in , , ,

18 дівчат, які не змогли прикусити язика

Дівчата й жінки справді не з нашої планети. Бо як ви поясните неймовірний зв’язок між ними, вміння розуміти одна одну з півслова і відлуння проблеми однієї в душі іншої?

Жіноча половина команди Тутка ще довго надсилатиме подружкам цитати з цієї статті. Якщо складну ситуацію подати в жартівливому тоні, вона перестане бути складною. Читайте самі.

1.

Цінуйте перші моменти стосунків, коли вас жаліють, бо ви втомилися, а не кажуть: «Ну і від чого ти стомилась?»

2.

Завжди дивуюся, чому чоловіки називають жінок ненормальними через те, що ми відкрито й бурхливо проявляємо свої емоції. Те, що чоловіки пригнічують й придушують свої справжні почуття, робить їх справжніми психами.

3.

Місяць стосунків:
– Люблю твоє критичне мислення. Твоя точка зору завжди альтернативна.
5 років стосунків:
– Ти лиш осуджуєш усе на світі. Йди дурниці на ноутбуці своєму переглядай.

4.

З’ясувала, що на дні відерця з морозивом немає розв’язання моїх проблем. Все ж, я спробувала.

5.

«Ця місцевість кишить гримучими зміями. Тримайтесь на відстані й ставтесь до цих тварин з повагою».

6.

Ти ще з дитинства мрієш поїхати до Італії, вивчаєш італійську мову, стараєшся… А у 22 роки працюєш офіціанткою у піцерії й маєш премію за ідеальну вимову італійських страв.

7.

Досить цих фраз: «треба поговорити» або «потім поговоримо». Ну майте совість, в мене вже починається тривожний розлад! Кажіть вже!

8.

Я не розумію, чому всі шукають красенів з кубиками пресу? Чоловік з кругленьким животиком ніколи не спитає: «Може то запізно їсти піцу о 03:00 ночі?» І просто замовить ще одну.

9.

На уроках літератури нас спершу вчать вигадувати історії, а потім дивуються, як це ти, Настю, оце собі вигадала?

10.

Нещодавно дізналася, що вже створили такі холодильники, які можна прив’язати до свого стільникового телефона. Якщо хтось не зачинив дверцята – телефон починає телефонувати. І мені подумалося: це ж ідеальне рішення для мого колишнього хлопця. Пожалітися на проблему – він тут як тут, а от самому її вирішити – розуму бракує.

11.

Щодня в мені зростає страх, що до моди повернуться джинси з низькою талією.

12.

Дуже хочу почути справжню історію успіху, як людина з низів дійшла до висот. Та всі історії успіху, які мені приходиться чути, я чую приблизно отакі: «Я так багато працювала, а потім плюнула на все і пішла робити нігті».

13.

Як хотілося би стати однією з тих палких засмаглих кралечок, які засмагають і вмить стають богинями з ніжною шкірою, а не, як я – орком, який перетворюється на підсмажену свинку Пепу.

14.

Як це – «щастя любить тишу»? Я собі навіщо знайшла чоловіка-красеня?

15.

Дратує, що у 20 років ми переживаємо за свою таку недосконалу зовнішність, а в 30 знову хочемо стати такими красунями, як у 20 років.

16.

Страшенно захотілося їсти, коли робила собі брови в нового майстра. Вже й купу місць придумала, куди забіжу перекусити після процедури. Коли глянула на себе в дзеркало, єдине місце, куди захотілося втекти, — додому. І сидіти там вічно. І носа звідти не висувати.

17.

Прочитала статтю про те, що люди, які пізно прокидаються, ризикують швидше померти, і зрозуміла, що це правда… Подумайте самі! Звісно, якщо тобі дуже важко вранці вставати, але ти мусиш, бо так всі роблять, то й ноги ти задереш значно швидше за тих, кому так жити дуже зручно.

18.

Гадаю, я б легше ставилась до періоду дорослішання, якби люди чесно розповіли мені, що прищі – проблема на ціле життя, а не лиш на період пубертату.

Бонус: Так добре, що розв’язання всіх проблем іноді таке просте

Зняла бюстгалтер – й забула, через що злилася.

Які цікаві життєві спостереження ви можете додати до слів наших героїнь? Цікаві ваші думки в коментарях.

Сподобалось?

Що приховується під ознакою справжньої любові

70-річна жінка та її монолог