in , , ,

15 суттєвих помилок у прибиранні, від яких дім стає ще бруднішим

Ви заощадите час, користуючись цими порадами.

Те, що ви використовуєте найкращі засоби для прибирання, ще не означає, що ваш дім справді чистий. Якщо ви використовуєте їх неправильно, то ваш дім стає ще бруднішим.

Дотримуйтесь цих перевірених порад від Керолайн Форте, директора Good Housekeeping, і вам знадобиться менше часу на прибирання, тому що ви будете робити все правильно з першої спроби.

1. Перевантаження посудомийної машини.

Занадто щільне утрамбовування посуду в посудомийці впливає на здатність пристрою промивати кухонне начиння милом і водою. Більш того, ви можете вийняти посуд і побачити, що він такий самий брудний, як був.

2. Миття дошки для нарізання засобом для миття посуду.

На жаль, засіб для миття посуду не здатен вимити бруд з дерев’яної поверхні, тому варто обрати інший засіб. Якщо хочете дійсно вбити всі мікроби, занурте дошку на кілька хвилин в розчин відбілювачу.

3. Ігнорування найчастіших точок дотиків.

Крани, вимикачі та дверні ручки є такими місцями, за які найчастіше вхоплюємося руками, а тому вони також є найбруднішими. Щодня витирайте їх дезінфікуючою серветкою, щоб тримати мікроби в страсі.

4. Не очищений контейнер і фільтр для порохотяга.

Якщо ви не вичищаєте мішок для порохотяга, то просто розповсюджуєте пилюку, а не збираєте її. Випорожнюйте каністру або мішок після кожного використання. Не чекайте, коли вони заповняться вщерть.

5. Обприскування меблів поліролем.

Коли ви розпилює поліроль на меблі безпосередньо, це створює нарости, які важко видалити, і притягує ще більше пилюки. Щоб уникнути цього, змочіть засобом тканину, а потім протріть брудні поверхні.

6. Всюди користуєтесь однаковою ганчіркою.

Розводи на поверхнях? Можливо, ви використовуєте одну серветку для різних поверхонь, тим самим поширюючи мікроби й бруд. Навіть якщо ганчірка виглядає чистою, її треба прати після кожного використання.

7. Використання щітки з пір’я (піпідастра).

Цей чудовий предмет тільки переносить пилюку з однієї поверхні на іншу. Замість цього користуйтеся серветкою з мікрофібри, яка буде поглинати й утримувати в собі частинки бруду.

8. Не витираєте пилюку з підвіконників перед миттям вікон.

Якщо ви забудете витерти пилюку з підвіконників, будь-який засіб для миття вікон, яке капає на раму, перетворить пилюку на бруд.

9. Зберігання туалетної щітки вологою.

Ну привіт, джерело бактерій! Але є варіант — тримати щітку в засобі для унітаза, періодично змінюючи його.

10. Брудне відро для сміття.

Якщо ви помітили неприємний запах на кухні, це може вказувати на те, що ви давно не мили відро для сміття. Протирайте його один раз на тиждень миючим засобом з відбілювачем, щоб тримати під контролем неприємні запахи.

11. Швидко хочете помити плитку.

«Дайте розпилювачу і засобам для миття для плитки попрацювати кілька хвилин перед тим, як витерти їх», – радить Керолайн Форте. «Це допомагає розчинити жир і плями, тому вам знадобиться менше зусиль».

12. Ігнорування крихт в клавіатурі.

Перш ніж підійти до клавіатури з серветкою для дезинфекції, обов’язково переверніть її догори дриґом і витрусіть з неї крихти.

13. Використання засобу для миття посуду до всього.

Попри те, що цей продукт для боротьби з жиром є потужним, він залишає розводи на інших поверхнях. Тому вам варто уникати використання рідкого засобу для вікон і дзеркал автомобіля.

14. Заливання занадто великої кількості кондиціонера для тканини.

Розумію, що ви хочете спати на м’яких простирадлах. Але використання більшої кількості продукту, ніж рекомендована виробником, буде мати прямо протилежний ефект. Він може зробити тканини жорсткими, колючими або навіть жирними, і зменшити поглинальну здатність рушників.

15. Використання брудних губок.

Губки перетворяться на розплідник мікробів, якщо ви не будете їх дезінфікувати кожні кілька днів (і замінювати їх кожного місяць). Щоб зробити це, замочіть губку у воду, покладіть її в посуд для мікрохвильової печі, а потім нагрівайте на високій температурі протягом хвилини.

А ви робили всі ці помилки?

За матеріалами

Сподобалось?

Австралія, якої ви ще не бачили — наших 30 світлин це доведуть

РЕЦЕПТ: Ділюсь з вами рідкісним рецептом аджики від моєї мами! Можна їсти одразу, а краще – закрутити в банки…