in , ,

20 вражаюче добрих світлин — з такими людьми та тваринами світ не пропаде

Гадаєте, добро щезло зі світу? Можливо і так. Може саме цього тижня у вашому житті було багато злоби, ненависті та негативу, й вам треба “поповнити” запаси добра в житті.

Тому Тутка сьогодні, посилаючись на Bored Panda, покаже неймовірну добірку фотографій. Вони справді зігрівають серце, бо невидимими узами підтримки й добра пов’язують цілі сім’ї, родини та спільноти. Ці світлини доведуть одне: немає значення, великі чи малі ви робите справи, показати любов ніколи не пізно, її проявів ніколи не буде забагато, рука допомоги в біді ніколи не буде зайвою.

1. Найголовніше — це любов

Дослідження, проведене факультетом антропології Оксфордського університету, визначили, що один чи багато добрих вчинків, спрямованих до ваших рідних чи просто до групи людей, робить щасливішою не лише людину, якій ми робимо добро, а й ту, яка це добро чинить. Сотні учасників експерименту по цілому світу, які тиждень робили добрі справи, відзначили, що стали щасливішими за контрольну групу (не скажемо, що піддослідні з цієї групи були нещасливими, проте результати очевидні).

2. Ну і хлопчик

Ті ж учасники експерименту, які намагалися робити добро і щодо себе — відпочивати, медитувати, слухати улюблену музику — засвідчували схожі відчуття. Навіть більше — якщо ви спостерігаєте добро в житті, позитивно впливало на людей, тобто ваше добро йде набагато глибше, ніж ми думаємо, і позитивна атмосфера надовго дарує відчуття щастя.

3.

Безхатька в Бразилії забрали до лікарні. Чотири собаки з вулиці, за якими він доглядав, чекають на нього у приймальному покої.

Віримо, що наші добрі фотографії та ваше життя, чи хоча б тиждень, зроблять справді щасливішим!

4.

Батьки слухають удари серця свого 23-річного сина, серце його трансплантували цьому чоловікові. Хлопчина помер від передозування опіоїдами.

5. Будьте щасливі й іншим даруйте щастя

6.

Неймовірно сильна фотографія: дівчина-випускниця з батьками посеред фруктового поля. Вони працювали на ньому задля її щасливого майбутнього.

7.

Ці молодики врятували свого літнього сусіда пана С. з пожежі.

8.

Старший брат допомагає татові встановити перший тілесний контакт із недоношеними двійнятами.

9.

5-річна сестричка допомагає своєму 4-річному братику впоратися з побічними ефектами після хіміотерапії. Діти гралися, і хлопчику стало зле.

10.

Поліцейський втішає маленьку дівчинку. Її тато щойно загинув у автотрощі, а чоловік, щоб підтримати малечу, почав співати їй колискову.

11.

Цей чоловік залишив 40-річну кар’єру пілота і перейшов до компанії AirAsia, щоб літати з обома своїми дочками-пілотами.

12. Двоє поліцейських зупинилися допомогти малому хлопчику замінити шину у велосипеді

13.

На 7 місяці вагітності у дружини діагностували рак грудей, 7 тижнів тому вона розпочала курс хіміотерапії й сьогодні вранці вона народила нашого здорового сина.

14.

Мої батьки щоранку ріжуться в Mario Kart 64: хто програє, той іде робити чай. Традиції неухильно дотримуються з 2001-го року.

15. Тато відвіз нас в аквапарк. Нам було по 24 роки

16.

Еволюція мого батька: “Не хочу цього чортового кота” і до “я віднесу її в спальню і буду з нею спати кожну ніч”.

17.

Дружина хоче здивувати мене й відшкрябує з автівки намерзлий сніг після 12-годинної зміни в лікарні. Я таки везунчик.

18. Про сестринську любов

19. Людина і собака після пожежі, Каліфорнія

20. Ця жіночка майже щодня стоїть обабіч дороги, обличчям до руху автівок

“США не розділені. Кажіть расизму “ні”. Люди, будь ввічливими. Ми всі тут імігранти”

Котра світлина вам найбільше сподобалася? Діліться враженнями в коментарях.

За матеріалами

Сподобалось?

20 влучних життєвих істин, які протверезять краще, ніж психотерапевт

23 кадри дітей на роботі, які змушують по-іншому поглянути на американську промислову революцію