in , ,

5 порад від майстра зі взуття: як розтягнути свої “мешти”

Взуття справедливо вважають найнеобхіднішою частиною гардеробу – як без нього будемо ходити по вулицях? Гадаємо, кожна красуня має в своєму арсеналі таку пару взуття: красиву і чудову, до улюбленої блузочки пасує, але на ногу одягнути – мука, про ходити в ній взагалі мовчимо. Не сумуйте, не варто викидати їх чи перепродувати подружці. Пропонуємо вашій увазі кілька способів для розтягнення найтіснішого взуття.

Найперше промочіть горілкою або натріть спиртом всю внутрішню частину взуття і після процедури просто спробуйте в ньому походити. Так, буде дуже важко, ноги смердітимуть, але так ви справді зможете розтягнути своє взуття.

Інші середники – теплі шкарпетки і фен. Увімкніть фен, одягніть зимові теплі шкарпетки (що коштуватиме нелюдських зусиль) і 10-15 хвилин гарячим повітрям дуйте на взуття. Заради таких крихіток, як ваші, варто потерпіти, еге ж?

Ще пропонуємо спробувати свічку, тобто її складову частину – парафін. Натріть зсередини взуття парафіном і залиште його на ніч на балконі, потім ретельно все змийте (щоб воску не залишилося). Туфельки більше не натиратимуть!

До речі, рицинова олія чудово підійде для виробів зі шкіри. Натріть нею взуття і залиште на кілька годин, а потім ретельно все змийте, щоб не залишилося жирних плям.

Ще один насправді “дідівський” спосіб, яким користувалися ще наші дідусі в армії. Покладіть всередину тісного взуття вологого паперу і дайте так повністю висохнути. Опісля старі папері викиньте і насолоджуйтесь на два розміри меншим взуттям.

І, мабуть, наостанок, метод, який 100%-во працює: у герметичні пакети наберіть води, запхайте їх у взуття і на ніч у морозилку.

Отакі “життєві” лайфхаки допоможуть вам розтягнути тісне взуття і ще довго насолоджуватися ним. Зберігайте, щоб не забути і діліться з друзями!

Сподобалось?

«Вхід для жінок безкоштовний, для леді – один пенс». Психолог пояснила, чому так важливо платити за себе

РЕЦЕПТ: 1 багет, 3 плоди ківі, 3 зубчики часнику, секретний інгредієнт: заморський рецепт простий