7 простих звичок, які допоможуть змінити долю на краще

7 добрих справ, які покращуватимуть нашу карму і зроблять щасливішим

Людина народжується з певною життєвою програмою, яку називаємо долею. Езотерики долю також називають «кармою». Але якщо якийсь життєвий шлях нам визначений спочатку, це не привід опускати руки: в наших силах покращити нашу долю, роблячи 7 простих добрих справ протягом усього життя.

Так, добрі справи призводять до того, що Всесвіт стає більш прихильним до нас: нам легше досягати поставленої мети, домагатися хороших результатів або уникати життєвих негараздів. Тільки робіть добрі справи від чистого серця, а не на шкоду собі, сподіваючись, що ваші старання повернуться. Доброчесність повинна бути станом душі, а не якимось «бізнес-планом».

Що ж потрібно робити, щоб швидше стати успішним і щасливим?

1. Чистота

Для того, щоб швидше настали позитивні зміни в житті, потрібно навести і підтримувати чистоту місця, де мешкаєте, а також душі і тіла. По-перше, проведіть вологе прибирання і очищення простору. Це краще робити, коли Місяць спадає.

Не менш важливим є очищення душі і тіла: після неприємного спілкування прийміть душ або ванну з сіллю, уникайте безладних статевих зв’язків, частіше медитуйте, відпускаючи негативні думки і події. І не забувайте прощати всім вашим кривдникам.

2. Благодійність

У багатьох людей, які уникають благодійності, є переконання і відмовка: «У мене зараз немає матеріальної можливості допомагати іншим». Насправді, ця можливість є у кожної людини і не описується вона тільки фінансовою складовою: можна давати не тільки милостиню, а й непотрібні вам речі. Навіть якщо і цього немає, то добре слово і підтримка часом також творять чудеса.

До речі, жебракам краще давати милостиню не грошима, а продуктами (наприклад, дати хліба або просто нагодувати) і якимись речами побуту або одягом. Благодійність у вигляді грошей може бути як подяка вчителям або вихователям, або як допомога важкохворим на лікування.

3. Опіка над старшими і немічними

Якщо ви доглядаєте за літньою або хворою людиною, чи то близький родич або ні, то в такому плані це благочестя буде сприйнято дуже добре і в майбутньому обов’язково проявиться у вигляді руки допомоги від Вищих сил.

Нехай це стане для вас стимулом і можливістю і далі опікуватися хворою людиною, навіть якщо ви вже дуже втомилися від цього.

4. Допомога іншим людям

Така допомога допомагає вам у всіх ваших починаннях. При цьому не намагайтеся робити щось за когось, полегшуючи їм життя і погіршуючи їх карму. Краще підкажіть, поділіться досвідом або спрямуйте на правильний шлях ту людину, яка не знає, що робити далі або як вчинити в певній ситуації.

5. Самодисципліна

Намагайтеся жити за певним, прийнятим самим для себе розпорядком дня. Любіть себе і своє тіло – адже воно храм вашої душі, стежте за правильним харчуванням, займайтеся спортом, забудьте про шкідливі звички, тіште себе час від часу приємними дрібницями, намагайтеся бути законослухняним і не порушувати норми моралі. Все це робить ваше життя більш «правильним» і дозволяє уникнути багатьох негараздів, неприємностей і хвороб.

6. Захист тварин

Тут не йде мова про заклик до вегетаріанства, адже людина – істота всеїдна і є потреба для здоров’я в тваринній їжі. Проте допомагайте братам нашим меншим: врятоване кошеня чи нагодований пес-безхатько покажуть Всесвіту, що ви стурбовані не тільки своєю долею, але і долею безневинної тварини.

7. Дотримуйтесь законів гармонії Всесвіту

Яку б віру ви не сповідували, в кожній з них йдеться про благочестивість, милосердя, чесність, повагу до навколишнього світу та інших благодійників. Дотримуйтеся цих простих правил, і ваше життя наповниться радістю і душевним спокоєм.

За матеріалами