in , ,

5 способів підтримати колір волосся та 5 – зруйнувати його

У звичайній фарбі для волосся міститься до 5000 хімічних сполук, завдяки яким колір тримається на волоссі. Фарбування — процес, незвичний для природи волосся, тобто треба бути дуже уважним до, під час і після процедури. Попелястий блонд або насичений червоний відтінок можуть ідеально вам пасувати, та щоб підтримати шевелюру в здоровому стані маємо для вас цікаві й практичні поради.

Тутка напише про 5 речей, які корисні для кольору волосся і 5 абсолютно нищівних методик.

Для підтримання кольору волосся

1. Після фарбування волосся відтермінуйте його миття

Оптимальний час миття голови після фарбування волосся — два дні після процедури. Волосся ще дуже чутливе після фарбування і швидке миття призведе до скорої втрати кольору.

2. Використовуйте спеціальні маски для волосся

Не забувайте за маску: вона зміцнить волосини, підживить їх та підготує до наступного фарбування.

3. Користуйтеся засобами, які захищають волосини від сонця

Використовуйте засоби для волосся із SPF-захистом, адже сонце — найбільший ворог фарбованого волосся, воно випалює колір після фарбування.

4. Ополіскуйте волосся холодною водою

Холодна вода при ополіскуванні збереже колір волосини яскравим і здоровим. Гаряча ж вода відкриває волосяні кутикули — волосини тьмяніють, а кінчики стають сухими.

5. Коли не маєте змоги помити волосся звичним способом — скористайтеся сухим шампунем

Взагалі рекомендується не часте миття волосся. Як ви вже зауважили, під час миття фарба для волосся забарвлює воду. Тож сміливо використовуйте сухий шампунь, коли не миєте волосся водою, — так воно залишиться сяючим і чистим.

Що може зруйнувати колір волосся

1. Відмова від кондиціонеру

Кондиціонер — необхідна річ після фарбування. Пасма втрачають багато рідини під час процесу. Без кондиціонеру волосини стануть сухими, зникне блиск.

2. Користуватися гарячими прасочками для волосся

Фарбування волосся та використання одразу ж гарячих прасочок для волосся не найкраще рішення. Останні дуже впливають на колір — вже за 5 хвилин можна помітити зміни. Високі температури (до 400 градусів за Цельсієм) руйнують волосинку зсередини та висвітлюють прядки волосся.

3. Плавати в басейні з хлорованою водою

Фарба для волосся, наповнена хімічними речовинами, може вступати в реакцію з іншими хімікатами, наприклад, із хлорованою водою з басейну. Саме хлор може спровокувати бляклість волосся та втрату кольору.

4. Використовувати засоби з сіллю й сульфатами

Переконайтеся, що ви користуєтесь нешкідливими засобами для волосся з мінімальною кількістю хімікатів. Засоби з надмірною кількістю сульфатів або солей вимивають всі хімічні сполуки, в тому числі й фарбу для волосся.

5. Терти волосся під час фарбування

Тертя волосся під час фарбування може бути згубним для нього: і колір, і сам стан шевелюри ослабиться. Обгорніть волосся рушником з мікрофібри й дайте йому висохнути.

А ви часто фарбуєте волосся? Поділіться порадами, що допоможуть надовго зберегти його колір після процедури.

4 серпня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети та визначні події

Коли не знаєш…