in , ,

5 причин, чому ми обираємо собі владних партнерів

Жінка в наші дні все більше утверджується у світі, укріплює свої позиції, але все ж декотрі з них шукають домінантних партнерів. Дівчата влаштовані так, що підсвідомо обирають у сексуальному плані того партнера, хто бере на себе відповідальність та приймає рішення. Часто ми навіть не здогадуємось, що притягуємо до себе одноманітних особистостей.

Тутка з’ясував причини, чому приваблення владних партнерів — це більше модель поведінки, ніж вибір.

1. Жінок приваблюють погані хлопці

Це і справді факт. Владні чоловіки підсідають на алкоголь і цигарки, набивають собі татуювання, брутально поводяться. Такі риси поведінки збуджують представниць слабкої статі й ті стають беззахисними, а брутальні чоловіки керують ними. Не дивно, чому за такими чоловіками жінка і на гору вилізе на підборах!

2. Обираєте тих, хто прийматиме рішення за обох

Безсумнівно, що життя стало би значно легшим, якби самому не треба було приймати рішень. І саме тому жінка шукає такого партнера, якому вручить віжки свого життя. Ви залежите від такого шаблону поведінки.

3. Гарні хлопці для вас — зануди

Хлопці, які люблять романтичні прогулянки, тримати вас за руку, вас не цікавлять. Ви шукаєте пригодницьку натуру, з ким зашкалюють емоції, який бере від життя все. Отакі “пари” вам до душі.

4. Не плутайте домінування з агресією та аб’юзом

Домінантна особистість може бути класною, поки не стане жорстокою. Тобто, це не означає, що така людина — не любляча, але любить вона вас аж до крайностей. Вловіть різницю між аб’юзом і домінуванням: якщо ідуть проти вашої волі — це аб’юз. Якщо побачили таке у своєму житті — щодуху втікайте.

5. Дитинство має дуже сильний вплив на ваше життя

Насправді наші стосунки з чоловіками та жінками дуже пов’язані з нашими дитячими роками. Хтось один з ваших батьків був чи залишається домінантним за своєю натурою. Ви звикли до його життєвого ладу і підсвідомо шукаєте схожого партнера. Ви самі за природою свого єства звикли підкорятися, і далі продовжуєте притягувати владних особистостей — все, щоб відповідати шаблону.

А у вас домінантний партнер чи ви самі є ним? Як така людина змінила ваше життя? Цікаві ваші коментарі. Чекаємо.

Сподобалось?

14 модних трендів в інтер’єрі, від яких ні користі, ні затишку

7 яскравих ознак, що ваші стосунки приречені і їх варто завершити