in , , ,

6 великих сімей, які вразили світ

Мати майже 100 дітей – це нормально, як гадаєте? За своєю природою дорослим необхідно бачити круглі дитячі личка та щічки, тож деякі люди однією дитиною не обмежуються. Ви десь чули вже напевне про сім’ї з 3-ма, 5-ма чи сімома малюками, але герої нашої добірки мають набагато більше дітей, ніж середньостатистичні родини.

Тутка сьогодні розповість про найбільші родини світу. Вони прославилися своїми розмірами та єдністю.

1. Сім’я Зіонів

Зіона народився в Індії та у 17 років одружився зі своєю першою дружиною Затьянґі. На сьогодні у нього – одна з найбільших сімей на світі: 39 дружин та 94 дитини. Така кількість людей щодня споживає 90 кг рису та майже 60 кг картоплі. Сімейство живе в будинку зі 100-ма кімнатами й допомагає одне одному по господарству. Глава сім’ї ще й очолює індійську секту Чана, де чоловікам дозволено одружуватися з необмеженою кількістю жінок.

2. Сім’я Бейтів

Бейти – американська сім’я євангелістів з Теннессі. Нараховує 19 дітей. Батькам, Джилу та Келлі Джо було лиш 22 та 21 роки відповідно, коли вони у 1987-му році вирішили побратися. Молодь не хотіла великої родини, але після народження першого малюка через рік, вони продовжили справу дітонародження. І відтоді аж до 2012-го року в їх сім’ї з’являлися діти. У них вже народилося 10 онуків, а ще четверо скоро мають з’явитися на світ.

3. Сім’я Гансів

Родина з Данді – мабуть, найбільша у всій Шотландії. У Емми та Роя – 13 дітей від 2 до 25 років. Тато працює медбратом, а мама – домогосподарка. Щодня вона піклується про більш ніж 10 дітей, які випивають на тиждень 25 літрів молока, з’їдають 5 великих пачок пластівців і 21 буханку хліба.

4. Сім’я Редфорсів

Ноел зі Сью познайомилися ще в дитинстві й відтоді були разом, поки не створили свою сім’ю. Їх перша дитина, син Крістофер, народився у пари, коли жінці було тільки 14, а чоловікові – 18 років. Вони на сьогодні – найбільша сім’я у Великій Британії, у них 21 дитина і ще одна скоро має народитися. Елфі, ще одна дитинка, народилася мертвою. Велика родина навіть має власне шоу – 15 Kids and Counting.

Редфорси проживають у Моркамі, Великобританія, у великій будівлі, яка колись служила приватною лікарнею та є власниками відомої пекарні Radford’s Pie Company.

5. Сім’я Даггардсів

Джим та Мішель познайомилися у 1980-му році в Арканзасі. Через 4 роки 19-річний Джим і 17-літня Мішель одружилися. Вони хотіли зачекати з дітьми, але у 1988-му народився їх первісток Джошуа. На сьогодні у них 19 діток, половина з них навчається вдома, і батьки мають вже 17 онуків.

Така велика родина теж привернула увагу преси, як і попередня сім’я, тож всі вони беруть участь в реаліті-шоу 19 Kids and Counting.

6. Сім’я Боннелсів

Мама, тато і 16 дітей – такою на сьогодні є найбільше сімейство Австралії. 50-річна Джені спочатку не хотіла дітей, та чоловік Рей вніс свої корективи. Сім’я Боннелсів має 16 діток, віком від 4 до 29 років, має вже й онуків, та мило живе собі у Квінсленді. Якщо вам цікаво, який побут у цій родині, Джені розповіла, що при гуртових закупівлях продуктів кожен член сім’ї вносить свою лепту.

А у вас була велика чи мала родина? Чи вплинула ваша родина на створення особистої сім’ї? Розкажіть нам в коментарях.

За матеріалами

Сподобалось?

15 сигналів про людське здоров’я, які ми зможемо прочитати через зморшки

15 ознак того, що ви точно подобаєтеся хлопцеві