in , ,

20 неймовірних котиків, які однозначно покращать настрій на увесь день

Ми твердо переконані, що ідеальний день — це день, проведений з дуже милим пухнастиком. Не хочемо образити цим усіх собаколюбів (повірте, ми теж обожнюємо песиків), та котики — неймовірні створіння.

Не засмучуйтеся, якщо саме в цей момент поруч не лежить котик чи навіть два. Ми в Тутка залишаємо вам тут добірку чудесних котячих світлин, які складуть вам компанію. Діліться найцікавішими з друзями — хай і їх день стане кращим, і обирайте своїх фаворитів!

1.

Немає значення, що робить котик — сидить на шафці чи протягується — він завжди фотогенічний. Що то за котяча магія — ми не знаємо. Насправді, невдалих котячих знимків не буває: чи в котячому туалетику, чи зі спійманою мишкою — світлини бомбезні. Одні пухнастики мають серйозний вигляд, інші — миліший, ніж у Кота в чоботях з мультика, треба — смішать своїми веселими рухами. Тому не дивина, що мережа рясніє знимками котолюбів зі своїми улюбленцями.

2.

Коти — чи чудові мисливці, чи прекрасні танцюристи, — чудові усі. Ми любимо усіх однаково, і будь-якого готові прихистити.

3.

У США більше будинків тримають собак, а не котів. Але коти сприймаються як повноцінні домашні улюбленці. Однак не бракує і котів-безхатьків, які швендяються по світу. Вони не хочуть жити з людьми, заразом на світі проживає від 200 до 600 тисяч котиків.

4.

5.

Здається, котяче життя — безустанні розваги, але між прийомами їжі котики… сплять. Вони виправдано заслужили титул “найбільші соньки”, адже щодня дрімають від 12-16 годин. Ба більше, старі особини сплять ще й довше — по 20 годин на день. Так, так, хай вас душить жабка від заздрості!

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

За матеріалами

Сподобалось?

РЕЦЕПТ: Салат з огірків на зиму “Зимовий Король” (стерилізувати не потрібно)

Як їсти все та не товстіти: дізнайтесь, о котрій годині їжа засвоюється, а о котрій перетворюється на жир