in , ,

18 випадків обману та зради найкращих друзів

Чи були у вашому житті випадки, коли найкращі друзі встромляли ножа у спину? Чи ображали вас настільки, що не хотілося їх ні бачити, ні чути? Так, життя несправедливе, зради бувають і дуже часто. Ми хочемо сьогодні поділитися з вами невигаданими й болісними життєвими історіями образ, яких завдали найрідніші друзі. Боляче, але немає ідеальних людей.

І Тутка сьогодні просить: відпустіть із серця образу, особливо напередодні Нового року. Хай всі криві дороги та стосунки виправляться! Хай злоба не підточує наших сердець!

 • Моя подруга жила в США 5 років нелегально. Сьогодні вранці я дізналася, що вона вже близько пів року має стосунки з моїм хлопцем. Тоді я покликала їх обох на обід, приготувала їжу та викликала міграційну службу. Я сиділа за столом з незворушним виразом обличчя і келихом вина в руці, спостерігаючи, як офіцери заходять і забирають її.
 • Колись ми з чоловіком дуже допомогли своєму «другу»: прихистили в себе вдома, витягли з багна, знайшли роботу. Коли він почав жити окремо, то почав переманювати наших клієнтів й пропонувати послуги, дешевші за наші (ми були власниками автомайстерні, де він колись працював). Такий вчинок розбив моє серце.
 • Моя найкраща подруга, з якою ми були нерозлучними 16 років, завагітніла. Батьки виганяли її з дому та змушували зробити аборт, але вона відмовилася. Наша спільна подруга сказала, що хтось повинен зіштовхнути її з драбини, щоб у неї стався викидень. Це було так страшно, що я вирішила захистити свою вагітну подругу. Наступного дня мене викликали до директора під загрозою виключення зі школи. Там наша спільна подруга заявила, що я збираюся зіштовхнути вагітну зі сходів. Вона їй повірила. Після цього ми перестали розмовляти.

 • Ми з друзями вирішити піти на кальян. Хлопці знайшли ще трьох дівчат, і там ми випадково кинули кальян на диван і зіпсували меблі. Адміністратор дозволив відшкодувати суму збитків. На той час такі гроші знайшлися тільки в мене, тож я погодився заплатити. Друзі та незнайомі дівчата мали назавтра повернути мені борг. Яким великим було моє здивування, коли останні наступного дня справно повернули мені зазначену суму, а «віддані друзі» обіцяли віддати, але так і не зібралися. А я і не став вимагати.
 • Друг сказав мені, що не святкуватиме свого дня народження. Але потім виклав фотографії на своїй сторінці у Facebook. На них всі наші спільні друзі веселилися на його святі. Вони мені більше не друзі.
 • Моїй дружині після аварії ампутували ногу. Зараз вона в інвалідному візку, але з протезом ходити зможе. Я кохаю її та покидати не збираюся. Всі близькі, знайомі та друзі мене підтримали. Всі. Крім найкращого друга: «Якщо вона тепер інвалід, що з неї візьмеш? Знайди іншу!» Розбив його мерзенну пику. Немає в мене більше друга, з яким дружили з дитинства все життя.

 • Чоловік покинув мене заради 20-річної дочки-підлітка моєї близької подруги. Ми були знайомі 20 років і часто бачилася. Вона прикривала коханців, а її вульгарна дитина дуже відверто себе поводила: кидалася чоловікові на шию в мене на очах, шукала приводів для зустрічі. Вже коли він покинув мене, я спробувала випитати в подруги всю правду. Вона спочатку заперечувала, але потім зізналася, що захищала свою дитину.
 • Коли я лежала в пологовому будинку, подруги хотіли очорнити мене і рознесли плітки, що я завагітніла від іншого чоловіка. Мій чоловік, який довіряв та вірив мені, не повівся на брудні наклепи. Ми разом вже 15 років, у нас 3 діток, а ті подруги забулися, як страшний сон.
 • У початковій школі у мене була одна-єдина подруга. Інші знущалися наді мною. Потім вона теж почала уникати мене, а спілкувалися ми тільки поза школою. Якось разу популярна дівчинка покликала мене погратися разом на перерві. Я була в захваті! Тоді вона сказала: «Ти, виявляється, не така погана, як відгукувалася про тебе твоя подруга». Так я дізналася, чому з мене знущалися.

 • В мене була подруга, з якою ми дружили з 4-го класу. Я вважала її близькою мені по духу, і коли в неї почалися важкі часи, то всіляко її підтримувала: допомагала з продуктами, грошима. Окрім мене, в неї нікого не було. Якось вона мені сказала, що «вища сила» наказала їй припинити зі мною спілкуватися на 2 роки. Сьогодні вона знову хоче повернути дружбу, та ні, дорога, такого більше не буде.
 • Мій найкращий друг довго не міг влаштуватися на роботу та сильно переживав через це. Я хотів допомогти йому. В той час я відкривав новий магазин і запропонував йому стати менеджером. Я намагався не контролювати його і сильно не втручався в роботу. Через пів року справи стали зовсім кепськими, ми працювали у збиток. Я спробував його усунути від справ, запропонувавши іншу посаду у відділі маркетингу. Але він відразу ж подав заяву про звільнення. Сьогодні він майже не розмовляє зі мною. Я дуже пошкодував, що найняв його тоді.

 • Я спілкувалася з хлопцем і хотіла стати для нього більше, ніж другом. Моя найкраща подруга переконувала, що я заслуговую кращого, а про цього придурка треба забути. Я послухала її та порвала з ним, тоді вона сама почала зустрічатися з цим хлопцем. Врешті вони одружилися. А зараз в самому «розпалі» сварок і готуються до розлучення.
 • Дівчина, яку я вважала однієї зі своїх найближчих подруг, надіслала мені електронного листа, в якому докладно описала, що спілкувалася зі мною тільки тому, що я погоджувалася скласти їй компанію на вечірках. Я була спустошеною. Відтоді пройшло 17 років, але я досі переживаю, коли мене запрошують піти кудись разом
 • Раптом чоловік приятельки почав писати мені повідомлення. Спочатку начебто у справах – відповіла, що всі запитання вирішу з його дружиною. Потім запропонував зустрітися – відповіла, що одружені чоловіки для мене табу, і порадила не ризикувати прекрасною сім’єю. Потім взагалі почав діставати вульгарними компліментами – пригрозила, що розповім дружині, якщо не припинить. Випадково дізналася, що писав це все він під диктування дружини. Вона таким чином подруг перевіряє. Це жах.

Розкажіть, а як ваші друзі ставали колишніми?

Сподобалось?

-1 points
Upvote Downvote

Твіттер здивував цікавими дописами про те, як ростуть звичні нам рослини

“Будь ласка, подивіться на це, й ніколи так не робіть в себе вдома”. Інстаграм-профіль або рай для поціновувачів найгірших ідей для дизайну інтер’єру