15 людей відверто зізналися про свої таємниці

Чи не бувало з вами такої ситуації, коли незнайома людина у громадському транспорті чи просто посеред вулиці починає ділитися з вами своїм життям, розповідати про найглибші таємниці. Світу такий феномен відомий сьогодні як “ефект супутника” – незнайомці радо розкриють правду про всі сімейні чи особисті секрети. Чому так стається? А тому, що набагато легше виговоритися людині, якої ти не знаєш, котра ніколи нікому не розкриє ваших признань. Так зізнання стають ще більш відвертими.

Тутка зачитався, як коментатори виливали душу на папері й поділиться цими історіями сьогодні з вами. Гостросюжетний фільм можна знімати за таким сценарієм.

 • Колись ми з дружиною вирішили організувати моїй молодшій сестрі святкування її 13-річчя. Ще відтоді (і дотепер) вона позиціює себе суворою вегетаріанкою, і на вечерю замовила собі пасту з куркою. Останню попросила замінити на тофу. З’ївши добру половину страви, іменинниця запідозрила м’ясо в макаронах. І це було справді так, але я, щоб не засмутити її, збрехав їй, що курки там немає, і переконав доїсти пасту з тофу. Що вона преспокійно і зробила.
 • Моя найкраща подруга скоро вийде заміж і зробить найбільшу помилку в житті. Її наречений – патологічний брехун, мені лячно від нього кожного разу, як я бачу їх разом. Так за неї хвилююся, але мені страшно розповісти їй про свої підозри.

 • Нещодавно моя мама зізналася мені, що в мене є старший зведений брат, якого віддали до дитбудинку. Наша сім’я багатодітна, і досі старшим був я. Мама дуже просила мене нічого не розповідати молодшим дітям. Тепер я несу тягар цієї таємниці та розриваюся між повагою до прохання мами й почуттям, ніби я обманюю своїх братів і сестер.
 • В мене був дуже гарний учень, талановитий хлопець. Він здавав важливий держіспит, від якого залежало його майбутнє. Про результати подзвонила дізнатися його мама, і я, помилившись рядком, заспокоїв її, що син успішно пройшов. А насправді він провалився. Жінка подякувала й зі сльозами на очах поставила слухавку. І я підробив його результати, єдиний раз у житті. Я ніколи до цього такого не робив, і коли мій директор запропонував мені корупційну схему, я відмовився. Але совість мене не гризе: сьогодні той хлопець став чудовим чоловіком, у нього прекрасний бізнес та сім’я. Мабуть, іноді «брехня заради порятунку» може врятувати людині життя.
 • Колись я йшов поблизу будинку сусіда й помітив гаманець. Підняв його із землі, відкрив і вийняв звідти 50 доларів. На візитці зауважив прізвище нашої сусідки, затим пішов до її дому й повернув їй загублену річ. Що ж не дає мені спокою? Через тиждень ця жіночка дала мені 50-доларову купюру, дякуючи, що я повернув їй загублену річ. Я не хотів брати гроші, але вона наполягала.
  Отак мене винагородили за крадіжку. За що соромно навіть собі зізнатися.

 • Колись, напідпитку, я хотів погратися в сніжки з однією закоханою парочкою, яка цілувалася під моїми вікнами. Ті ініціативу не підхопили й втекли.
 • Я маю багато грошей, але я хочу зберегти це в таємниці, щоб рідні не забрали моїх грошей. Всі гадають, що я бідую, а я і не хочу переконувати їх у протилежному. Маю скромне однокімнатне житло, двох кішок, гарний комп’ютер і непогане авто. Заощаджую на повсякденних витратах, а гроші віддаю на благодійність.
 • Я знаю, що саме моя бабуся кинула в колодязь на задньому дворі, перш ніж його назавжди забили дошками. Коробку з любовними листами. Їх автором була подруга мого дідуся. До того моменту бабуся не знала про їхній роман. Думаю, це розбило їй серце.
 • Вже сім років мій вигаданий друг – найкращий мій порадник.

 • Після народження першого сина в моєї дружини почалася затяжна депресія. Лікар порадив попити антидепресанти й попередив, що вони мають накопичувальний ефект: чим довше їх п’єш, тим краще вони діють. Цього я їй не сказав, поїхав до аптеки, привіз додому медикаменти. Дружина, прийнявши першу дозу, вже через 2 години радо поділилася, що таблетки діють і їй стало легше. Через 2-3 дні вона взагалі припинила їх пити. Що й казати – ефект плацебо в дії.
 • Коли мені було 6 років, я міцно схопив за хвіст нашу кішку, розмахнувся і жбурнув нею через усю кімнату. Крім нас з кішкою вдома нікого не було, і ніхто з домашніх так і не дізнався про мій жахливий вчинок. Минуло вже 16 років, але совість досі гризе мене.
 • Колись я перебрав на сімейному святі моєї нареченої та разом з її братом закопав у них на фермі 1,5 кг срібних злитків. Територія величезна, а ми з ним ще й доклали всі свої п’яні зусилля, щоб гарненько приховати таке багатство. Тепер ні він, ні я не пам’ятаємо, де шукати «скарб».
 • Іноді я шкодую, що стала матір’ю. Я була не готовою, немає в мені цього материнського інстинкту. Я добре ставлюся до дітей і ніколи їм не зізнаюся в цих своїх думках, адже тут немає їхньої провини.
 • Друг мого батька відкрив свій спортивний бар. А тато мій непогано вміє підробляти підписи. І ось на честь відкриття він подарував новоспеченому власникові бару фотографію Джо Намата (американський футболіст і актор – прим. редакції) з його «особистим підписом». Хлопець з гордістю повісив її на найпочесніше місце, ледь не над барною стійкою. Фотографія висить там уже 20 років, і відвідувачі досі в захваті, тому що бар знаходиться в Піттсбурзі, а там всі люблять Джо.
 • Впродовж останніх 2 років я мав серйозні фінансові труднощі й декілька раз ледь не залишився без даху над головою. Основна причина в тому, що весь цей час я віддавав свої гроші подрузі, яка сильно їх потребує. У неї є маленька дочка, і вже краще буду голодувати я, ніж дозволю голодувати їм

Чи доводилося вам довіряти таємниці випадковим людям? І чи незнайомці відкривали своє серце вам? Розкажіть нам свої думки в коментарях.