in , ,

13 звичок із соцмереж, які дуже дратують

Соцмережі вже настільки міцно увійшли в наше життя, що без них ми його не уявляємо. Що й казати: сьогодні потенційні працедавці переглядають профілі кандидатів, щоб мати повнішу інформацію про людину. Однак це може зіграти з нами злий жарт, адже ми, самі того не помічаючи, створюємо про себе негативне враження. Важливо орієнтуватися у широкому Інтернет-просторі й відрізняти, як можна поводитися, а як не варто.

Тутка розповість, які дії в мережі можуть дуже дратувати людей та бути нам зовсім не на руку.

1. Великі літери в тексті та багато емодзі

Засилля малюнків та смішних облич не зроблять текст веселішим, а зроблять його важким до сприйняття та читання. Таке повідомлення викаже невпевненість автора у своїх словах та його нездатність всі свої думки передати словами.

Перед публікацією допису уважно продумайте його зміст. Смайли допускаються у повідомленні, але вони не мають навантажувати кожне речення в тексті.

2. Вихваляння подарунками

Дівчата такі дівчата: коханий приніс букет квітів, і ним так хочеться потішитися. Та ще щоб і рідні пораділи, а недруги позаздрили. Популярності такі дописи зажили вже давно, та психологи хочуть порадити: краще тримати особисте життя в тиші. Такі моменти не потребують чужого схвалення, збережіть краще їх для себе.

3. Розсилка онлайн-ігор

І такі повідомлення миготять в стрічці чи не щодня. Не заперечуємо, розслабитися іноді треба й варто, в інтернет-іграх немає нічого поганого, якщо грати в них з розумом. Та людям не варто знати про ваші чергові віртуальні здобутки й перемоги.

Якщо вже так любите проводити час за іграми, налаштуйте розвагу так, щоб вона не надсилала додаткових сповіщень вашим онлайн-друзям.

4. Зображення і СМС із забобонним контекстом

Справді, чи не щодня ми одержуємо повідомлення із сумнівним текстом: “Розішли це повідомлення, і станеш багатим/щасливим” й таке інше. Часто нас вони дратують, але є й такі особи, які в них вірять.
Ми не маємо права засуджувати людей за те, у що вони вірять. Але й свої погляди нав’язувати не варто.

5. Однотипні фотографії з відомими творами мистецтва

Дещо суперечливий пункт: чи варто публікувати дописи на фоні відомих творів мистецтва? Звісно, відвідати Лувр та зазнімкувати себе на фоні Мони Лізи — мрія усіх. Та люди можуть подумати, що ви — хвалько, і ваша радість переміниться на роздратування.

6. По одному слову в кожному повідомленні

Науково доведено, що люди дратуються через маленькі однослівні повідомлення, декотрі стилі листування (як діловий) їх забороняють. До написання повідомлення сформулюйте думку в голові та правильно оформіть її словами.

7. Поширення фейків

Мережа — прекрасне поле для інформації, часто неправдивої. Довірливі люди сприймають такі новини як правдиві, і паніка лиш поширюється.

Фільтруйте інформацію, перевіряйте її. Неякісні звістки можна легко викрити: вони пістрявіють граматичними та орфографічними помилками, адже написані нашвидкуруч. А другий спосіб перевірки — ґуґл. Якщо при пошуку вас переадресовує на сайт джерела, якому не можна довіряти — це ще одна брехня.

8. Однакові фотографії в одному дописі

Якщо у вас є справді багато якісних і гарних світлин, не варто заспамлювати ними усіма стрічку. Радимо обрати найбільш вдалий кадр і зупинитися на ньому.

9. Повідомлення друзям з проханням: «Проголосуйте за моє фото!»

Якщо ви берете участь у конкурсі чи змаганні та вам справді потрібні голоси й вподобання віртуальних друзів, то просити їх надіслати варто родичів і близьких знайомих, та й то у приватні повідомлення. Як гадаєте, чи надішле за вас свій голос однокласник, якого ви не бачили 10 років? Знову ж таки, повідомлення такого плану мають недоречний вигляд і можуть роздратувати адресатів.

10. Недоречні листівки

Їх отримували й отримують усі, і великі, і малі. І це дійсно так дратує, але ж і людину не хочеш образити, але й відповідати не маєш ніякого бажання. Як правильно реагувати на такі дії?

Якщо дуже хочете написати людині теплі слова – напишіть щось від себе. Кілька приємних згадок будуть набагато приємнішими, ніж банальні повідомлення з Інтернету.

11. Неякісні фото пам’яток

В сезон відпусток стрічки соціальних мереж кишать фотографіями красивих будівель, пам’ятників і вулиць, на яких немає людей, з підписами «який прекрасний Париж». І Париж справді прекрасний! Але чи варто викладати десятки аматорських фото, на яких цього абсолютно не видно?

Вашим друзям буде набагато цікавіше переглянути знімки, де видно вас, хоча б трішечки. А зображень Пізанської вежі чи Собору Паризької Богоматері в Інтернеті достатньо!

12. Смайлик замість обличчя малюка

Діти зі смайликами замість облич дуже моторошні. Навіщо взагалі таке робити? Якщо боїтеся лихого ока, не публікуйте дитячі знимки в мережу, але якщо вже публікуєте, то робіть це, як належить.

13. Фото оголеного тіла з філософською цитатою

Ви в купальнику і мудра життєва істина — речі кардинально протилежні. У всьому треба намагатися дотримуватися такту й доречності, а світлини “ню” і філософія геть не в’яжуться між собою.

Намагайтеся знаходити живі, емоційні кадри, які цікаво розглядати. Якщо хочете поділитися якимись думками, пошукайте відповідну за змістом фотографію.

А які звички в соціальних мережах можуть роздратувати вас? Розкажіть і нам.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

11 звичок людей, які нас дуже дратують. Але й на те є причини

Чому потрібно одружуватись з дівчатами із непростим характером: 8 ознак