19 користувачів мережі, які випадково розгадали таємниці нашого світу

Кожен день нашого життя — це привід дізнатися про щось нове і розширювати свій кругозір, адже наш світ таїть ще чимало сюрпризів і таємниць. До того ж маючи під рукою доступ до Інтернету, робити це сьогодні можна навіть не виходячи з дому. А іноді розгадати таємниці Всесвіту або звичайних речей, якими ми користуємося щодня, допомагають банальна цікавість і увага до деталей.

Ми в Тутка вже не раз переконувалися, що соціальні мережі — це невичерпне джерело корисної та цікавої інформації й багато відкриттів відбуваються простими інтернет-користувачами.

1. Середньовічні костюми бджолярів були такі страшні

2. «Сьогодні я дізналася, що в помадах є ось такі пробники»

3. Чорна пов’язка на оці застосовувалася піратами для швидкого звикання до зміни освітлення

Одне око вони тримали в постійній темряві, а спускаючись до трюму, розплющували його і відразу добре бачили.

4. «Сьогодні я дізналася, що броколі, кольрабі, а ще листова, брюссельська і цвітна капуста походять від однієї рослини — капусти городньої»

5. У скільки років ви дізналися, що якщо ось так повернути ключ від консервної банки, кришка буде щільно прилягати, а продукт при цьому довгий час не висихатиме і не псуватиметься?

6. Виявляється, фільм «Дивергент», кліп Демі Ловато «Heart Attack» і кліп Тейлор Свіфт «Bad Blood» знімали в одному і тому ж місці

7. А коли ви дізналися, що плоску прямокутну швабру не потрібно мочити, тому що вона призначена для сухого збирання пилюки?

8. Єдина людина, яка відчувала щиру і неупереджену симпатію до Гаррі Поттера, був Драко Мелфой

При першій зустрічі в магазині мадам Малкін він єдиний не знав, що Гаррі — це той самий знаменитий хлопчик, про якого він так багато чув. Він побачив худого хлопця в маглівському лахмітті, явно зрозумів, що той не рівня йому, батько не схвалить таке знайомство та інше, але все одно розпочав з Гаррі розмову і проявив симпатію. Він єдиний бачив не рятівника, а просто хлопчика, і Гаррі сподобався йому.

Адже вони були не такі несхожі: просто два самотніх хлопчики — з палацу і з комірчини. Такі різні, але хотіли вони одного і того ж: знайти друзів і гідно проявити себе за час навчання в школі.

9. Якщо піца не поміщається на деко, просто розріжте її навпіл і покладіть отак

10. «Сьогодні я дізнався, що Том Круз розлучився з усіма трьома своїми дружинами (Мімі Роджерс, Ніколь Кідман і Кеті Голмс), коли їм виповнилося по 33 роки»

Крім того, кожна з дружин молодша від попередньої на 11 років

11. Якщо у вас не виходить відкрити кришку пляшки, обгорніть навколо неї ґумку, потім накрийте зверху рушником і покрутіть

12. А ви знали, що веселка — це коло, а ми бачимо тільки її частину — дугу? Якщо поглянути на веселку з літака, то іноді можна побачити її повністю

13. «Сьогодні я з’ясувала, що соски не пітніють»

14. Якщо запалити свічку перед прийняттям ванни або душу, вона допоможе залишити шматочок дзеркала не запітнілим

15. Акторка, яка грає матір Шелдона в серіалі «Теорія Великого вибуху», – мати актриси, що грає матір Шелдона в серіалі «Дитинство Шелдона»

16. Кожен король, зображений на ігрових картах, — це реальний історичний персонаж

Піковий — цар Давид, трефовий — Олександр Македонський, чирвовий — Карл Великий, бубновий — Юлій Цезар.

17. Лоток від яєць може замінити підставку для планшету

18. Римські бюсти часто робили зі знімним волоссям, щоб колись його можна було замінити на сучасні зачіски

19. Культова сцена на носі корабля з фільму «Титанік» – це вшанування пам’яті жертв катастрофи, встановленому у Вашингтоні в 1931 році

А ви більше допитлива людина? Часто помічаєте речі, про які хочеться одразу розповісти всім навколо?

За матеріалами