11 вправ для обличчя, які продовжать молодість років на 5-10

Їх можна виконувати навіть на роботі.

Всі ми хочемо виглядати молодо і свіжо, незалежно від віку. На жаль, шкіра обличчя під впливом сили тяжіння з часом обвисає і втрачає тургор, що призводить до появи заломів і зморшок. Щоб позбутися від них, потрібні дорогі процедури, які не всім по кишені.

Але ви повинні знати, що існує абсолютно безкоштовний і природний спосіб зберегти молодість обличчя. Йдеться про вправи для обличчя. Вони існували ще за часів наших бабусь, і зараз знову увійшли в моду завдяки бьюті-тренерам і фітнес-блогерам.

Цікаве
Loading...

І наука це підтримує! Дослідження показали, що вправи для обличчя та шиї можуть робити позитивний вплив на зовнішній вигляд і дають омолоджувальний ефект. Тому лицьові м’язи теж треба тренувати, як і будь-які інші м’язи тіла.

Ось 11 вправ, які можуть допомогти вам виглядати молодше.

1. Прибираємо зморшки на лобі.

Зморшки на лобі одні з найбільш помітних, і візуально дуже старять обличчя. На щастя, є чудова вправа, яку можна робити, щоб зменшити їх. От як.

Крок 1: Візьміть обидві руки і притисніть кінчики пальців до лінії росту волосся, ніби підштовхуючи шкіру вгору.

Крок 2: Після цього злегка насуптесь, щоб забезпечити деякий опір пальцям, притиснутим до лоба. Намагайтеся сильно не морщити лоб.

2. Зміцнюємо скроні.

На скронях не буває зморшок, але брак вправ для обличчя може привести до того, що вони стануть більш напруженими під час стресу. Напруга в скронях приносить біль, прискорює старіння, і псує зовнішній вигляд. От як зробити їх сильнішими.

Крок 1: Широко посміхніться.

Крок 2: Притисніть пальці до скронь.

Крок 3: Натисніть на скроні кінчиками пальців і стисніть зуби при закритій щелепі. При цьому рухайте підборіддям вгору. Це створить м’язову напругу.

Крок 4: Зосередьте увагу на своїх скронях. Уявіть, що ви намагаєтеся змусити свої вуха зрушитися назад.

Крок 5: Тримайте зуби стиснутими рахуючи до 10.

Крок 6: Стисніть ваші задні зуби спеціально і тримайте приблизно десять секунд. Ви повинні відчувати, як ваші скроні напружуються при кожному русі.

Крок 7: Повторіть увесь процес тричі.

3. Зменшуємо мішки під очима.

Мішки під очима не лише змушують виглядати втомлено; вони значно старять обличчя От як це змінити.

Крок 1: Подивіться вгору, використовуючи тільки свої очі. Не піднімайте голову і не переміщайте її яким-небудь чином – покладіться тільки на очі.

Крок 2: Ви відчуєте напружене відчуття, і вам може здатися, що ви намагаєтеся заглянути у свої брови. Ви також можете відчути трепетання повік – не лякайтеся; це пов’язано з використанням м’язів, які ви використовуєте не часто.

Крок 3: Дихайте глибоко, продовжуючи піднімати очі.

4. Припіднімаємо опущені повіки.

З віком повіки обвисають, і надають сонний і втомлений вигляд. Зміцнення повік забезпечить більш позитивний загальний вигляд, і зробить ваші очі більшими, яскравішими і молодшими.

Крок 1: Задійте три пальці будь-якої руки – вказівний, середній і безіменний.

Крок 2: Притисніть ці кінчики пальців до верхівок повік, біля нижньої точки лінії брів обох очей.

Крок 3: Обережно натисніть всередину, потім обережно підніміть очі вгору. Роблячи це, додайте трохи опору м’язам, насупившись; Ваші брови забезпечать повікам хороше тренування.

5. Припіднімаємо “яблучка” щік.

Красива посмішка робить вас яскравішими і молодшими, а сильні м’язи зони щік запобігають утворенню зморшок. Насправді, дослідження показало, що тренування м’язів, використовуваних при посмішках, може допомогти натренувати загальні м’язи обличчя.

Крок 1: Переконайтеся, що ваші руки чисті.

Крок 2: Візьміть руку і ущипніть себе за відповідну сторону рота, в районі області, де утворюється лінія посмішки.

Крок 3: Посміхайтеся так широко, як тільки можете. Якщо ви відчуваєте деяку напругу м’язів і напругу, ви робите це правильно.

Крок 4: Стисніть настільки, щоб ви відчули опір при спробі посміхнутися.

6. Прибираємо зморшки над верхньою губою.

Між верхньою губою і носом часто з’являються тонкі вертикальні зморшки, і вони змушують нас виглядати старшими. Щоб запобігти цьому, просто виконайте наступні дії.

Крок 1: Переконаєтеся, що ваші руки чисті.

Крок 2: Засуньте великі пальці в рот, близько до ясен і до верхньої щоки.

Крок 3: Широко посміхніться. При цьому насувайте верхню губу вниз, ніби закриваючи рот, чинячи тиск на великі пальці.

7. Прибираємо зморшки біля рота.

Якщо вас турбують носогубні складки і зморшки в районі куточків рота, це одна із вправ, яка може допомогти. Вона запобігає поглибленню зморшок і провисанню шкіри.

Крок 1: Витягніть губи вперед, щоб вони приховували ваші зуби. Відкрийте рот, щоб він був у формі букви “о”.

Крок 2: Посміхайтеся якомога ширше, не розкриваючи своїх зубів, намагаючись тримати їх прихованими.

Крок 3: Зробіть це знову ще шість разів.

Крок 4: Покладіть один із вказівних пальців на підборіддя, все ще зберігаючи широку посмішку.

Крок 5: Підніміть щелепу вгору і вниз, повільно рухаючи головою назад.

Крок 6: Розслабтеся, потім зробіть це знову ще двічі.

8. Позбавляємося від брилів.

Брилі з’являються з обох боків щелепи, надаючи обличчю втомленого, опухлого або навіть й ширшого вигляду. Щоб позбутися від них, робіть ось що.

Крок 1: Розпочніть з підняття підборіддя вгору. Продовжуйте нахиляти голову далі назад, поки не досягнете точки, де шкіра під вашою щелепою туго натягнута.

Крок 2: Поверніть голову вправо, а потім вліво, коли ви висуваєте нижню щелепу назовні.

9. Піднімаємо підборіддя.

Багато людей хочуть V-подібне підборіддя і чіткий овал обличчя. Проте, коли ви стаєте старшими, шкіра стає в’ялою, що призводить до зміни форми підборіддя. Ось одна із вправ для обличчя, які допоможуть розв’язати цю проблему.

Крок 1: Розпочніть з того, що закусіть нижню губу так, щоб вона ковзала по зубах і приховувала їх.

Крок 2: Притисніть язик між нижньою губою і зубами, одночасно натискаючи на язик цією губою.

10. Підтягуємо шию.

Так, ми знаємо, що ваша шия не є частиною вашого лиця. Але сильна шия допоможе обличчю не старіти, і зменшить провисання шкіри.

Крок 1: Розпочніть з підняття підборіддя вгору. Нахиляйте голову назад, поки не досягнете точки, де шкіра під вашою щелепою туго натягнеться.

Крок 2: Витягніть нижню щелепу назовні. При цьому рухайте язиком по лінії нижніх ясен і натискайте вперед. Нарешті, висуньте нижню губу вперед.

11. Повнолицьові вправи.

Якщо вам треба вправу, яка дасть вам найкращі результати для усього обличчя відразу, ось кроки до цієї вправи для всього обличчя.

Крок 1: Розпочніть із того, що складіть кулаки і притисніть їх один до одного. Покладіть їх під підборіддя; це забезпечить деякий опір.

Крок 2: Стисніть усі ваші лицьові м’язи відразу. Ви повинні зморщити губи і звузити очі в шприц, щоб стиснути м’язи.

Крок 3: При цьому притисніть підборіддя до грудей, кулаки при цьому продовжують штовхати підборіддя. Якщо у вас виникли проблеми з утриманням позиції, підведіть лікті та руки.

Крок 4: Утримуйте цю позицію на рахунок п’ять.

Крок 5: Тепер перейдіть до розширення м’язів. Відкиньте кулаки і приберіть увесь опір.

Крок 6: Прийміть широко відкриту лицьову позицію: брови вигнуті вгору, рот широко відкритий, очі та підборіддя злегка підняті.

Крок 7: Утримуйте цю позицію на рахунок п’ять.

Крок 8: Повторіть увесь процес знову, від трьох до п’яти разів.

Вправи для обличчя – чудовий спосіб попередити зморшки, шляхом природної підтяжки м’язів. Всього 30 хвилин цих вправ на день допоможуть вам виглядати молодо і бадьоро, боротися з процесом старіння без зайвих витрат.

А ви вірите в силу гімнастики для обличчя?

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close