13 лайфхаків врятують вас в незручних ситуаціях, які знайомі кожному

Що спадає вам на думку, коли ви чуєте вираз “незручна ситуація”? Щось подібне до цього? Але незручність – це не лише тривала пауза в незручній бесіді або сміх не в тему. Багато хто з нас знає, що з неприємним сюрпризом можна зіткнутися у будь-який момент, й іноді він буває навіть гірший, ніж ми можемо собі уявити.

Ніколи не знаєш заздалегідь, що може статися: каблук може зламатися прямо посеред вулиці, а обід несподівано опинитися у тебе на блузі. Хороша новина полягає в тому, що є декілька лайфхаків, які допоможуть вам зберегти спокій і самовладання в неприємній ситуації.

Тутка зібрав список хитрощів, завдяки яким ви завжди будете на коні.

1. Брудне волосся

Коли немає часу вимити голову, на допомогу приходять звичайні паперові серветки. Промокніть ними жир біля коренів, а потім розпушіть зачіску. Так волосся виглядатиме свіжим.

2. Проблеми з блискавкою

Якщо блискавка на одязі несподівано застрягла, можна використати звичайний олівець. Потріть обидві сторони блискавки грифелем й акуратно застебніть її. Мило теж добре справляється з цим завданням.

3. Піт на грудях

Якщо ви помітили, що в жарку погоду ваші груди потіють, можете використати щоденні прокладки, щоб уникнути появи негарних плям на одязі. Просто покладіть їх всередину бюстгальтера, і вони вберуть піт.

4. Проблеми з легінсами

Навіть якщо легінси підкреслюють недоліки вашої фігури, спосіб комфортно носити їх все ж є. Візьміть старі колготки й обріжте їх так, щоб вийшли шорти. Надягайте їх під легінси, і ваша фігура виглядатиме більше підтягнутою.

5. Чорнильні плями

Чорнило з ручки витекло і залишило пляму на одязі? Допоможе звичайний антибактеріальний гель для рук. Покладіть під пляму паперовий або тканинний рушник, щоб ввібрати чорнило, видавіть на пляму трохи антисептика і промокніть згори ватним диском, а потім виперіть цю ділянку одягу.

6. Свіжий подих

Якщо вам треба швидко освіжити подих, а зубної щітки під рукою немає, можна пожувати кавові зерна. Вони усунуть неприємний запах і завдяки своїй твердій текстурі очистять язик від нальоту, в якому міститься безліч бактерій.

7. Вологе взуття

Промокле взуття можна просушити, використовуючи наповнювач для котячого лотка. Насипте в старі колготки наповнювача, зав’яжіть їх і засуньте у взуття на ніч. Можна також покласти у взуття трохи харчової соди, щоб запобігти поширенню бактерій і, як наслідок, поява неприємного запаху.

8. Жовті зуби

За допомогою бананів можна зробити посмішку привабливішою. Потріть зуби внутрішньою стороною бананової шкірки і почекайте 10-15 хвилин, потім почистіть зуби щіткою і прополощіть рот. Така процедура дбайливо вибілює зуби.

9. Слизьке взуття

Якщо ваше взуття ковзає, використайте наждачний папір. Спочатку потріть підошву круговими рухами, потім проведіть наждачкою від каблуків до носиків, але не тріть занадто сильно. Окрім наждаки, з цим завданням впорається гарячий клей.

10. Картопля проти плям від поту

Картопля допомагає знизити ризик появи плям від поту в області пахв. Наріжте свіжу картоплю і протріть картопляною часточкою область пахв. Почекайте, поки сік вбереться, потім ополосніть шкіру водою.

11. Спідниця, що задирається

Спідниця вічно задирається? Немає проблем! Лак для волосся втримає її на місці. Просто розпиліть його на колготки, і спідниця перестане повзти вгору.

12. Жуйка на одязі

Якщо до одягу прилипла жуйка, просто скористайтеся скотчем. Прикладіть його клейкою стороною до жуйки і потягніть вгору. Якщо відразу відірвати жуйку не вийде, можна повторити дію кілька разів.

13. Застрягле кільце

Якщо ви не можете зняти кільце з пальця, просто підніміть руку вгору і потримайте її так декілька хвилин. Кров відплине від кисті до плеча, і ви зможете зняти кільце.

За матеріалами