20 речей, які зазвичай ніхто не пере у пральній машині. А варто було б

А ви знали, що пральна машина здатна набагато більше допомогти вам з прибиранням, ніж ви звикли думати? Наприклад, в ній можна випрати душові фіранки, гумові килимки і навіть шкіряну сумку. І це ще не найнесподіваніші речі зі статті, які можна завантажити в барабан без страху їх зіпсувати.

Ми в Тутка виявили 20 речей, які можна припинити прати вручну.

Цікаве
Loading...

Спортивне екіпірування

Захисні аксесуари кожне тренування брудняться і вбирають в себе піт, але ми забуваємо або не знаємо, як їх прати. Найпростіше скористатися пральною машинкою: попередньо защіпніть липучки, покладіть речі для спорту в сітчастий мішок, чохол або наволочку, використовуйте м’який мийний засіб і виберіть режим делікатного прання. Так само в пральній машині можна випрати і спортивну сумку.

Килимки для йоги і ванни

Гумові килимки теж потребують регулярного чищення. Просто завантажте їх разом з декількома рушниками, виберіть делікатний режим і не використовуйте мийні засоби. Головне – не забувайте, що прати такі речі можна тільки в холодній воді, а сушити – на відкритому повітрі.

М’які та пластмасові іграшки

Найбільше бактерій знаходиться на найулюбленіших іграшках вашої дитини, тому не забувайте прати велюрового улюбленця. Вивчіть склад: якщо всередині виробу синтетична вата, то можна без побоювання довірити прання машині. Для цього покладіть іграшки в мішок для прання, використовуйте в два рази менше мийного засобу, ніж зазвичай, і ввімкніть делікатний режим. Те ж саме стосується пластикових і силіконових іграшок.

Шкіряні та багаторазові продуктові сумки

Все більше людей дбає про екологію і вибирає багаторазові продуктові сумки замість пакетів. Тканинні та вінілові вироби можна прати в пральній машині: використовуйте м’який мийний засіб, делікатний режим і низьку температуру. За таким самим принципом можна випрати і шкіряну сумку.

Душові фіранки і губки

У пральній машині можна випрати губки для ванни, мочалки і душові фіранки. Для кращого ефекту завантажте ці речі разом з великими рушниками. Використовуйте невелику кількість свого звичайного мийного засобу і періть на стандартному режимі.

Лежанки для тварин і повідки

Перед пранням пропилососьте ліжко вашого вихованця, а нейлонові нашийники і повідки потрібно покласти в наволочку або чохол. Для таких речей підійде стандартний режим.

Чоботи з овчини і кеди

Угги можна прати на делікатному режимі в холодній воді. А перед тим, як завантажити в пральну машину кеди, очистіть їх від засохлого бруду, дістаньте шнурки і покладіть їх в сітчастий мішок. Для кращого ефекту періть спортивне взуття в холодній воді з кількома рушниками, використовуючи делікатний режим.

Бейсболки і аксесуари для волосся

Прати такі речі потрібно в холодній воді, на делікатному режимі та в мішечку для прання. Виняток: не періть бейсболку, якщо її козирок зроблений з картону.

Килимок для миші та кнопки

Кнопки від клавіатури можна випрати в спеціальному мішечку або наволочці. Також не забувайте про килимок для миші – це одна з найбрудніших речей у вашому домі. Виберіть делікатний режим і теплу воду, сушіть на відкритому повітрі.

Кухонне приладдя

Не занадто брудні силіконові підставки і прихватки можна прати зі звичайними речами або окремо – в теплій воді та з рушниками.

А вас здивував цей список чи ви вже знали, що ці речі можна прати в пральній машині?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close