in , ,

6 років мук від алергії виявилися стоматологічною проблемою

Наш організм настільки дивовижний організм, що в ньому кожна система органів та тканин працює налагоджено й організовано. Будь-яке відхилення від роботи однієї частини неминуче відіб’ється на іншій: біль у спині розкаже про нервове перенапруження, герпес сигналізує слабкий імунітет, а нежить може вимагати візиту до стоматолога.

Тутка поділиться історією чоловіка, чий нежить зник саме у кріслі зубного лікаря. Заінтригували? А це лиш початок!

Дивна алергія

У мене був нежить. Взагалі по житті я алергік (пилюка, кішки, весна — і я пливу). День-два, і все гаразд.

Але 5 років тому в мене щосуботи був напад. Неважливо, зима чи літо. Після довгих перевірок було знайдене джерело — білизна, яку щойно випрали. Якщо прання припадало на суботу — мені приходив кінець. Вже жартували з дружиною, що в мене алергія на суботу.

Як все почалося

Десь 6 років тому я пішов лікувати зуб. Лікарі називають його “шісткою”, а ми, прості смертні, звемо просто — “передостаннім”.

Зуб був мертвим, вирішили поставити коронку. Вийняли нерв, і через тиждень попросили прийти на заміри для коронки.

Але я просто злегковажив, до лікаря не пішов, і там так і залишилася велика відкрита ділянка майже пролікованого зуба.

Стоматолог став ЛОРом

З’явилися вільні гроші, і я вирішив пролікувати щелепу. До «безкоштовних» стоматологів мені було страшно йти, тому зупинився на приватній клініці.

Після першого огляду терапевт, побачивши ту багатостраждальну “шістку”, дає мені дуже дивне запитання: “А вас нежить не турбує?” І я, далека від анатомії людина, сам не вірю тому, що чують мої вуха.

Задні зуби (моляри), особливо у високих людей, часто пов’язані з гайморовою пазухою.

Пазухи ці у звичайний час стерильні й починають виділяти захисний слиз (тобто шмарклі), якщо до них потрапляють інші речовини (бактерії та інші гидоти).

У моєму випадку недолікований зуб зруйнувався глибоко всередині та почав «накачувати» пазуху всілякими бактеріями. Пазуха запалилася і, у свою чергу, почала особливо гостро реагувати на подразники. У моєму випадку каталізатором був пральний порошок.

Чарівне зцілення

Завершу історію хепі-ендом: зуб вирвали, ясна зажили, два місяці я взагалі не маю алергії! Ні на що! Я так класно почуваюся після нежиті.

Інтернет про такий зв’язок нічого мені не розповів, що неабияк мене здивувало.

Що скажете, чи здивувала ця історія вас?

Сподобалось?

Залаштунки дитячого садочка – вихователька чесно розповість всю правду про нелегкі трудові будні працівників молодшої ланки освіти

5 токсичних батьківських фраз, які шкодять кожній дівчинці