in , ,

15 ознак того, що ви точно подобаєтеся хлопцеві

Світ технологій, як і кожна сфера нашого життя, має свої плюси та мінуси. Через те, що левова частка нашого спілкування перейшла в онлайн-площину, ми поступово втрачаємо здатність читати справжні людські почуття, як і висловлювати свої, особливо відчуття симпатії чи кохання. Хочемо вас втішити: мова тіла ще не втратила своєї чинності й може допомогти нам привідкрити завісу правди.

Тутка по собі знає, як важко буває прочитати людські почуття, тому зібрали найвиразніші із них і точно зрозуміти почуття людини. Навіть якщо вона й словом про них не обмовиться.

1. Підіймання брів

У нього “підстрибують” брови щоразу, коли він вас бачить? Якщо ви подобаєтесь людині, їй подобається все, що ви кажете і як виглядаєте, вона хоче бачити вас якнайчастіше. Очі сильніше розкриваються, і, відповідно, брови теж підіймаються.

2. Пітніють руки

Вологі руки — ознака того, що поруч із вами людину кидає в жар чи вона нервує. Також така особа боїться сказати щось немудре чи зробити необачний вчинок, щоб вас не злякати. Такі почуття призводять до підвищеної тривожності — саме так руки й пітніють.

3. Нахиляння до вас

Такий жест багато може розповісти, хоча і є очевидним. Якщо ви сидите в людному та галасливому місці, і людина вас чудово чує та все ж нахиляється до вас, — так вона показує, що їй важливі ваші слова й вона нічого з них не хоче пропустити.

4. Стискання вашої долоні

Якщо вона притискає вашу долоню до себе, внутрішньо ця людина дуже вас бажає. Про те ж саме розкажуть і схрещені пальці рук.

5. Широко розставлені ноги

Так чоловік виявляє до вас свою довіру (або викаже своє погане виховання). Сидінням в такій позі він доведе свою прихильність до вас, якщо тільки це не завдасть вам незручностей. Якщо він вами не цікавиться, то нащо йому так поводитися?

6. Важке дихання

Поруч з вами його дихання важчає? Людина інстинктивно хоче поруч з вами виглядати кращою, бо ви їй подобаєтесь.

7. Контакт очима

Ви ловите погляд людини на собі в ту мить, коли дивитесь на неї? Очевидно, ви їй симпатизуєте. Обмінюватися таємними поглядами, піймати порух очей людини, коли ви жартуєте й вона починає сміятися з ваших жартів — однозначно, між вами щось є.

8. Зачіпання краватки

Ще одна ознака хвилювання. Декотрим людям необхідно перебирати предмети в руках, щоб заспокоїтися — і так само робить людина, якій ви подобаєтесь. Якщо ця особа хоче приховати симпатію, то таку дію вона робитиме приховано.

9. Щира посмішка

Чоловіки можуть дещо приховувати почуття і робити посмішку нещирою, але з коханою людиною усміхаються широко й сяюче. Навіть не на всі 32, складочки біля очей та на чолі виявлять її прихильність до вас.

10. Зміна голосу

Коли при звертанні до вас його голос робиться ніжнішим, м’якшає — повірте, ви йому не байдужі. Темп зменшується, людина говорить повільніше, бо їй з вами добре і затишно.

11. Він любить іти поруч

Якщо людина іде на два кроки перед вами, то в такому випадку не ви її дуже цікавите, а її власні амбіції. І навпаки, якщо іде поруч, то цікавиться вами та прагне взаємного спілкування. Єдиний допустимий варіант того, щоб чоловік ішов попереду вас — випадок небезпеки або проштовхування крізь натовп.

12. Дбайливе ставлення до ваших особистих речей

Зверніть увагу, як він ставиться до ваших особистих речей: кидає чи вішає ваше пальто? Наскільки чоловік чи хлопець поважає ваші речі, настільки він поважає вас. Носить вас на руках, як королеву, але шпурляє речами й навпаки? Маєте про що подумати.

13. Випадкові доторки

Якщо людина постійно і ненависно хоче до вас торкнутися, ненароком зачіпає ногу під столом, це розповість про її внутрішнє бажання бути поруч з вами. Подумайте: якщо людина вам не подобається, ви хочете бути якнайдалі від неї, чи не так? А з тією, яка припала до серця, хочете бути якнайближче.

14. Не звертає уваги на телефон

Так, більшою чи меншою мірою якщо людина не реагує на повідомлення, відкладає телефон вбік, це свідчить і про її повагу до вас, і про зацікавлення вашою персоною. І хай увесь світ зачекає, поки ви поруч.

15. Привідкриті губи

Якщо, знаючи всі символи мови тіла, ви досі вагаєтесь, погляньте на губи людини. Якщо чоловік має до вас теплі почуття, рано чи пізно він розтулить губи, коли вас побачить.

Чи про все ми згадали в статті? Можете щось додати іще? Діліться думками в коментарях.

За матеріалами

Сподобалось?

6 великих сімей, які вразили світ

7 рис, яких не вистачає кожній жінці, — розповість чоловік