in ,

15 доказів того, що людяність і доброта роблять нас людьми

Герої нашої збірки — звичайні люди: менеджери, мандрівники, власники притулків, які своїми вчинками відроджують віру в людство. Що для одного дрібниця, для іншого може бути даром з небес. У світі близько 28 найбільших благодійних фондів, які жертвують мільярди доларів на благо людства. І якщо наступного разу ви побачите когось, кому потрібна допомога, приділіть йому 5 хвилин. Нумо множити добро на планеті Земля разом.

Скажемо чесно: ми в Тутка пишаємося цими людьми. А хто викликає найбільшу повагу у вас?

Хлопець пожертвував дитячої лікарні $ 1 млн

Вболівальник за допомогою таблички жартома попросив гроші на пиво під час ТВ-трансляції матчу, однак після того, як його показали в прямому ефірі, на його рахунок надійшов понад $ 1 млн. Хлопець вирішив пожертвувати їх дитячій лікарні.

Burger King і McDonald’s об’єдналися з добрим наміром

Мережа Burger King на день припинила продажі бургера Whopper, щоб допомогти McDonald’s  у благодійній акції, де протягом дня частина виторгу з продажу «Біг Маку» піде на лікування онкології у дітей.

Хлопець зробив протез для однолапої качечки

«Ніхто не хотів її брати через прикус. Ласкаво просимо додому!»

Продавець подарував дитині вудочку

«Це був третій раз, коли молодий джентльмен (можливо, років 9) заходив до мене в магазин. Кожен раз він говорив „так, сер“, „ні, сер“, „будь ласка“ і „спасибі“. Він явно хотів придбати вудку і котушку до неї. Сьогодні він прийшов з $ 5. Батько не міг більше позичати йому свою вудку. Але, завдяки своїм прекрасним манерам і ввічливості, хлопчик пішов з магазину з вудкою і котушкою за $ 50 і своїми $ 5 в кишені. Йди на рибалку, приятелю. Так тримати!»

Тато і старший брат недоношених немовлят використовують «метод кенгуру», який, завдяки контакту шкіри зі шкірою, покращує стан малюків

Я знайшов на розпродажі книгу з запискою від Дикого Білла Гуарнера і вирішив передати її його онуці, з якою ми зустрілися біля пам’ятника. Вона була дуже вдячна

Капітан команди БАТЕ прикриває хлопчика під час дощу

Справжній джентльмен не дає дівчині промочити ноги

Хлопець носить мопса-інваліда в перенесенні (в руці у нього колеса для задніх лап пса)

Моя мама врятувала двох 13-тижневих кошенят і назвала їх Пебблс і Бем Бем. Вони швидко освоїлися

Батько Зої помер, а дівчинка пише йому листи в день народження і відправляє їх на повітряній кулі в небо. В цьому році вона отримала відповідь

«Дорогий тату, як справи? У мене все добре. Вітаю з 34-м днем народження. Через 24 дні у мене день народження, 30 серпня. Я бажаю тобі всього доброго. Крім того, ти повинен гарненько посвяткувати там, нагорі, зі своїми друзями. Цілую. Будь ласка, напиши мені відповідь. З любов’ю, your Зої».

Відповідь:

«Дорога Зої! Дякую за твої добрі побажання до мого дня народження. У мене тут теж добре йдуть справи. Я дуже радий, що і в тебе все добре. Я сподіваюся, ти добре вчишся в школі, я б дуже цього хотів. Крім того, будь завжди привітною і ввічливою зі своїми друзями та іншими людьми, насамперед з мамою. Передавай їй від мене сердечні вітання. Я дуже тебе люблю, моя Зої. [цілує] Розважся у свій день народження, гарненько відсвяткуй. Твій, your, тато.

Я був дуже радий твоєму листу».

Її мати намагається знайти цю людину, щоб особисто подякувати, але вона поки що не відгукнулася.

«Хтось розфарбовує камені і залишає їх захованими в парку, щоб діти могли їх знайти»

Притулок для тварин знайшов круте рішення

Притулок розподіляє тварин по факультетах «Хогвартса», виходячи з властивостей їх характеру (хоробрі, веселі, активні), щоб чотириногі швидше знайшли собі господарів.

Бонус: Що винен — віддати повинен

1972 рік, зима, мені 15 років. Я на 1-му курсі, зимові канікули, їду додому. Купила квиток на поїзд, і на цьому мої фінанси закінчилися. Їхати, здається, 23 години, потім очікування поїзда в наш «ведмежий кут». Поїзд ходить раз на добу, і на ньому 4 години котитись. В купе зі мною жінка років 30-35, з двома хлопчиками-дошкільниками. Ніч минула, і наступний день. Їла востаннє вдень на вокзалі, вчора — пиріжок. Тут вагоном несуть обіди в судках з вагону-ресторану. За-а-апах! Попутниця взяла 2 обіди і покликала мене їсти. Я сильно засоромилась, а вона каже: «Ти їж, а я тобі про себе одну історію розповім.

Я була студенткою. Я стояла на дорозі, голосувала і дуже спізнювалася на екзамен. Одна машина зупинилася, чоловік і дружина, але вони їхали не в місто, а в інше село по трасі. Бачачи мій відчай, вони запитали, в чому справа, а потім відвезли мене прямо до інституту, зробивши великий гак і втративши час. Грошей не взяли, як не вмовляла. Сміялися, що вони студентами в таку ситуацію теж потрапили — і їх виручили. Ось відтоді я цей борг віддаю», — посміхнулася попутниця. © etoyanatan

Сподобалось?

15+ порад від стилістів Кейт Міддлтон і Меґан Маркл, на які варто звернути увагу

РЕЦЕПТ: 8 простих рецептів приготування популярних видів сирів