in ,

7 цікавих речей, які розповість про вас ваш голос

Менш, ніж секунда потрібна, щоб визначити характер людини за її голосом. Можете не вірити, але ваш тембр голосу повідає про вас усе. Унікальний за своєю природою, він ще й несе безліч цікавої інформації.

Ми в Тутка справді здивувалися, наскільки багато можна довідатися, лиш послухавши людський голос: вашу висоту, витривалість та інші цікаві риси особистості. На вас навіть можна не дивитися — досить лише почути!

1. Комунікабельність

Голос може вказати на різні риси вашої особистості, зокрема, інтроверт ви чи екстраверт. Під час одного досліду учасники експерименту прослухали змодельовані комп’ютером записи голосів екстра- та інтровертів. В результаті визначили, що екстраверти розмовляють швидше і голосніше, а інтроверти навпаки висловлюють свою точку зору спокійніше та повільніше.

2. Надійність

Просте “Привіт!” розповість людям, наскільки ви надійна людина. В іншому дослідженні добровольцями було вивчено 64 варіанти цього маленького слова, і більшість чоловіків обрали варіанти звучного й наголошеного привітання. Жінки ж натомість схилились до пониженого звучання, і сказали, що саме такі люди — ті, на кого можна покластися.

3. Висота

Голос ще підкаже, наскільки високого зросту людина. Впродовж двох досліджень учасникам запропонували за голосом визначити вищого зі співрозмовників і 5 осіб покласифікувати за зростом — від найвищої до найменшої. І 62,17% це вдалося — вони змогли виокремити найвищих осіб. Результати дослідження: чим вищою є людина, тим глибшим і нижчим є її голос.

4. Плідність

Виявляється, що менструальний цикл впливає не лиш на настрій та гормональні зміни, але і на голос. Згідно з дослідженнями, останній стає вищим до початку овуляції. Отож, панянки з більш дзвінким голосом можуть мати кращу здатність до дітонародження.

5. Сила

Голос може схарактеризувати і силу чоловіка, особливо силу його м’язів. Учасникам експерименту запропонували прослухати розмову чоловіків з різних країн на їх рідних мовах, й оцінити їх фізичні характеристики. Й не помилилися: чим більше м’язів у чоловіка, тим більш зниженим є тембр його голосу.

6. Професіоналізм

Голос пов’язують ще і з кар’єрним ростом. Вчені з’ясували, що люди з писклявими голосочками не є дуже освіченими й професіоналами своєї справи. Особливо жінки. Голос навіть може впливати на інтерв’юера і змусити його взяти на роботу іншого кандидата.

7. Хвороба Паркінсона

Зміни в голосі можуть вказати на хворобу Паркінсона. Так, пацієнти відзначаються сповільненим мовленням, голос стає спокійнішим, виникає задишка. Люди починають монотонно бубоніти, а з часом відчувається постійне тремтіння у голосі.

Чи вражали вас люди своїм голосом? А свій голос можете описати? Раді будемо почитати ваші думки в коментарях.

За матеріалами

Сподобалось?

Поєднати фото двох знаменитостей і зробити одну? Легко! І самим зіркам подобається!

До всіх жінок, які втратили надію, звертається психолог