in , ,

13 таємниць від майстрів манікюру, які вони ніколи не розкриють своїм клієнтам

Яка професія чи вид діяльності не має секретів і таємниць? Їх мають усі, і декотрі розкривають свої “скриньки Пандори”, а про інші ми воліли б і не чути. Та якщо тема стосується нашої краси і здоров’я, обов’язково треба бути інформаційно озброєним.

Тутка поділиться сьогодні секретами майстрів манікюру. Ми кілька днів нишпорили по тематичних сайтах і зібрали для вас багато цікавого.

1. Ви можете попросити майстра змінити один інструмент, якщо шкіра погано відреагувала на манікюр

Прикро, та такі випадки не поодинокі: кожен організм по-різному реагує на зміни в нігтях: шкіра або червоніє і починає свербіти, або в іншому випадку спостерігається відшаровування верхніх шарів шкіри.

Розчаровуватися й обіцяти більше ніколи не приходити до майстра манікюру теж не варто: ви маєте право і повинні попросити людину замінити пушер для манікюру на апельсинові палички. Алергія чи реакція шкіри на інструмент виникає тоді, коли останній контактує із липким шаром гелю.

2. Не відривайте гель від нігтьової пластинки

Якщо гель дещо відходить від поверхні нігтя, дуже хочеться взяти й різко його відірвати. Та не спішіть: наступного разу манікюр буде триматися гірше, бо разом із собою гель зірве верхній шар нігтя.

3. Вам не подобається форма нігтьового ложа? Попросіть її видовжити

У людей, в кого від природи нігтьова пластинка широка й коротка, манікюр виглядатиме неохайно і навіть негарно. Майстер виправдається: форма така вже була, що й вплинуло на форму готової роботи.

Та сучасні технології сьогодні дають змогу подовжити нігтьове ложе: вам змістять край шкіри й видовжать м’які тканини. Тому не соромтеся попросити про таку процедуру в салоні.

4. Якщо на поверхні гелю видніються тріщини, зверніть на них увагу майстра

Тріщини не мають з’являтися, як би довго ви не ходили з манікюром. Але вони з’являться, якщо сам ніготь гнучкий, а при покритті майстер застосував занадто м’які матеріали. А за наступних відвідин спеціаліста згадайте про цю особливість й попросіть використовувати тверді матеріали.

5. Не наполягайте на товстому покритті

Товсте покриття збереже манікюр надовше? Ні, він не буде триматися довше, а навпаки, матиме неестетичний вигляд. Дівчата часто припускаються такої помилки, а майстри нагадують: товщина вирівнювання ідеального манікюру має бути не більше 1 мм.

6. Не зловживайте обрізним манікюром

Лікарі застерігають: часте обрізання кутикули зробить її твердішою, шкіра загрубіє та її стане важче знімати. Також не радимо дуже часто робити манікюр.

7. При педикюрі попросіть не чіпати мізинця

Майже у кожної людини збоку біля мізинця відростає такий собі “шкіряний каптур” — загрубіння чи потовщення, яке страшенно нас дратує. Від якого хочемо якомога швидше звільнитися. Ми здивуємо, та кваліфіковані майстри мають насамперед переконати не зрізати ненависне формування. Чому? Тому, що воно слугує своєрідним захистом пальця. Ба більше, на мізинець припадає найбільша вага, він у багатьох людей дуже деформований, та й завжди контактує із тісним взуттям. Якщо “каптур” зрізати, нарости будуть лише збільшуватися.

8. Якщо у вас “нігті-кігті” — вимагайте корекції форми

У деяких людей від природи ростуть загострені нігті, які нагадують пташині пазурі. Якщо у вас така будова нігтя, можна попросити виправити її, а не одразу покривати лаком. По-перше, навіть вам така форма нігтьової пластини може не подобатися, а по-друге, такі нігті надзвичайно ламкі, адже на гострий край припадає найбільша вага.

9. Не треба надто довго носити гелеве покриття

Професіонали радять носити нігті не більше 2 тижнів, а не ганятися за тими майстрами, які хизуються світлинами “нігтикам 6 тижнів!” і намагатися якомога довше протримати красу на пальцях.

Коли живий ніготь відростає, апекс (нижня частина штучного нігтя) зміщується і неправильний розподіл ваги викликає утворення травм та тріщин вже нового, живого нігтика.

10. Якщо після манікюру кутикула відростає дуже швидко, перевірте, чи вам не зробили пропилювання нігтя

Якщо у салоні виконують процедуру “пропилювання” нігтя, вам можуть необачно зняти його верхні шари, не зачіпаючи ту ділянку, котра знаходиться під кутикулою. Так, ніготь починає відростати, а біля його кореню виникають тонкі луночки, які добре видно. Саме останні часто плутають з кутикулою — вони дуже швидко відростають. Виправити ситуацію можливо: вони відпадуть наступного разу перед манікюром.

11. Звичайний лак — чудесний помічник

Сьогодні гель став настільки популярним, що ми забули про звичайний лак. А шкода, адже і він може довго красуватися на нігтиках — навіть до 1 місяця. Скажемо ще більше: гель деяким людям категорично заборонений, це пов’язано з віком, особливостями будови пальців та травмами).

12. Гарненько подумайте до того, як робити педикюр за допомогою рибок

Не чули про таку процедуру? А вона зараз дуже популярна. Все ж Тутка подає кваліфіковану думку лікарів, а останні не радять робити такий педикюр тому, що:

  • Риби мають свою мікрофлору, яка по-різному може впливати на пальці
  • Задля економії грошей салони купують дешевiі види рибок, а не потрібний вид гарра руфа. А такі хордові мають зубки, і, покусуючи ноги, завдають мікротравм.
  • Через риб одні клієнти салону можуть заразитися вірусними інфекціями та шкірними хворобами інших клієнтів/

13. Не радимо покривати нігті, якщо у вас не рівний вільний край

Якщо вільний край став саме таким через травми, переношування гелю, хімічні опіки, краще його не чіпати та нічим не покривати.

Між нігтем та шкірою в такому випадку утворюється простір, наповнений вологим і теплим повітрям. В такій атмосфері чудесно розмножуються гриби та бактерії. Гель або лак створять додатковий вакуум та посилять ризик зараження.

Такі проблеми насправді досить часті, але, не бажаючи образити майстрів, скажемо, що вони часто закривають на них очі, щоб не втратити клієнта. Цікаво, а чи ви звертали на них увагу? Якими цікавинками можете самі поділитися?

За матеріалами

Чи справді депресія притаманна сучасному поколінню Z?

Такі типові жіночі проблеми у 19 дотепних твітах