 50 раз пробарабаньте по шиї, поки не припиниться дошкульна незручність. Зауважимо: якщо шум у вухах дошкуляє досить часто, радимо звернутися до лікаря.

2. Змушуємо мозок працювати на всі 100%

Аби ваш мозок запрацював на всі сто, особливо перед важливими подіями — іспитом тощо, — пожуйте жувальну гумку. Рух щелепою сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу та покращенню мозкової діяльності. Пожувати можна ще пластикову соломинку чи палочку для розмішування кави: такі нехитрі дії справді допомагають зосередитися. Може, тому ми й жували ручки та олівці у школі?

3. Порада для тих, хто не уявляє свого життя без гострої їжі

Вберегтися від пекучих губ після споживання пряних страв допоможе помада чи бальзам для губ. Перед трапезою змастіть ними губи: засіб покриє губи шаром жиру, і спеції не зможуть обпалити шкіру.

4. Піратський спосіб для кращого розпізнання предметів у темряві

При зміні освітлення заплющте одне око, а інше тримайте розплющеним. Так очі краще пристосуються до переміни світла на темряву і навпаки. Гадаємо, цю таємницю найпершими розгадали пірати. Їх чорна пов’язка на одному оці використовувалася саме для кращого пристосування організму до зміни умов навколишнього середовища.

5. Долоні справлять гарне враження

Перед важливою зустріччю зігрійте долоні, адже тепле рукостискання набагато більш позитивно впливає на співбесідника, аніж холодне і спітніле.

6. Масаж ніг зарадить при головних болях

Справді, масажування великого пальця на нозі сприяє полегшенню болей у голові. До 1 хвилини круговими рухами масажуйте палець. Якщо немає можливості дістатися до пальців ніг, натисніть на точку між великими й вказівним пальцями на долоні та натисніть на неї.

7. Стрес можна “заїсти”

І чудовим фруктом-антистресом можна вважати апельсин! Тож якщо вас часто атакують стреси, включіть цей цитрус до свого щоденного раціону. А ще можна нанести кілька крапель ефірної олії на зап’ястя рук: вона зменшує артеріальний тиск і частоту пульсу, знижує тривожність.

8. Вам спекотно? Охолодіться за кілька секунд

Щоб швидко охолодити тіло, допоможуть “зони пульсу”. Це ділянки на зап’ястю, внутрішні боки колін та ліктів. Поставте одну з них під струмінь холодної води й ви одразу відчуєте полегшення.

9. Сонливість можна здолати без енергетиків та кави

На переніссі розташовуються дуже чутливі нервові закінчення. Якщо з легкістю натиснути на них вказівним пальцем, ви зможете зберегти бадьорість.

10. Вимикаємо блювотний рефлекс за декілька секунд

Якщо ви сидите у стоматолога, і відчуваєте, що тошнота підступає до горла, — миттю стисніть великий палець руки в кулаці. Між великим і вказівним пальцями знаходиться точка, яка розслаблює м’язи горла й рятує від такої неприємності.

11. Бажання чхнути можна придушити

Для цього просто варто полоскотати піднебіння кінчиком язика чи притиснути язик до піднебіння біля двох різців.

Якими трюками ви вмієте підкорювати своє тіло? Поділіться своїми спостереженнями.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел