in , ,

14 веселих ситуацій під час пологів

Процес народження дитини — відповідальний і хвилюючий момент. У атмосфері паніки, занепокоєння, сум’яття нотка гумору зайвою не буде.

Ми в Тутка дуже любимо переживати з вами найбільш важливі життєві моменти, і наші сьогоднішні історії потішать навіть найсумніших наших читачів.

 • Ми готувалися до народження першої дитини. Дружина була на 9-му місяці, до пологів ще лишалося два тижні. Всі хвилювалися…
  Розповідає дружина: «Ти тихенько хропиш, я читаю книгу. Звук різко припиняється, ти з широко розплющеними очима в паніці витріщаєшся на мене. Голосом, як з-під землі, кажеш:
  – Не плаче, дитина затихла і не плаче.
  Я не відразу зрозуміла, в чому справа. Але заспокоїла:
  – Дитина ще не народилася. Спи.
  Ти так і заснув».
  Зате потім, коли прокинувся, не міг зрозуміти, чому вона з мене регоче. © Poznayushij / pikabu
 • Дружина на 39-му тижні вагітності увесь тиждень жартувала, що не народить, поки не перегляне фінал «Гри престолів». Але у переймів — свої плани. Їдемо в лікарню, в машині швидкої вона каже: «Не дивися фінал без мене!»
  «Який там фінал!» — подумав я.
  P. S. Дівчинка народилася, все добре, Дейєнеріс її не називали. © hulkchat / pikabu

 • Чоловік хотів бути присутнім при пологах. Я: «Коханий, ти впевнений? Розумієш, там різне може бути. Кажуть, що жінка, коли народжує, може неадекватно поводитися: може гарчати, кусатися, кричати. І різні моменти неприємні можуть бути, наприклад, можна покакати…» Чоловік: «Ну покакаю — то покакаю. Переживу якось». © Berry280 / pikabu
 • Забрали жінку в пологовий будинок вже запізно, з повним відкриттям. Акушерка вмовляє пацієнтку: «Ну ще трохи залишилося до пологового будинку, потерпи, бо в машині холодно, народиш полярника». Пацієнтка раптом починає істерично сміятися. Спочатку навіть здалося, що з психікою проблеми — але ні, просто сміється. Посміявшись, каже: «У нього дід полярник, батько теж полярник, в Інституті Арктики й Антарктики обидва працюють».
  P. S. Народила в автівці, за 200 метрів до воріт пологового будинку. © rembongt / pikabu

 • В часи мого народження суспільство ще знало стільникових телефонів, спільних пологів та інших новинок, тому тато вперше побачив мене клубочком у вікні. Вдома родичі напали на нього: «На кого схожа дитина». Старший брат пригадував, що тато довго дивився в стіну, а потім сказав, що дина схожа на кусень м’яса. © Kotrovert / pikabu
 • Привозять взимку до швидкої породіллю з далекого хутора на своєму транспорті. Жінка лежить на задньому сидінні «Москвича», стогне. Почали її витягувати, щоб до пологового будинку занести (він поруч зі швидкою допомогою). Дивляться, а у неї вже голівка немовляти між ніг стирчить. Причому на маківці… чепчик. Всі завмерли, а татусь пояснює:
  – Ми вже під’їжджали, а він почав виходити. Я йому чепчика на голову одягнув, щоб він не змерз.
  Тож іноді народжуються не тільки в сорочках, а й в чепчиках. © alex1977 / pikabu

 • У мене відійшли води рівно на 38-му тижні, о 4 годині ранку. Коли я розбудила чоловіка і сказала про води, він кулею вискочив з ліжка. Я ніколи не бачила, щоб він рухався так швидко. Я досі сміюся, коли згадую його вираз обличчя в той момент. © craftyisthenewsexy / reddit
 • Вагітність, 39 тижнів, перший період, перші термінові пологи. Кажу до пані:
  – Збираємося в пологовий будинок.
  А вона мені:
  – Не поїду, я боюся.
  Ну я раджу пані народжувати у ванній, і нехай чоловік приймає пологи, зараз же так модно. На що чоловік їй переляканим голосом говорить:
  – Ану швидко одяглася і вибігла до авта! © Lemurmur / pikabu

 • Коли жінка народжує, після дитинки треба «народити місце» (мова про плаценту). То мій чоловік як це побачив, блідо-зелений поглянув до лікаря і заявив: «Лікарю, у дружини печінка випала». Потім знепритомнів. Власне тому я і не хотіла брати чоловіка на пологи. © alenadast / pikabu
 • Виклик: жінка, 34 роки, треті пологи. Приїхали. Сім’я — вірмени. Будинком бігає вже 5 дітлахів десь від 2 до 14 років. Чоловіка питають:
  – Чому ви сказали, що пологи треті?
  – Ну, я подумав, що якщо скажу «шості», то ви злякаєтеся і не приїдете. © rembongt / pikabu

А які кумедні історії під час пологів траплялися у вас або ваших знайомих?

Сподобалось?

Те, що нас дратує в інших людях, виявляє справжній бік нашої природи

10 реалій життя, які не цінуєш, поки не стикнешся з ними віч-на-віч