20+ запитань для першого побачення, які розкриють весь внутрішній світ вашого супутника

Згідно з опитуваннями, жінки на першому побаченні найчастіше дають запитання своєму супутнику просто з метою підтримати мляву розмову, а чоловіки – коли їм нема чого сказати. Насправді правильно поставлені запитання допомагають дізнатися навіть такі риси характеру, які ретельно приховують. І перетворюють побачення на цікаву дискусію, а не на подобу співбесіди на роботу.

Тутка пропонує занотувати собі перелік альтернативних запитань для зустрічей. Деякі з них досить незвичайні й сміливі для першого побачення, інші тільки на перший погляд здаються занадто простими. Але відповіді на кожне з них можуть дати набагато більше інформації про те, хто знаходиться перед вами, ніж на звичні «Де ти працюєш?» і «Що можеш розповісти про себе?»

 • «Що ти плануєш робити наступного тижня?» Давши це запитання, можна дізнатися не тільки про захоплення супутника і про те, як він полюбляє проводити вільний час, а й про те, з чого складається його повсякденне життя і на що він у ньому звертає особливу увагу.
 • «Що тобі завжди хотілося спробувати, але ти поки так цього і не зробив?» Відповідь на запитання може стати справжнім тривожним сигналом. Хтось хоче стрибнути з парашутом або вирушити в Африку. Але у когось взагалі немає жодних бажань і прагнень. А інші одразу починають ділитися занадто інтимними фантазіями.

 • «Яким зі своїх останніх вчинків ти міг би похвалитися?» Дає уявлення про те, які речі у своєму житті цінує людина, що для неї важливе. Крім того, якщо відповідь на питання перетворюється на затяжну хвалебну оду на власну честь, то вірогідно, ваш супутник надмірно зациклений на собі. З великою ймовірністю це буде проявлятися і в потенційних стосунках.
 • «Хтось знає про те, що ти зараз на побаченні?» Можливо, це ціла армія його підписників у соцмережах. Або він швидко повідомив колишню дівчину. А може, про це знає тільки хтось із його найближчих людей. Або взагалі ніхто, оскільки людина прагне не виставляти все приватне напоказ. Відповідь на це запитання допомагає зрозуміти її погляд навіть на початковий етап стосунків.

 • «Яку найголовнішу пораду щодо побачень або стосунків ти дав би самому собі в середній школі?» Якщо, маючи досвід стосунків, ваш супутник готовий дати собі пораду, наприклад, зустрічатися з кількома дівчатами одночасно, варто серйозно подумати. Можливо, людина дотримується її і зараз. І краще, якщо це з’ясується саме зараз, а не через півроку або пізніше.
 • «Що тобі подобається і не подобається в побаченнях?» На перший погляд запитання здається занадто загальним. Однак, окрім очікуваних відповідей є й інші, котрі здатні краще пояснити наміри візаві. Наприклад, хтось просто любить відвідувати нові місця, ресторани. А когось пригнічує думка, що треба стільки часу і сил витрачати на знайомство з людиною.

 • «Який день ти хотів би пережити знову?» Розповість про пріоритети і цінності в житті людини, а також про її інтереси. Оскільки це може бути не тільки, наприклад, день підкорення нею Евересту, але і день першої зустрічі з колишньою коханою або найбільш розкута вечірка в старших класах.
 • «Чим ти славишся серед своїх друзів?» Можна прославитися рекордсменом, який випиває 2 літри пива за 20 секунд або ходить на 12 побачень на тиждень. А можна заробити репутацію людини, яка завжди приходить на допомогу. Тут також варто звернути увагу на те, як супутник відповідає. Якщо навіть це буде щось на зразок останнього варіанту, але при цьому людина буде невпинно хвалити себе, то в «позитивності» такої відповіді вже варто засумніватися.

 • «Який стереотип про чоловіків/жінок ти ненавидиш найбільше?» Дає уявлення не тільки про ставлення людини до протилежної статі, але і про можливі сценарії, за якими вона діє в парі. Також дозволяє «приміряти» все це на ваші переконання. Наприклад, співрозмовник вважає, що чоловік не зобов’язаний бути “годувальником” в родині і забезпечувати її захист.
 • «Якби ти міг не працювати, то чим би займався?» Далеко не всі можуть сказати, що і так займаються улюбленою справою цілого свого життя. Ось чому так важливо прислухатися до відповіді на це запитання, яке здатний допомогти вирахувати навіть того, хто зовсім не любить брати на себе відповідальність. Адже в списку інтересів може бути не тільки мрія допомогти всім тваринам на планеті, але і нескінченний відпочинок на дивані з джойстиком від ігрової приставки в руках.

