in , , ,

20 коміксів від мами: “Яке воно — материнство?”

Дитинство має свої позитивні й негативні сторони, яких ти не бачиш, поки сам не станеш батьком. Саме їх художниця Paula Kuka зображує у своїх правдивих і дотепних ілюстраціях про виховання малих.

Австралійка пояснює, що те, що в материнстві бачать люди — лиш верхівка айсбергу. Що ви подумаєте про маму, яка гортає телефон? Осудите і не побачите тисячу дрібних справ, які вона робить щодня для дитини. Ми, як професійні атлети чи музиканти, бачимо лиш початок і кінець, а години старань, болю, зусиль, поту і сліз оминаємо увагою.

Ми в Тутка сьогодні покажемо вам найкращі роботи молодої мами — гортайте добірку її робіт та впізнавайте в них себе!

1.

2.

3.

“Я ніколи не планувала бути художником. По закінченні школи вивчала ландшафтний дизайн в університеті, працювала на цій посаді 10 років. Декрет зробив її художницею: “Коли я пішла в декрет з першою дитиною, малювання живилося моєю творчістю”.

Жінка розповідає, що в роботі малює олівцем і застосовує техніки дизайну ландшафтів. “Після народження другої дитини комікси стали можливістю запам’ятати наше щоденне життя (записувати все у книжечку про малюків я не могла).

“Комікси швидко зібрали прихильників в інстаграмі, такий живий спосіб привернули увагу інших батьків. Мені сподобався такий спосіб зображення батьківства — фрустрація, почуття провини, рутина, а ще смішні й теплі моменти. Я хочу відкрито говорити про такі моменти — знаю, шо так зможу допомогти іншим батькам почуватися не так самотньо у нелегких батьківських буднях”.

4.

5.

6.

Паула ще згадала, що нещодавно почала працювати колумністом у місцевій газеті “The West” з коміксами “Західна Австралія”. “Сподіваюся, що наступного року світ побачить моя книга. І якщо людям будуть подобатися мої дописи, я буду їх публікувати й побачу, що робити далі”.

7.

8.

9.

10.

Жінка має що порадити тим художникам, які втрачають мотивацію чи борються в житті з труднощами: “Нові можливості можуть з’явитися навіть у найбільш невідповідних місцях. Не нехтуйте часом і вміннями.
“Всі свої найбільші можливості я зрозуміла у період самотності. І тоді вдалося зробити таке, яке дало неймовірний результат”.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Як вам комікси Паули? Молоді матусі, наші читачки, чи впізнали ви себе в роботах жінки? Діліться своїми думками в коментарях.

Сподобалось?

Стоматолог з 30-річним стажем відповів на 9 питань про зуби, які ми соромилися запитати

За життя з такими сусідами мали б виплачувати грошову допомогу