in , ,

14 прекрасних ілюстрацій жіночого тонкого гумору

Чоловіки жартують, що красиву, розумну чи привабливу жінку знайти легко, а от жінок із легким почуттям гумору — одиниці. “Бережіть таких панянок, які вміють і знають, коли доречно пожартувати, з ними життя стане світлішим”, — цитуємо чоловіків.

Тутка справді любить писати про життєві комічні історії, від яких на душі стає тепліше. Наша добірка сьогодні ще раз підкреслить особливий жіночий сарказм та іронію, і день стане веселішим.

Ще з дитинства я була ходячим нещастям: що не день зі мною траплялися різні кумедні ситуації. Запам’ятався той раз, коли ми з мамою приїхали до торгового центру і я на вході чолом ледь не розбила скло, а в магазині зарепетувала: “Господи, який страшний манекен!” А то виявилася продавчиня, яка нерухомо стояла на місці… Такий сором…

Колись у стоматологічному кабінеті мені зробили кілька процедур одразу. Очікуючи на таксі надворі, я посміхнулася кривавою посмішкою одному красивому хлопцю. Гадаю, знайомитися він передумав.

Їду в метро. На сумці теліпається брелок із жовтими кульками всередині. Якось так сталося, що кульки вистрибнули з нього, відірвалися й покотилися в кінець вагону. Сиджу незворушно, думаю: “При виході заберу”. Під час руху потягу під нахилом бачу: вони котяться до мене назад! Спокійно простягнула руку й підняла їх. Бабуся, яка сиділа поруч, почала хреститися.

Я підхопила ГРВІ та повністю втратила голос! Голос! Сини віджартовуються: “Щось вдома стало так тихо”. А чоловік, підігріваючи мені пива з медом, доливає олії до вогню: “Не треба було на чоловіка кричати!” Негідники! Ти хочеш щось мудре сказати, а шипиш, як змія! Ну нічого-нічого, я ще відіграюся! Вилікуюся, увімкну караоке й цілий день буду співати Винника!

Сиджу на роботі. Заходить чоловік й звертається до мене:
– Ви така красуня, дівчино! Взяв би й попросив у вас руки і серця!
– Ну то попросіть!
– Колись попрошу!
І ВИХОДИТЬ!
Егей, куди?

Повернувшись додому від батьків (гостювала в них в іншому місті) знайшла вдома купу білявого волосся. Розплакалась, мовчки зібрала свої речі, поки чоловік був на роботі, й у сльозах поїхала назад до батьків. Та вже в дорозі мене осяяло: я ж по житті — білявка, на шатенку перефарбувалася в батьків! Повернулася із затримкою, збрехала, що мама попросила затриматися.

В дитинстві я носила великі окуляри, і в школі з мене часто сміялися. Найбільше мені перепадало від одного товстенького однокласника: він не шкодував мені образ, а я не могла образити його і сказати, що він — товстий. Коли він вкотре мене довів до сліз, за мене заступилася вчителька.

Змалку батьки попереджувати мене, що чоловікам потрібно лише одне, і я маю їх стерегтися… І от мені вже 28 років, і я з’ясувала, що чоловікам треба поїсти й переглянути ролик на YouTube, а оте одне потрібне знаєте кому — мені…

Сьогодні в маршрутці одна дівчина ридала ридма, дивлячись в екран свого смартфону. Я теж нещодавно розійшлася з хлопцем, тому захотіла підтримати її і сказала: “Дорога, не плач, той придурок не вартий твоїх сліз!” “Та який придурок, — озвалася вона, — мені розклад надіслали, щодня буду мати по 7 пар!” І ще гірше заплакала. Тепер я зрозуміла, що мої проблеми — то ще дурниці, і мені одразу стало легше.

Літо, спека. Водій у маршрутці залишив двері відчиненими, і от хоче зачинити.
Жінка: “Не зачиняйте, дуже спекотно”.
Водій: “А якщо хтось випаде?”
Жінка: “Відчиняйте, я за нього заплачу”.

Якщо чоловік каже мені, що шукає “справжню жінку”, я втікаю, бо він не має дізнатися, що я — як ті три сови в плащі*.
* Вислів “три сови в плащі* (англ. еквівалент three owls in a raincoat) має пряме значення “злякатися, дати задню перед відповідальною ситуацією”. Вважали за доцільне залишити прямий переклад з мови-оригіналу — прим.перекл.

Дитиною я була дуже спостережливою і повторювала усі фрази, які чула від батьків.
Прийшла зі школи й попросила маму налити мені чаю. Мама, жартуючи, відповіла: “Злидарі слуг не наймають”. Коли наступного дня вчителька попросила мене полити вазони в класі, ви вже здогадуєтеся, що я відповіла. Та вона мого почуття гумору не зрозуміла, й уже ввечері маму викликали до директора. Та вона мене не сварила — ми троє сміялися.

Ми з друзями пішли святкувати мій день народження до кальян-клубу. Там мені дуже сподобалася дівчина-офіціант: татуювання, коротка стрижка, пірсинг — дуже ефектна. Після гостини підійшла до неї та запропонувала фотозйомку, бо з такою цікавою зовнішністю можна й на обкладинку. На що вона: “Я — не дівчина, мене Лев звати”.

Їхала в маршрутці й гадала: іти за суші чи ні, йти чи ні. І тут раптом якась бабуся повертається до мене й каже: “DO IT! DO IT” Ого, думаю, це — знак з неба, ще й старенька така модна, по-англійськи говорить. Виявляється, вона просила кватирку зачинити: “Дує, дує…”.

Маєте такі самі смішні історії зі свого життя? То хутчій пишіть їх у коментарях, посміємося разом.

Сподобалось?

“В 71 життя лиш починається” – приголомшлива Мей Маск

16 порад безпеки життя і здоров’я