30 найкращих відповідей на челендж #Trashtag

Хештеги і загальновідомі челенджі – це зазвичай смішні моменти в поп-культурі, однак зараз у світі набирає обертів новий рух, який вийшов далеко за межі своєї початкової розважальної мети, а саме – почав допомагати рятувати планету.

Щороку домашні господарства викидають 1,3 мільярди тонн побутових відходів, і лише 258-368 млн тонн потрапляє до 50-ти найбільших світових сміттєзвалищ, а мільйон тонн опиняються в світовому океані. 80% сміття у воду потрапляє з материка. Саме тому новий челендж #trashtag хоче зачепити все людство цією проблемою. Учасники мають опублікувати світлину до прибирання території і після – світлина вже красивої чистої локації.

Цікаве
Loading...

Нова ініціатива підірвала соціальні мережі після того, як один користувач опублікував скріншот і підписав його так: “Ось новий #виклик для всіх вас, дорогі підлітки, кому вже нудно від усіх попередніх челенджів. Фотографуйте місцину до прибирання і після, вже прибрану й охайну”. Гортайте донизу та голосуйте за своїх улюбленців!

1.

Ось мій внесок у #trashtag. Я зі своєю (великою) родиною прибрали цей пляж, де ми всі відпочиваємо влітку.

Навіть коли відходи потрапляють до звалищ, вони знаходять інші способи, як потрапити у світ. Коли сміття розкладається, воно вивільняє токсини і шкідливі хімічні речовини, які просочуються в ґрунт, а потім проникають у воду і повітря. Хоча цей процес видається повільним, який не може безпосередньо вплинути на вас, неправильне керування відходами може мати смертельні наслідки в реальному часі. У 1998 і 1999 роках тисячі людей були вбиті в Бангладеш паводковими водами, спричиненими нагромадженням відходів у каналізаційних мережах.

2.

#trashtag, здається, набирає обертів. Цей знімок ми одержали з Непалу.

3.

#trashtag Манільська затока вважалася однією з найбрудніших заток у світі. Після 11 років Верховний Суд нарешті видав наказ про її очищення, до якого приєдналися тисячі добровольців 27 січня 2019 року.

4.

5.

Близько 500 волонтерів зібралися і очистили цей пляж в Мумбаї від 5 мільйонів кг сміття

6.

Тільки один з небагатьох днів очищення нашої місцевої водойми.

7.

Нехай новий челендж дасть Землі нове обличчя

8.

Троє жінок разом прибрали цю місцевість.

9.

Працював кілька днів – і нарешті готово.

Сміттєзвалища є призначеним місцем для викиду сміття. Для розпаду сміття потрібне повітря – сміттєзвалища створюють величезні запаси газу метану – природного газу, який у 25 разів краще впливає на стан атмосфери, ніж діоксин вуглецю, котрий утворюється при спалюванні того ж самого сміття.

10.

Година роботи!

11.

Студенти @tetsocollege з коледжу з Дімапур прийняли виклик #Trashtag.

12.

Громада в моєму рідному місті в Мексиці зібралася і зібрала сміття.

13.

Щорічно у світовий океан викидається понад 14 мільярдів фунтів сміття (головним чином, пластик, токсичний для морських жителів). Саме це призвело до явища, яке називають “пластирем світових вод” – шару сміття у всіх світових водах, який вдвічі більший, ніж США

14.

10 осіб працювали цілий недільний ранок. І от нарешті закінчили #trashtag Challenge. Зайняли цілу неділю вранці на 10 чоловік. Але, нарешті, завершив виклик #trashtag.

15.

Моя тітка – 70-річна вчителька на пенсії. Вона робить такі вказівні знаки і виступає за прибирання природи у Бронксі #trashtag

А ви думали, що станеться зі старими моделями стільникових телефонів? Близько 140 мільйонів вже викинули на американські смітники, а щороку виробляється до 50 млн тонн електроніки – стільникових телефонів, телевізорів, комп’ютерів і так далі.

16.

Уздовж річки Потомак на південь від Вашингтона. Ви повинні прибирати  безлад, але закони про пляшкові збори і заборони на пенополістирол перешкоджатимуть більшості з вас. Зверніться до місцевих, державних і федеральних представників і наполягайте на своєму бажанні збереження навколишнього середовища.

17.

Люди починають приймати виклик.

18.

Ці добродії перевершили себе #trashtag.

19.

У громадській організації, де я працював волонтером, ми прибирали громадські місця у місті. Локації, про які забула місцева влада, але не забули місцеві мешканці.

20.

Челендж став улюбленою справою! Збереження чистих пляжів у Флориді!

21.

Ми вивезли тонни сміття з Дурбанських пляжів за цей рік.

22.

40 норвезьких учнів середньої школи з Альти витратили один тиждень, збираючи сміття на місцевому пляжі, і назбирали всього 12,400 кг! #trashtag

23.

Ми зробили перше “офіційне” очищення пляжу в Белізі у грудні минулого року. Перед цим, я б сказав, нас називали “пляжними контейнерами”, бо збирали ми звичайні пластикові соломки та пляшки, які зустрічалися нам під час прогулянок. Але для Белізу, ми мали на меті приїхати і зібрати все наявне сміття
Ми навіть створили аккаунт в соціальній мережі “очищення пляжу”, налагодили партнерство з іншими мандрівниками, які б могли долучитися до нашої ініціативи.

24.

Південна Африка.

25.

Ми з дівчиною прибираємо свою частину сміття #trashtag на пляжі

26.

Вирішив зібрати сміття на свій день народження і назбирав 4 мішки.

27.

Збираємо сміття, яке плавало у Ямайській затоці, Нью-Йорк.

28.

29.

Інший виклик #trashtag прийнятий! Допоможемо зберегти вулиці чистими!

30.

Зробили свою частину сьогодні для #trashtag, пораючись у горах Каліфорнії.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close