50 жінок, які обманули сиве волосся – ви теж так захочете

Колись сиве волосся асоціювалося зі зрілістю та життєвою мудрістю. В багатьох країнах і досі є так – особливо у чоловіків. Напевне, наше суспільство досі опирається на незворотній процес старіння жіночого організму, і чи свідчать перші сиві волосинки про одне – час готуватися до смерті у 60 років?

Слава Богу, що все змінюється. Лише згадайте ті години, проведені у перукарському кріслі та купу грошей, які ви витратили на те, щоби відповідати зразку та “ідеалу”, забувши про нормальний ? Зрештою, природний стан волосся? 26-річна Марта Труслов Сміт сказала “досить” та заснувала Інстаграм-аккаунт grombre – місце зустрічі, підтримки та позитивного настрою для тих жінок, котрі не соромляться своєї природи.

“Найголовніша причина створення Grombre – це була така собі спроба повернути діалог про сиве жіноче волосся у інше русло, знайти відповіді на свої власні запитання: “Невже моє сиве волосся потворне, робить мене старою і я вже не така, якою була до нього?” “Мені лише 20 з лишком років. Якщо це справді так, то як буду почуватися і жити у 40, 50 та навіть 60? Я б хотіла кинути виклик тому, що ми називаємо “красивим” і чому ми це робимо, хочу сказати, що ми можемо витрачати свої час, сили та можливості на набагато важливіші речі – головне серцем не йти за нав’язаними ідеалами”.

Цікаве
Loading...

Завдяки таким зіркам, як Леді Гага, котра запровадила моду на сріблястий тренд волосся, сиве волосся стало тим, чим пишаються, а не що приховують. Марта з цього приводу думає так: “Варто розрізняти справді сиве волосся, котре змінилося з роками, і те, котре посивіло через певні причини”.

Жінки з нашої добірки зберегли свій природний колір волосся і, варто сказати, вони мають приголомшливий вигляд. Їх історії з життя надихають не боятися зробити таке саме для тих, хто досі вагається. Перед самими світлинами залишимо вам для роздумів ще слова Марти, з якими вона звертається до всіх тих дівчат, котрі знайшли в себе пасма сивого волосся: “Не зациклюйтесь на думці інших людей – навпаки, ідіть за покликом своєї природи. Ви будете здивовані зі своєї сили та куди вас доведе ваша життєва дорога”.

1.

“Я вперше помітила сиву волосинку у своєму волоссі, коли мені було 7 років. Це мене зовсім не здивувало – обоє моїх батьків теж рано посивіли. Після одруження та народження двох дітей, у віці приблизно 22 роки я почала масово сивіти. На роботі моя директриса якось нахилилася позаду мене і викрикнула: “О Господи, така молода – а вже так багато сивини”. Мене це вбило – я не хотіла бути старою! З того часу почалося: фарбування волосся у коричневий колір кожних 2 тижні, а воно так швидко відростало! Я навіть в сумочці носила фарбу – а раптом пригодиться! Це було так важко… аж поки мені не виповнився 41 рік, поки я не зважилася повністю відновити мій сивий колір. На це пішло 3 роки, і вже 6 років я маю таке волосся. Почуваюся чудово, позую для фотозйомок та люди навіть дають мені 30, хоча мені вже аж 48″.

2.

“Обираючи сиве волосся, я прийняла себе тією, ким є. Почуваюся молодою, здоровою і красивою. Люблю бути вільною від світових стандартів та свою красу”.

3.

“Мені 26 – іншого волосся я не хочу”

4.

“Моє перевтілення нарешті довершене і на зимовому світлі волосся більше біле, ніж сиве… Так люблю його переливи!”

5.

“Привіт. Мене звати Лін, я з Таїланду. Мені 37 років. Волосся у мене почало сивіти ще зі школи, ціле життя я так активно його зафарбовувала. Врешті зважилася відновити свій природний колір. Незважаючи на всі негативні коментарі, багатьом воно подобається, вони навіть запитують: “Де вас так класно пофарбували?”

6.

“Святкую 2-гу річницю своєї сивини. Як і нових зморшок та “гусячих лапок”. Будьте сміливі та відважно йдіть за своїми мріями!

