20 неймовірних котиків, які однозначно покращать настрій на увесь день

Ми твердо переконані, що ідеальний день — це день, проведений з дуже милим пухнастиком. Не хочемо образити цим усіх собаколюбів (повірте, ми теж обожнюємо песиків), та котики — неймовірні створіння.

Не засмучуйтеся, якщо саме в цей момент поруч не лежить котик чи навіть два. Ми в Тутка залишаємо вам тут добірку чудесних котячих світлин, які складуть вам компанію. Діліться найцікавішими з друзями — хай і їх день стане кращим, і обирайте своїх фаворитів!

Цікаве
Loading...

1.

Немає значення, що робить котик — сидить на шафці чи протягується — він завжди фотогенічний. Що то за котяча магія — ми не знаємо. Насправді, невдалих котячих знимків не буває: чи в котячому туалетику, чи зі спійманою мишкою — світлини бомбезні. Одні пухнастики мають серйозний вигляд, інші — миліший, ніж у Кота в чоботях з мультика, треба — смішать своїми веселими рухами. Тому не дивина, що мережа рясніє знимками котолюбів зі своїми улюбленцями.

2.

Коти — чи чудові мисливці, чи прекрасні танцюристи, — чудові усі. Ми любимо усіх однаково, і будь-якого готові прихистити.

3.

У США більше будинків тримають собак, а не котів. Але коти сприймаються як повноцінні домашні улюбленці. Однак не бракує і котів-безхатьків, які швендяються по світу. Вони не хочуть жити з людьми, заразом на світі проживає від 200 до 600 тисяч котиків.

4.

5.

Здається, котяче життя — безустанні розваги, але між прийомами їжі котики… сплять. Вони виправдано заслужили титул “найбільші соньки”, адже щодня дрімають від 12-16 годин. Ба більше, старі особини сплять ще й довше — по 20 годин на день. Так, так, хай вас душить жабка від заздрості!

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close