 • «Що змушує тебе нервувати?» Публічні виступи? Змії? Клоуни? Навіть якщо у відповіді на це питання не виявиться нічого поганого, вона дозволить дізнатися нехай не всі, але деякі вразливі місця вашого візаві або його почуття гумору. А якщо розповісти і про себе в цьому ключі, то можна зробити розмову більш довірливою і прихилити до себе співрозмовника.
 • «Що може миттєво викликати в тобі відразу до людини?» Тут можливо дізнатися, наскільки ваш супутник є нетерпимим до недоліків інших та наскільки адекватно здатний реагувати на них. Одна справа, коли людина не терпить брехні, інша – коли готова втекти з побачення, якщо дізнається, що у дівчини в минулому були стосунки.

 • «Яка найбільш безглузда або незручна річ, яку тобі прийшлося загуглити?» За допомогою цього досить веселого запитання можна багато чого довідатися про почуття гумору співрозмовника. Однак варто бути готовими до того, що на нього можна отримати і не зовсім адекватну або приємну відповідь. Само по собі це теж непогано, якщо схожі факти з’ясовуються вже зараз.
 • «У тебе є якісь шрами зі своєю історією?» Питання досить особисте, його не варто давати на самому початку зустрічі. Але воно може чимало розповісти про вашого супутника. Часто це – історія з дитинства, яка потім може стати спільною цікавою темою для обговорення. Але може і виявитися, що людина дуже пишається знаками, які неодноразово заробила в п’яних бійках.

 • «Яка найкраща порада, яку ти колись собі давав?» Співбесідникові може здатися, що він ділиться з вами своєю мудрістю. Насправді відповідь на запитання дає уявлення про те, з якими проблемами людині самій доводилося стикатися в минулому або над чим вона продовжує працювати і зараз.
 • «Чи віриш ти в дружбу між чоловіком і жінкою?» Розмова в цьому руслі може окреслити не тільки варіанти розвитку ваших стосунків, якщо щось піде не так або якщо навіть до них не дійде. Відповідь на це запитання також покаже погляд людини на те, яким чином, будучи в парі, вона дозволяє собі спілкуватися з протилежною статтю, в тому числі й зі своїми колишніми.

 • «З якою помилковою думкою про себе ти стикаєшся найчастіше?» Можливо, люди думають, що ваш співрозмовник надто зарозумілий або легковажний. Не варто просити довести протилежне. Краще поцікавитися його думкою, чому вони так думають. Часто у відповідь можна почути розповідь про якийсь цікавий випадок з життя, який вашому супутнику здається незначним, але для вас може стати тривожним сигналом.
 • «Якою роботою ти ніколи не зміг би займатися?» Відповіді допомагають краще пізнати характер людини, як негативні, так і позитивні її сторони. Наприклад, людина може не любити монотонні заняття, оскільки їй постійно подобається бути в русі. Не змогла би працювати в службі з вистеження тварин, бо вважає їх чотириногими друзями. А може, в жодному разі не почала би займатися кропіткою і важкою фізичною роботою, бо вона «вища за все це».

 • «Яке твоє найулюбленіше місце для відпочинку в будній день, коли у тебе немає ніяких планів, і куди ти готовий повертатися знову і знову?» Всі люди відпочивають по-різному: хтось обожнює посидіти в кав’ярні, погуляти в парку або переглянути улюблений фільм. Все це дозволяє виявити щось спільне між вами. І якщо до сфери ваших інтересів зовсім не вписуються щоденні візити в нічні клуби або бари, тут варто замислитися.
 • «Як ти зустрів свого найкращого друга?» Відома мудрість «скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» актуальна і зараз. На першому побаченні люди намагаються дізнатися більше саме одне про одного, а не про інших людей. Але суть цього запитання полягає в тому, що співрозмовник дає свій більш широкий погляд на таку важливу тему, що також дозволяє більше дізнатися про різні риси його характеру.

 • «Чи є така річ, яку багато людей бояться робити, а ти ні?» Дозволяє дізнатися про прагнення людини, її амбіції й цінності в житті, наявність вигаданих або реальних обмежень. Крім того, за реакцією і самою розповіддю співрозмовника також можна зрозуміти, хвалиться він всім підряд або намагається адекватно себе оцінювати.
 • «Який у тебе найяскравіший спогад з дитинства?» Дитячі спогади можуть розповісти про те, як людина дивилася на навколишній світ з малих років і який вплив це справило на неї. Також це чудовий спосіб більше дізнатися про її минуле і обговорити те, як ви обидвоє росли.

Можливо, у вас є свої фірмові контрольні запитання для першого побачення, які безвідмовно допомагають “прочитати” співрозмовника?