7.

“Я почала сивіти ще від 13 років і ніколи не фарбувала волосся. Кілька років тому я перестала його підстригати. Почуваюся неймовірно – нагадую людям ельфа, казкову істоту або принцесу Анну із мультика “Крижане серце”. Можливо, мій приклад надихне багатьох жінок прийняти і показати свою внутрішню сутність”.

8.

“Всім бажаю гарного Дня Матері”. А волоссячко в мене теж від матусі.

9.

“Я – перша жінка за 7 поколінь, яка народилася із сивим та білим волоссям”.

10.

Фарбувала волосся ще від 18-ти років. Зараз мені 42 – не можу дочекатися, коли відростуть мої сиві кучері. Сивина – це свобода.

11.

Думаю про той спосіб життя, коли ти не приховуєш своє Я.

12.

Фарбувала волосся ще з 12-ти років – задля розваги. Відколи почала сивіти, мене перестало це “розважати”: відчувала, що приховую своє істинне єство. І от вже 5 років я не користуюся фарбою для волосся. Так класно бути собою!

13.

Я дозволяю собі бути собою, не змушую себе. Я не ставлю на собі хрест – я щодня себе пізнаю. Я зростаю у благодаті, я не здаюсь. Сивина – красива, і я красива.

14.

Сивина стала для мене викликом. Я ще раз навчилася розуміти себе – та сама я, але інша зовнішність

15.

Мій чоловік – сивий, а чому я не можу? Відкинувши всі пересуди, я сива, красива і мені це подобається. Більше ніколи не буду фарбуватися!

16.

Трохи засмутилася, коли перехожі назвали мене бабусею моєї племінниці, проте чоловік заспокоїв: “Такою гарною ти ще ніколи не була”.

17.

Мені майже 47. Після майже 25-річного фарбування волосся, повертаюся до образу Мудрої Жінки, задля якого я відростила сиве волосся.

18.

У житті важливо не лише сприймати себе зовнішню, але і внутрішню. З плином часу носімо свою сивину як корону королеви.

19.

Привіт. Я з Гватемали, у 11 років вперше помітила в себе сиве волосся. Зараз мені 30, за 4 роки жодного разу не фарбувалася. У мами і сестри – таке саме волосся.

20.

Якщо чесно зізнатися, я ніколи не любила сивину, тому завжди її зафарбовувала. Це було досить важко – сивий колір завжди пробивається назовні. В один прекрасний день я вирішила, що з мене досить, і вже 4 роки не фарбуюся. Як би я не хотіла це змінити – неможливо: сиві пасма – частина мене.

21.

Кінець літа 2018. 2,5 роки пригоди з сивим волоссям

22.

Коли в мене вперше після боротьби з раком через 5 років відросло волосся, воно посивіло. Я хотіла ще раз помолодшати і кожних два тижні фарбувалася. Зараз я прийняла своє нове волосся – це знак того, що я вижила і продовжую боротися за життя. Обожнюю свою шевелюру!

23.

З 13-річного віку маю пасмо сивого волосся якраз посеред голови. Я 8 років фарбувалася (більш ніж 50 раз), а зараз просто обожнюю свою зовнішність!

24.

Дівчатка, наша сторінка додає мені життя! Сивоголові сестрички, незважаючи на всі осуди та шепотіння за спиною – ТАК ТРИМАТИ! Жінку, яка себе любить, неможливо зупинити. Не гасіть цього світла заради інших!

25.

Я почала сивіти з 23 років, у 45 вирішила більше не зафарбовувати сивину. Щодня мені роблять так багато компліментів – люди питають за мого перукаря.

26.

Я родом з сім’ї, де у всіх сиве волосся, тому для мене не було дивним, коли я почала сивіти в ранньому підлітковому віці. Від 30 років я припинила фарбуватися і мені зараз просто класно. Люблю своє волосся!

27.

Люблю своє сиве волосся!

28.

Мама згадує, що в мене ще з дитинства було пасмо сивого волосся. Я завжди зафарбовувала його, але через 6 років перукар порадив цього більше не робити. І я полюбила себе з сивиною!

