in , , ,

17 років мама знімала, як зростав її син – і воно того варте

Всесвітньовідомий фотограф із Тайпею, Тайвань, Анне Ванг, рано зрозуміла, що типовий знімок “мама-дитина” абсолютно для неї не підходить. “Моя стратегія як фотографа базується на самовираженні”, – розповіла митець. “У материнському світі, де все дуже приховане і глибоке, саме через цей метод ти можеш найкраще себе проявити, висвітлити різні сторони себе самої. Я, як мама і жінка, активно намагалася створити ту себе, замість того, щоб мене пасивно відтворив митець-чоловік, як уже традиційно склалося”.

Материнство для неї – це довга і складна подорож, котра, однак, не має базуватися лише на самопожертві та самовіддачі. Вона проводить паралелі між своїм покликанням і роботою, створюючи новий вимір зображення. “Мама – це теж митець, вона творить нове, апелюючи до своєї мудрості”, пояснює жінка, “мама створює не лише життя, а й безперервну, плинну матрицю досвіду між Дитиною та Мамою”.

Серія її знімків “The Mother As A Creator” – спроба показати злиття митця і матері, у ній Анне відтворює різні етапи життя сина. “У цій серії я роблю сімейну фотографію з сином на фоні попередньої світлини, пояснила вона. “Саме так різні етапи росту і розвитку сина виникають на тій самій площині через накопичення деталей та предметів. Наші з дитиною етапи життя накладаються одне на одного, і за допомогою різних знімків ми творимо діалог у такому стисненому вимірі. Через що світлини формують нову візуалізацію/образ Материнства”.

Результати – вражають, багато сердець в світі були зворушені. Зараз її 18-річний син пишається своєю мамою-професіоналом, її неймовірним мистецтвом та хоче продовжувати цю справу в майбутньому. Гортайте серію вниз та діліться думками у коментарях!

2001 рік – за день до пологів

2002 – натискаємо на кнопку камери разом

2003 – у сина нога в гіпсі

2004 – святкуємо Різдво

2005 – готуємось до виставки

2006 – важко працюємо

2010 – невпевнено ростемо

2011 – мріємо

2014 – уже одного зросту

2018 – сперечаємось за свободу

За матеріалами

Сподобалось?

Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці поряд із чоловіком – не витрачайте на нього енергію!

33 рази, коли мама придумала, як дешево одягнути дочку в сукні з ″червоної доріжки″