4 типи зачісок, які спричиняють головні болі

Серед причин головних болей називають стрес, високий кров’яний тиск, травму чи навіть погодні умови. Та навіть невдало обрана засічка може відлунюватися дискомфортом у скронях, бо чинить тиск на череп.

Тутка пошукав і знайшов варіанти зачісок, які спричиняють головний біль.

1. Хвіст

Потилична зона, як і фолікули волосин — дуже чутлива зона. Хвостик може одночасно стягувати багато нервових закінчень, що і призведе до болю.

2. Пов’язки на голову

Також спричиняють головні болі людям, які їх носять. Якщо пов’язка довго стискає череп, чиниться додатковий тиск на передню частину голови. Хоча біль і незначний, він однозначно створює дискомфорт. Якщо тісну пов’язку носити довго, біль може посилюватися.

3. Тісні косички

Занадто тісні косички також чинять додатковий тиск на голову, від чого вона може боліти. А ще й волосся під ними руйнується. На думку багатьох вчених, більшість людей страждає саме від таких зовнішніх головних болей, а не внутрішніх факторів. До прикладу, під час менструального циклу шкіра голови багатьох жінок стає більш чутливою.

4. Прасочки для волосся

Звісно, волосся після них лягає ідеально, та головних болей не уникнути. Надмірна вага, яка чиниться на волосся, чинить тиск на голову, як і сильне витягування волосин провокує нервові закінчення агресивно відгукуватися.

Бонус: Як уберегтися від зовнішнього тиску на волосся

  • Легко промасажуйте ділянку голови, де відчувається біль.
  • Уникайте незручних аксесуарів для волосся.
  • Обирайте зачіски, які не чинять значного тиску на голову: розпущене волосся чи низькі хвости.
  • Добре висипайтеся.

А ви страждали від болю голови після тісної засічки?

За матеріалами