in , , ,

20 світлин людей в найгірший день їхнього життя

Чарівне німецьке слово schadenfreude (ликування, тріумфування) передає той захват, який ми відчуваємо від невдач інших людей. Може ми й приховуємо такі відчуття і від самих себе, черв’ячок злоби все ж підточує наше серце.

Однак, уявіть, що сьогодні понеділок, ви погано спали, машина не заводиться і ви спізнюєтеся на роботу. Що за жахливий день! До бурчання й обурення — рукою сягнути, навіть людей довкола себе можна заразити своїм нікудишнім настроєм.

Але спочатку перегляньте наш список і переконаєтеся, що все може бути значно гірше. Наші герої точно переживають найгірший день в житті, отож вам до них ще далеко.

Гортайте нашу добірку й отримайте свою дозу schadenfreude. І не забувайте ділитися історіями своїх “нещасливих” днів у коментарях.

1. Він побачив білку і штовхнув мене “п’ятою точкою” прямо в багнюку

І у вас такий самий “поганий день”? Як найкраще треба поводитися в такій ситуації? Психологи радять спробувати максимально швидко заспокоїтися, виробити свої правила умиротворення і спокою.

Почніть з того, що ви не будете злитися і поставитесь до самого себе з розумінням. “Якщо брак везіння вибиває вас із колії, вам потрібне самопідживлення. Почніть з розумінням ставитись до кожної життєвої ситуації, і фортуна усміхнеться вам новою порцією везіння”.

2. Діти граються пожежним шлангом під час показових прибережних навчань

Фахівці радять: “Доза позитивних емоцій підвищить опір до стресових ситуацій на цілий день. Напишіть (або повторіть в пам’яті) список речей, які підбадьорюють і зможуть допомогти вам покращити настрій”.

А ще з’їжте щось смачненьке — добра їжа завжди сприяє гарному настрою, як і гарний масаж чи кухоль доброго пива. З останнім не переборщіть — алкоголь не може розв’язати проблему поганого настрою.

3. Захотів відчинити дверцята холодильника. Думав, що рука добре прикріплена

“Гарний настрій з’являється від серії дрібних вчинків. Навчіться робити маленькі речі, які вам добре вдаються і котрі приносять вам радість, щоб день не був повністю втраченим”.

4. Запхав голову в дупло дерева, щоб поглянути, що там… Здогадайтеся, що він там знайшов…?

“І, нарешті, навчіться правильно оцінювати та сприймати стресуючі фактори в житті. Коли я працював психологом-терапевтом, пацієнти часто переоцінювали вплив негативу та розчарування на своє життя”.

“Якщо вам погано на душі чи зіпсувався настрій, скажіть собі, що такий стан — тимчасовий, швидкоплинний, він промине, ви й оком не встигнете змигнути”. Такі випадки трапляються і траплятимуться завжди, бо таке воно, життя! А поки що посмійтеся з невдач наших героїв, хай вони хоч трошки піднімуть вам настрій.

5. Доброго ранку і вітаю з Днем святого Валентина! Чому б не розпочати день зі смузі з куркуми?

6. Підкинув мухобійку в повітря. Не питайте як, бо я не знаю, що вам відповісти

7. Мій новий робот-порохотяг “заліз” у собаче лайно і “прибрав” решту мого дому

8. Бідна Меґан!

9. Занадто сильно скористався новим ножем для нарізання піци

10. Когось цікавить, що сталося з чоловіком, в якого на весілля тріснули штани? Я — його дружина, я вам зараз все розкажу

11. Нарешті купили дочці кота. Виявляється, в неї на них алергія

12. Сибірське літо

13. Моя улюблена світлина з весілля. Мильна бульбашка потрапила мені до ока, якраз коли ми виходили

14. Кіт не зміг дістатися до свого туалету, бо ми забули відчинити йому двері, отож він розсипав пісок до лотка і зробив туди “своє діло”

15. Хтось запустив мені в авто раковиною

16. Приліг подрімати на обід… отак засмаг…

17. Через ці двері мені вчора довелося добиратися до своєї кімнати

18. Хотів запропонувати своїй дівчину руку і серце, але каблучка впала у нірку ховрашка

19. Маленька аварія продемонструвала, скільки на ній було макіяжу

20. Минулої ночі обвалився дах мого дому

За матеріалами

Сподобалось?

Шведський археолог показав, як насправді виглядали люди, що жили тисячі років тому

20+ найпростіших хитрощів, без яких не обійтися на кухні та в продуктовому магазині