5 фраз, які чоловік боїться почути від своєї жінки

Напевно багато з нас погодиться, що почути грубі слова від коханої людини – найгірше, що може бути у стосунках. Вони потрапляють в саме серце, а пережити схоже набагато важче, ніж невдала розмова з керівником. Хтось вважає, що чоловіки висічені з каменю, їх нічим не дістанеш, але всупереч поширеній думці, вони чутливі та дуже гостро реагують на різкі висловлювання.

Тутка провів невелике опитування і з’ясував, які фрази від других половинок зранюють і найбільше змушують хлопців хвилюватися.

1. «Ти зобов’язаний допомогти моїй мамі»

Нікому не подобається, коли у стосунки втручаються батьки. Ще гірше, коли в них підмішують обов’язки у вигляді ультиматумів. Не варто перегинати палицю, рішення можна знайти перевіреним способом – діалогом. До того ж уважний чоловік сам пропонує допомогу.

Якщо перестаратися, більшість хлопців побачить у цьому споживацьке, неповажне ставлення. Все це може перерости у сварку, після якої обидві сторони будуть шкодувати про сказане. Однак, якщо вас змушують так поводитися, то, можливо, варто задуматися: а чи ваша це людина?

2. «Без тебе якось раніше справлялася»

Тим, хто завжди розраховує тільки на себе, складно звикнути до появи в житті чоловіка, який виявляє увагу і турботу. Хтось скаже, що і не варто звикати. Але кожен хоче, щоб про нього піклувалися, навіть якщо не зізнається в цьому. І якщо ви боїтеся показати себе слабкою, це може стати причиною конфліктів.

Хлопцям важливо відчувати себе корисними. Коли він, наприклад, пропонує понести ваш важкий пакет, це зовсім не означає, що в його очах ви безпорадні. Дозвольте йому бути вашим чоловіком, адже він лише хоче бути люб’язним. Ну і, звичайно, відчути себе вашим героєм.

3. «Може, друзі тобі і сніданок у ліжко принесуть?»

Можна нескінченно перераховувати причини, за якими ставлять це запитання: «Хто тобі дорожчий: друзі чи я?» Наприклад, коли хлопець навмисно намагається проводити з вами якомога менше часу. Звичайно, причиною може стати і питання пріоритетів. Наприклад, ви домовилися піти в кіно, а він в останній момент все скасував на користь розваг з друзями. В цьому випадку очевидно, що вас не цінують.

Але якщо справа в тому, що вам нема чим зайнятися, поки його немає, або гірше того, ви йому не довіряєте, то це не обіцяє нічого хорошого. Чоловікам хочеться, щоб ви були не просто парою, але і друзями. І схожі запитання не мають на увазі дружби між вами.

4. «Ти в цій сорочці скоро будеш спати»

Чоловіки не вміють носити незручні речі, аби добре виглядати. Не вміють, і все. Якщо вам не подобається імідж вашого супутника, можливо, варто поговорити з ним про це в м’якій і не категоричній формі. Але все ж головне, що потрібно цінувати у своєму хлопцеві – те, що знаходиться під сорочкою, яка вас дратує. Так-так, саме так – його душу.

Якщо в гардеробі вашого коханого немає речей, в яких можна було б піти на святковий захід, подаруйте йому такі речі. І в той вечір, коли ви надягнете гарну вечірню сукню, він не зможе відмовити вам у проханні одягнути штани і сорочку, які ви подарували.

5. «Він робив все сам і не потребував допомоги»

Вихований хлопець ніколи не буде порівнювати вас з колишніми дівчатами. Ви для нього – єдина і неповторна. У свій бік він чекає того самого. Він не хоче знати про те, який майстер на всі руки був Діма, або про те, яким недолугим був Степан.

Такі розмови можуть розгнівати навіть найбільш спокійного і терплячого чоловіка.

Чи траплялися подібні ситуації у ваших стосунках?

За матеріалами