in , ,

20 неймовірних перевтілень людей, які зав’язали з наркотиками

Залежність від наркотиків — величезна біда, яка вражає людей в цілому світі. Якими б не були причини цієї згуби, найважливіше — зупинитися. Від цього залежить ваше життя, здоров’я й благополуччя ваших ближніх.

Ми в Тутка хочемо довести, що в житті можливе все, і як чудовий приклад цього ми раді показати вам список неймовірних, величних й вражаючих перевтілень людей, які припинили вживати героїн, метамфетаміни й інші психотропні речовини. Радимо уважно придивитися до цих світлин, показати їх друзям і поділитися з нами, які вразили вас найбільше.

1. Я — живий приклад людини, яка повернулася з пекла і зберегла надію

Мені 30 років. З 19-ти років, почавши займатися бодібілдингом, я втягнувся в наркотики. До того мене виховували у щасливій сім’ї, де й не здогадувалися, що випаде на мою долю. Я постійно курив “траву”, сидів на амфетамінах і стероїдах. Сьогодні вже 78-ий день “чистий”: мені так соромно, але я вдячний, що мені допомогли врятувати життя.

2. Кімберлі Вілкінс теж поборола прив’язаність до наркотиків

3. 12 років волі від рабства наркотиків

Зліва на знимці — 22-річна я, вже “на голці”. Після 15 років вживання алкоголю й наркотиків я залишилася без даху над головою, стала злодійкою, мене всі покинули, я не милася і не стежила за собою. Сьогодні мені — 45, в мене є дім, друзі, улюблена робота і найважливіше — мир у серці. А я навіть не вірила, що доживу до 30 років. Публікую знимку для всіх, хто не вірить, що є НАДІЯ, є ЖИТТЯ, найважливіше — вірити й просити підтримки.

4. У 18 років я почав вводити собі ін’єкції героїну й метамфетамінів

Через 2 роки в мене діагностували ВІЛ. У 25, 12 грудня, залишений на узбіччі, я ледь не помер від передозування — дякувати Богу, мене знайшла жінка і я не загинув. 17 грудня я вирішив “зав’язати”. На сьогодні я чистий вже 17 місяців і 15 днів.

5. 15 років шлюбу ми з чоловіком прожили в хаосі й залежності

Лікуватися почали окремо, а закінчили разом! На сьогодні ми вже 3,5 роки вільні від наркотиків й живемо повноцінним життям!

6. 8 місяців тому у мене було передозування наркотиками — лікар дотепер дивується, як я вижив

На світлині я 10-тий день знаходжусь в лікарні, обличчя майже паралізоване. Я вийшов з лікарні, й взявся знову за старе. Не знаю, як вдалося зупинитися, але ось уже 84 дні я “чистий”. Обличчя загоїлося, а життя дуже змінилося.

7. Вже рік я не вживаю наркотиків

Професійний злодій вирішив змінити своє життя, коли йому сказали, що жити ще залишилося один рік. Керолайн Бест 15 років з перервами відсиділа у в’язниці, поки не дізналася, що помре через рік. Завдяки увазі й допомозі спеціалістів жінка вилікувалася і вже рік як живе нормальним життям.

8. 2 з половиною роки вільна від метамфетамінів і таблеток

Більшу частину свого життя я залежала від наркотиків — сьогодні вже 2,5 роки вільна. Після одужання повернула свої водійські права — не бачила їх 18 років. Працюю на повну ставку, а наступного року збираюся вступати до коледжу. Одужання — це реальність.

9. Сьогодні 6 місяців, як я зав’язала з наркотиками. Відчуваю велику вдячність

Минулого листопада я прокинулась в лікарні. В мене діагностували ендокардит, а останній спричинили метамфетаміни й героїн. Лікарі не могли повірити, що я ще жива! Ласкою Божою мені дано другий шанс. З лікарні я вийшла через два місяці — і з новим поглядом на життя.

10. “Мені 13-тий минало”, відколи я звільнилася від залежності

В 19 років мені земля була по коліна: я крала в рідних і друзів, щоб купити наркотики; брехала й обманювала, зранила так багато добрих людей. Коли вирішила зав’язати, в мене не вірив ніхто, крім вітчима, вже й поряд нікого не було. За 13 років я стала впевненою в собі, здоровою, повноцінною особистістю, і я собою так пишаюся.

11. Такі вони — 5 років без героїну

12. 2 роки 8 місяців я не вживаю наркотиків

Починала я з таблеток, у 21, потім пішов героїн — у 24 роки, вперше спробувала метамфетаміни у 25. Кололася я шприцами, знайденими на смітнику. За 3 роки у мене було 8 передозувань наркотиками. Потім — в’язниця за постійні крадіжки, насильство. Сьогодні мені 30, і з наркотиками покінчено. В мене нове життя — 6-місячна донечка й чудовий наречений.

13. Наступного місяця буде 20 років без наркотиків

Я в грудні 1995-го і в грудні 2017-го. Я пережила згубну звичку, в’язницю та була безхатьком.

14. 4 роки без наркотиків

Отож, сьогодні я вже 4 роки вільний від наркотиків. У мене є дім, собака, робота й наречена. Боротьба була важкою, але вона того варта! Всім бажаю триматися!

15. Важливий 1 рік

Рік без уколу, шприца, таблетки — абсолютно! Мало хто вірив, що я зможу зав’язати. Чесно, я й сама не вірила, але оце відчуття чистоти не покине мене ніколи. Позаду багато-багато терапії, розмов, підтримки.

16. На знимці зліва — я після передозування фентанілом

Опісля я 6 тижнів пролежав у лікарні: два тижні лежав у комі, два вчився заново ходити, а два працював з психіатром. Мені соромно зізнатися, але після цього я знову пробував наркотики. Але ось вже рік, як я не вживаю наркотиків взагалі.

17. Два роки без наркотиків

Зліва я після передозування фенциклідином, перед життям на вулиці й в’язницею. Сьогодні я вже два роки не вживаю наркотиків, живу чудовим життям найщасливішої людини на світі!

18. Слава Богу… минуло 4 роки

Колишня “я” сформувала мене сьогоднішню, проте я ніколи більше не озирнуся назад. Моя стара знимка — болісне нагадування, що таке розпач. Всі, хто бореться із залежністю, знайте — все буде добре. Життя — це дар, не змарнуйте його.

19. 6 років без “дурману”

20. 7 місяців без алкоголю і героїну

За матеріалами

Сподобалось?

24 гастрономічні дива Литви — пальчики оближеш

Навіть дуже економні покупці безсилі перед хитрощами маркетологів