in ,

6 способів купити квиток на літак за ціною квитка в кіно

Нам здається, що квиток на літак за 125 гривень – це щось з паралельної реальності, але це не так. Якщо знати деякі секрети пошуку.

Редакція Тутка зібрала всілякі способи знайти найдешевший варіант для вашого польоту.

 • Правило 60 днів: шукайте рейси не раніше і не пізніше, ніж за 1,5-2 місяці до передбачуваної поїздки.
 • Купуйте квитки з середини січня до початку березня (виключаючи лютневі свята).
 • Намагайтеся купувати квитки у вівторок з 14:00 до 16:00.
 • У вівторок і середу (друга половина дня) найнижчі ціни на перельоти.
 • Якщо ви плануєте полетіти на вік-енд, рекомендуємо купувати квитки в п’ятницю ввечері або протягом суботи.

Будь-яка система підрахунку ціни не ідеальна, і часом вона дає збій. Найчастіше це відбувається при складних маршрутах перельотів, але може пощастити і з простими варіантами.

Це не закономірність, а швидше збіг, якщо не чудеса. Купити квиток у потрібне вам місто за допомогою системної помилки практично неможливо, а ось провести спонтанну відпустку – досить імовірно.

 • airfarewatchdog.com – має розділ «50 кращих польотів», який оновлюється щодня.
 • secretflying.com – щодня публікує добірку свіжих помилок. Щоб завжди бути в курсі, краще підписатися на них у Фейсбук і відстежувати Твіттер.
 • holidaypirates.com – це система оповіщень для святкових рейсів і на вихідні дні, а також для певного аеропорту вильоту.

Після бронювання рейсу перевірте квитки на наступний ранок – часто після покупки пошуковик скидає фільтри і може видати вам більш дешеві пропозиції. В такому випадку ви можете змінити бронь, заплативши в першу добу невеликий штраф або зовсім його уникнути. Це залежить від компанії-перевізника і платформи бронювання. Сервіс yapta.com відстежує ціни на конкретний рейс і допоможе в разі заміни.

Або, як звичніше, лоукостери – це перевізники, в основі яких закладено принцип економії.

Одна з найпопулярніших європейських бюджетних авіакомпаній Ryanair відома своїми божевільними акціями. Не так давно вона заявила, що її рейси можуть стати безкоштовними до 2020 року.

Як використовувати всі фішки лоукостерів на прикладі Ryanair:

 • Вивчіть графік цін оператора, що вам сподобався. Найдешевші квитки ірландців продаються за 54 і за 10 днів до вильоту.
 • Уникайте популярних міст. Якщо дуже хочеться до Парижа, не летіть в центральний аеропорт, виберіть Champagne-Ardenne або Ватрі. Ціни на них істотно нижча.
 • Не використовуйте для пошуку тільки офіційний сайт лоукостера, дивіться інші системи. Вони відстежують бюджетні авіакомпанії та студіюють помилки системи. Але не забувайте перевіряти рейси на «прямих» сайтах – рідко, але ціни можуть відрізнятися в меншу сторону.

Це – хитрощі запеклих мандрівників. Полягають вони в тому, щоб заховати кінцевий пункт в середині маршруту.

Якщо вам потрібно до Стамбула, не варто відразу купувати квиток Київ – Стамбул. Іноді рейс Київ – Кишинів з пересадкою в Стамбулі виходить набагато дешевше від прямого перельоту.

Робота їх проста – аналіз цін серед сотень перевізників в потрібному вам напрямку і сортування по заданих параметрах: ціна, дата, час польоту, кількість пересадок і т. д.

Найбільш популярні:

За матеріалами make-trip, nomadicmatt, businessinsider, thriftynomads

Сподобалось?

РЕЦЕПТ: Як перетворити відварене м’ясо у надзвичайно смачну страву

Мудрі висловлювання Митрополита Андрея Шептицького