in , ,

18 секретів нарощення вій, про які не розкажуть в салонах краси

Навіть у справі нарощення вій є свої підводні камені, і не все так легко, як здається на перший погляд. Алергія на клей, неправильна форма штучних війок можуть пошкодити чи зруйнувати ваші природні назавжди.

Тутка уважно вивчив поради косметологів і розповість сьогодні, на що треба звернути увагу при виборі майстра, та й під час самої процедури нарощення вій.

 • Під час нарощення вій звертайте увагу на своє самопочуття. Насправді, ви не маєте відчувати жодних неприємних відчуттів. Якщо помітили, що у вас печуть чи сльозяться очі — одразу припиняйте сеанс. Вірогідно, що у вас алергія на клей.

 

 • Професійні майстри прикріплюють одну штучну волосинку до здорової, непрофесійні — одну до кількох. Так вії можуть неприродно злипатися й утворювати грудочки.

 

 • Зверніть увагу, що немає суттєвої різниці між натуральними та синтетичними нарощеними віями. Перші (які звично виробляють з лисиці чи норки) легші за вагою, матові за кольором і, на жаль, можуть викликати алергічну реакцію. Другі — не викликають реакції й мають більш глянцевий колір.

 

 • Дуже популярною сьогодні стає техніка “Голлівуд”, як на фотографії знизу. Війки досить пишні, об’ємні та носяться значно довше — до 2 місяців.

 • До речі, ще кілька слів про вищезгадану техніку “Голлівуд”. За правилом нарощення – 1:1, тобто одна штучна війка кріпиться до 1 вашої природної вії. “Голлівуд” пропонує інший варіант: пучок з 4-5 війок приліплюють до вії, він має дещо легшу структуру і легше прикріплюється. Так, така техніка чудово підійде панянкам, у яких від природи рідкі вії — кількість останніх так зросте в геометричній прогресії.

 

 • Від водостійкої туші після нарощення доведеться відмовитися: ви ризикуєте потягнути за собою і вії, знімаючи макіяж.

 

 • Не нехтуйте порадами спеціаліста щодо вибору форми вій. Якщо у вас є певні фізіологічні несиметричності — досвідчений бровист допоможе вам їх замаскувати.

 • Хочете перевірити спеціаліста? Спитайте його, чи можна для кріплення війок скористатися клеєм для нігтів. Що категорично забороняється. Якось у США стався такий випадок: у клієнтки потім довго сльозилися очі, спостерігалася припухлість повік.

 

 • Перегляньте всю свою косметику — у складі міцелярної води, тоніків та кремів можуть міститися віск і олії, що руйнують клей для вій. І останні довго не протримаються.

 

 • Перед процедурою нарощення вій варто не фарбуватися. Навіть незначна кількість косметики може вплинути на кінцевий результат. Радимо навіть не застосовувати тональний крем чи пудру — шкіра має бути ідеально чистою. Спеціалісти не рекомендують користуватися тушшю для вій 1 день до процедури й, звісно, зняти лінзи.

 • Ще один незаперечний факт — після нарощення вії почнуть випадати. Важко передбачити, по скільки і як, адже кожен організм — індивідуальний, та щодня ви втрачатимете по 1-3 війки, через 2-3 тижні можна іти на корекцію. На жаль, деякі жінки втрачають весь об’єм вій в перший тиждень після процедури.

 

 • Значного об’єму вій не можна досягнути, прикріпивши штучну до кожної здорової. Вмілий майстер не приліпить штучну вію до маленької війки, яка ще росте, бо так він ризикує її пошкодити.

 

 • Не спішіть на безкоштовне нарощення вій до майстра-початківця. Наслідки іноді бувають сумними, як на фотографії нижче (звісно, в серед початківців є професіонали, не хочемо нікого образити).

“Мене попросили бути моделлю для майстра-початківця. Отож: втратила і нарощені, і свої вії”.

 • Не рекомендують фарбувати вії тушшю тому, що при зніманні косметики ви можете просто пошкодити нарощення. Якщо дуже хочеться підфарбуватися — легко пройдіться по кінчиках вій.

 

 • Після процедури рекомендують не відвідувати саун, басейнів, вмиватися водою. Клей засихає від 12 до 24 годин, тож йому потрібен час, щоб вії добре прикріпилися.

 

 • Якщо хочете перевірити професіоналізм майстра — спитайте його, чи можна наростити вії, як у Кім Кардаш’ян. Досвідчений спеціаліст відповість, що об’єм залежатиме не від побажань клієнта, а насамперед від стану його вій. Якщо ті густі та пишні, вони витримають і не таку густину.

 • Уточніть склад клею на наявність формальдегіду. Остання речовина шкідлива для очей, викликає почервоніння, свербіж і навіть припухлість.

 

 • І нарешті: нарощені вії не мають спричиняти вам жодного дискомфорту. Єдине, що може вам дошкуляти — це тракційна алопеція або втрата волосся через те, що майстер неправильно розрахував вагу штучних вій щодо ваших природних.

А на які моменти при нарощенні вій звертаєте увагу ви? Поділіться з нами своїм досвідом.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Тест: Дитяча травма чи що досі заважає вам нормально жити

15 безпрограшних і швидких варіантів для обіду