in

2 типи мужчин, яким уже “за 50”

Вони діляться на дві групи: “чоловіки елегантного віку” і “діди”. Перші зберігають вишуканість і шарм, другі є джерелом неприємностей. До останніх з віком мудрість не прийшла, зате вони заражають і себе, і довколишніх безцеремонністю.

Елегантний чоловік чимось нагадує втомленого лева — поважного, виваженого, розміреного у словах і поведінці, галантного у поводженні з жінками. “Дід” — неохайний і неуважний, багато п’є і багато говорить, часто непотрібних речей.

Дід штовхне тебе у транспорті, стане на ногу і не вибачиться, він однозначно звинуватить тебе в безцеремонності та неповазі до старості. Справжні чоловіки оточать вас турботою та гарним ставленням, дід — грубо привалить. Він запропонує вам вульгарність, розповість непристойний анекдот — так він звик, це для нього нормально.

Дід, якого на 80% складає животяра, 1% – лисина і на 19% – надмірна пихатість, може відверто нагрубіянити й не боїться за своє обличчя. Він — активний коментатор в мережі, і його реакції — негативні й вульгарні. Він вільно розпиває спиртне і жінки для нього — не причина бути вихованим і стриманим.

Чоловіки — ну зробіть ласку, постарайтеся заради жінок! Щоб вони захотіли втратити від вас голову, а не гарний настрій!

Невже це так важко?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Як людина сама створює собі незручності в житті

13 неймовірних фактів про космос, які видаються чистою вигадкою