in ,

5 чудодійних ефектів, які холодний душ чинить на вашу шкіру

Вже якось звиклося вважати, що холодний душ насичує тіло енергією та допомагає прокинутися вранці. Та на цьому його корисні властивості не обмежуються. Часті прийоми холодного або напівхолодного душу — необхідні б’юті-процедури, що сильно позначаються на шкірі.

Тутка дослідив, як холодна вода впливає на нашу красу. І, як виявилося, вплив цей однозначно позитивний та неймовірний, бо шкіра зазнає неймовірних змін.

1. Шкіра починає сяяти здоровим блиском

Холодна вода посилює кровообіг, що для шкіри відображається здоровим кольором та блиском шкіри. Не треба довго сидіти в холодній воді — підійде не дуже холодна чи тепленька водичка.

2. Попереджує вікове старіння шкіри

Звичка щоденного холодного душу підтримує молодість шкіри на довший час. Прохолодна вода активізує нервову систему, а тіло виділяє гормони й хімічні сполуки для боротьби зі стресом. А за науковими даними, психологічний стрес впливає на стан шкіри обличчя, як і на багато органів та систем організму.

3. Попереджує негативний вплив стресу на шкіру обличчя

Холодна вода посилає величезний потік електричних імпульсів до мозку та стимулює вивільнення ендорфінів чи “гормонів радості”. Останні вгамовують стрес, а шкіра очищується від прищів, вугрів та інших висипань.

4. Звужує пори

Якщо гаряча вода вимиває корисні олійки, які продукує сама шкіра, прохолодна вода тимчасово пори звужує. Обличчя стає живим, а шкіра — сяючою. Кровоносні судини під холодною водою звужуються, шкіра не набуває синюватого відтінку.

5. Знімає дискомфорт зі шкіри

Гаряча вода запалює шкіру, спричиняє почервоніння, свербіж, а холодна чинить протилежний ефект. Тож людям, які страждають від сухої шкіри, холодна вода — найкращий порадник.

А ви любите холодний чи гарячий душ?

За матеріалами

8 хитрощів, які допомагають представницям королівської сім’ї виглядати бездоганно в будь-якій ситуації

Як заощадити на їжі? 10 секретів розумної господині