30 неймовірних курників – прикладів людської фантазії

Деяким курям пощастило — такі господарі не кожному випадають! Настільки, що цим тваринам можна позаздрити. Їх любов взаємна, і господарі будують для своєї птиці настільки екстравагантні домівки — точнісінько як зі сторінок дитячих казок!

Тутка зібрав неймовірну добірку курників: от би було класно перетворитися на курку і хоча б один день пожити в такій красі. Гортайте нашу добірку і не забувайте визначати своїх фаворитів у коментарях.

1.

Курник — не просто дві-чотири сходинки і перекошена халупа. Там тварині має бути затишно, тепло взимку і прохолодно влітку.

2.

3.

Ann E. Stratton зазначила у виданні This Old House, що важливо розміщувати будиночки для курей на певній відстані над землею. Так лапи домашньої птиці не будуть намокати й залишаться сухими.

А сьогодні, коли зовнішній вигляд будинку чи подвір’я такий важливий, такий курник стане окрасою не одного обійстя.

4.

5.

Функціональність чи дизайн? А навіщо обирати? Ідеальний курник вдало поєднує обидва аспекти.

6.

Не менш важливий і інтер’єр приміщення для курей. Для продуктивного гніздування та несення яєць курці потрібно 16 годин залишатися в освітлених приміщеннях, за штучного чи природнього освітлення.

Так, освітлення дуже важливе для домашньої птиці. Можна розмістити в курниках додаткові лампи, лише стежте, щоб освітлення не сліпило очі — цього тварини не люблять.

І, зводячи курник, не забудьте про засоби провітрювання та вентиляції.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Убезпечите курей від нічних мисливців — лисиць, єнотів та опосумів. Вони особливо ласі на курей, та ще й можуть образитися: “Чим кури заслужили таке модне житло?” І неодмінно забажають їх вкрасти. Оснастіть курник металевими вставками попід фундаментом, щоб мисливець не змін вирити ямку під ґрунтом і викрасти вашу рябу.

29.

30.

За матеріалами