29.

Я – мексиканка, мені 30, із 5-річного віку в мене сиве волосся. Але я люблю його. Рада, що познайомилася з тисячами таких самих жінок.

30.

У 33 роки я перестала фарбуватися і ніколи не змінювала своєї думки. Змінився навіть відтінок шкіри – з фарбованим волоссям вона б виглядала геть по-іншому

31.

Мама, тітка, двоюрідні сестри, я – всі жінки по бабусиній лінії рано починали сивіти, і я вирішила більше не фарбуватися. Це було найважливішим рішенням в моєму житті.

32.

Справжній скарб – це ви, він всередині вас. Гадаю, сивина показує, що кожна жінка/людина всередині має свободу, світло та любов.

33.

Востаннє я фарбувалася 9 місяців тому. Не фарбуватися – не означає не доглядати за собою, а дозволити собі бути тією, ким ти є. Мені 43 роки, я фарбувалася аж 20 років поспіль. Коли я бачу своє відображення в дзеркалі, то розумію, що ніколи ще не була такою щасливою.

34.

Хочете посміятися? Я завжди сміялася з сивого волосся… і тепер гляньте на мене!

35.

Сивина в мене – ціле доросле життя. Так важко було з цим змиритися, і влітку 2017 року я вирішила більше не фарбуватися та прийняти себе такою, якою я є.

36.

Найкращий спосіб розпочати понеділок – завитки та яскравий рожевий колір!!

37.

Багато з моїх знайомих думають, що я божевільна, бо перестала фарбуватися в 44 роки. Я сама іноді так думаю. Однак в цьому і полягає значення слова “відчути свободу”: свободу повернути колір волосся, свободу від фарбування кожних 4 тижні, свободу для шкіри… свободу від думки інших людей!

38.

Мене дивує, чому люди так не люблять сиве волосся. Та ж воно – подарунок від місяця.

39.

Я почала сивіти від 20 років. Мене це не здивувало – так як я народилася без лівої руки, з волоссям теж не могло бути все гаразд. Мені зараз 35, і люди питають, де я фарбуюся – це таке класне відчуття, бо колір в мене природній!

40.

Вирішила не фарбувати волосся у 38 років на знак закінчення лікування від раку. Коли розпочалася менопауза, волосся почало сивіти. Мені зараз 41 рік і таке сріблясте волосся мені так подобається!

41.

“Мені байдуже, що ви думаєте про мене, я про вас не думаю взагалі”

42.

Рік тому я вирішила повернути свій природній колір волосся. Сама не знала, на що сподіватися, друзі відраджували. Я чую слова, що це лише волосся, проте для мене це – власна відроджена сутність.

43.

Сьогодні я побачила своє волосся під іншим кутом, і наважусь сказати, що воно… таке класне. Справжнього ефекту у ванній не побачиш – а на світлі знімки просто чудесні! Воно сяє, воно переливається сріблом і воно таке неймовірне!

44.

Не можу повірити, скільки світла додає сивина вашому волоссю! Обожнюю свій вигляд!

45.

Єс! На день народження минулого року відстригла всі пофарбовані пасма волосся. Така рада, що стала однією із вас!

46.

Зміни… зміни – це добре, але чому їх так важко прийняти в нашому світі? Чому боїмося втратити суспільний статус, а себе – ні?

47.

Мій неймовірний сивий тон! Обожнюю!

48.

Вперше сивина пробилася в мене у 20 років, і потім я більше, ніж 20 років фарбувалася. Потім я вирішила відрощувати сиві корені. Моя перукар дещо побоювалася, але допомогла мені перевтілитися. Не відпускаю себе – стаю собою.

49.

Я почала сивіти в коледжі, з 2001 по 2015 рік фарбувалася, щоби приховати природний колір волосся. Не знаю, коли до мене дійшло, що таким чином я приховую справжню себе. Не скажу, що в 35 маю кращий вигляд, ніж коли-небудь мала, але самопочуття – на всі 100%.

50.

Я вперше посивіла в 14 років, і впродовж наступних 10 років опанувала мистецтво фарбування. У 24 роки вирішила стати #grombre.

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker