in , , ,

12 прикладів «розумного» одягу, який приходить на зміну звичайному

Одяг повинен бути не тільки красивим, але і функціональним, чи не так? Дизайнери теж так вважають, а тому прагнуть, крім звичайних функцій, додати одягу ще щось цікаве. Тільки уявіть, наприклад, яка корисна в повсякденному житті маленька кишенька в напульснику для пробіжки!

Тутка розповість про «розумні» предмети одягу, які ,напевно, привернуть вашу увагу.

Гаманець для бюстгальтера

Цей маленький гаманець допоможе тримати при собі готівку під час подорожей. Так, навіть якщо ви залишитеся без сумки, у вас завжди буде певна кількість грошей під рукою.

Кнопки, щоб тримати блузку

За допомогою цих витончених кнопочок можна регулювати глибину декольте на блузах і сукнях, завдяки чому одяг не спадатиме з плечей.

Подовжувач для талії

Гарне рішення для штанів або джинсів, які прекрасно сидять по всьому тілі, за винятком талії. Невеликий шматочок тканини такого ж відтінку буде непомітним і дозволить вам відчувати себе набагато комфортніше в своєму одязі.

Подовжувач для бюстгальтера

Якщо чашки бюстгальтера підійшли ідеально, але в об‘ємі він справді замалий, порятунком стане спеціальний подовжувач. Він допоможе підігнати бюстгальтер під необхідний розмір.

Напульсники з секретом

Для любителів пробіжок, які полюбляють не брати з собою нічого зайвого. У напульсник можна покласти ключі від будинку або трохи грошей.

Еластичні стрічки для стегон

Ці стрічки, схожі на верхню частину від панчіх, виконують не тільки декоративну функцію. Вони рятують тих жінок, які страждають в спеку від носіння спідниць і суконь, через те що внутрішня поверхня стегон треться об тканину і це викликає дискомфорт.

Nike Studio Wrap

Це спеціальні багатофункціональні чешки, які і захищають ноги, і в той же час, завдяки вільним пальцям, допомагають забезпечити необхідне тертя між підлогою і стопою. Це чудове рішення для занять на пілоні, для йоги, гімнастики чи танців.

Чоловічий пояс з набором інструментів

Він допоможе в ситуації, коли потрібні інструменти, а під рукою їх немає. В пряжці «заховані» дві викрутки. А фіксує ремінь шестигранний ключ.

Капюшон-подушка

Корисна річ для тих, хто часто подорожує. З цим капюшоном ви зможете заховати очі від сонця і зручно влаштуватися навіть в сидячому положенні.

Шарф з секретною кишенькою

Ще одне класне рішення для туристів: у цей шарфик можна заховати документи і кредитні карти. Там їх точно ніхто шукати не буде.

Рукавичка з дзеркалом

Для любителів велоспорту розробили спеціальну рукавичку з дзеркалом заднього виду. За допомогою цього аксесуара можна побачити, що відбувається позаду вас на дорозі, якщо на велосипеді немає своїх дзеркал.

Льодоходи

Чудове рішення не тільки для походу в гори, а й просто для використання в зимовий період, коли в місті ожеледиця. Зручне, стійке взуття з колючками точно не дозволить вам впасти.

Бонус: виготовлена на замовлення сорочка для людини з ДЦП

За матеріалами

22 життєвих правила, про які хотілося б знати в юності

Для фотографа з Бразилії немає такого місця, де він не зробив би ідеальний знімок. І порівняння «до» і «після» це підтверджують