20+ коміксів про батьківство, в яких більшість мамусь і татусів з першої секунди впізнають себе

Народження дітей здатне перевернути життя сім’ї з ніг на голову і назад. Наша героїня, мама двох хлопчиків і авторка коміксів про батьківство, вміє не тільки помічати курйозні побутові дрібниці декретного життя, а й барвисто їх замальовувати.

Автори Тутка із задоволенням розглянули нетривіальні роботи художниці й впізнали в них себе. Ймовірно, багато наших читачів знайдуть в цих коміксах безліч знайомих кожному з батьків моментів.

«Кілька днів в пологовому будинку — це маленьке життя»

«Ставши батьками, ми всі починаємо робити багато неромантичних речей»

А тепер вишенька на торті. Все прорахувала, все розпланувала — і пішов сильний дощ. От холераааа!»

«На словах я — кремінь, моє слово — закон. А ось насправді не завжди»

«Пристрасті купання. Один неправильний рух — і крики на всю ванну. Тому я давно привласнила чоловікові звання головного купальника в нашій родині»

«Мені захотілося поміркувати про батьків. Такі несхожі, але об’єднані одним загальним відчуттям — безмежною любов’ю до своїх дітей”

«Які у мене можуть бути розваги о 06:00 ранку? Ну звичайно, дивитися, як молодша дитина намагається беззубим ротом спіймати кінчик вертлявого лисого (сфінкс) котячого хвоста»

«Колись я малювала комікс про те, що мій чоловік не вміє тримати дитину, а одна добра дівчина написала: “Нічого, з другою навчиться “. А прикол в тому, що це була вже наша друга дитина»

Надія на світле майбутнє і гарячу каву є у кожної мами

«Я замислилася про те, як нелегко буває чоловікам переналаштуватися. Жив він разом з коханою жінкою, і вона раділа його приходу, бо прийшов саме він. А тепер радіє, що прийшли руки ще однієї няньки»

«У грудного вигодовування є недоліки, але про них не заведено говорити. Як я це люблю: “Звичайно, я тебе відпущу погуляти, тільки залиш більше молока”. Ага, більше. Кілька літрів відразу»

«Татусі — такі татусі. Комікс присвячую своєму чоловікові, який не може змиритися з очевидним для мене фактом, що у нашого трирічного малого енергії більше, ніж у його батьків, разом узятих»

«Волосся і так бідне, бо випадає, а дітки ще додають їм випробувань»

«Чим далі в декрет, тим більше мої виходи з дому схожі на втечу»

«Навіть якщо у дитини є своє власне ліжко, ліжко батьків залишиться його найулюбленішим місцем для засинання. Як то кажуть, хто встиг, той і з’їв»

«Нижче розміщений пост про особливості особистого життя в декреті. Але тому, що тема делікатна, текст цей написаний прозорими симпатичними чорнилами»

«Після народження дітей я розумію, якою розкішшю може бути відсутність звуків… Як можна полюбити тишу. І в цій начебто порожнечі почати чути власні думки»

«Той випадок, коли для натхнення достатньо власного відображення в дзеркалі»

«Мій трирічний синочок впевнений, що мама готова гратися з ним кожної секунди свого життя. І ловить найменші натяки»

«Коли пустунець нікуди покласти, приходиться нанизувати його на палець… Тільки у мене одне питання: як виробники дізналися розмір мого пальця? Він же ідеально сидить»

«Привіт вам, хлопці та дівчата 1990-х! Настрій — ностальжі»

Якими трьома словами ви описали б, що для вас означає бути батьками?

За матеріалами