7 рис, яких не вистачає кожній жінці, — розповість чоловік

Тутка знову пірнає в глибину стосунків між батьками та дітьми та сьогодні знайшов чудесну розповідь чоловіка про те, якими мали б бути справжні жінки. Чи правильно ми, жінки й чоловіки, розуміємо одне одного? Чого може бракувати жінкам? Зараз не хочемо нікого образити, особливо представниць прекрасної статі. Себе побачити неможливо, а от збоку — реально. І наш герой розкаже, яких рис, на думку чоловічої половини людства, бракує жінкам.

Я абсолютно не погоджуюся з твердженням: “Всі жінки — стерви”. А навіщо так казати? І я завжди свою точку зору захищаю. Скажу одне: в моїй родині завжди були люблячі й справжні жінки, жінки, які самостійні й заможні, знають собі ціну й цінують свою працю. Вони активно й насичено проводили свій час та організовували побут, — так і сім’я задоволена, і жінка щаслива.

Мене і смішать, і дратують такі часті розмови в громадському транспорті про “тупих білявок”, і я розумію, що таких жінок, як в моїй родині, залишилося дуже мало. Дуже важко вийти з образу “білявки”, який мовби блокує жіноче єство, не дає йому йти вперед та розвиватися. Знаю і скажу одне — вроджених чоловічих чи жіночих рис немає. Ми робимо себе тими, ким хочемо бути. І все залежить тільки від нас.

Тому сьогодні хочу поговорити про ті риси, яких, на мою думку, жінкам не вистачає. Ідеальних людей не буває, але стати кращою може кожна.

Чого не вистачає жінкам

1. Дівчата з усіх сил намагаються уникати самостійності

І це, на мій погляд, типовий жіночий недолік. Відповідати за свої слова вони взагалі не вважають за потрібне, та й виправдовуються так відверто, мовляв, я — жінка, а чого ти чекав. Наробить дурниць, а винен чоловік, який не подумав, не зробив, не вирішив і так далі. Розв’язувати свої проблеми жінки взагалі не хочуть — у них є чоловік, він їх опора й кам’яна стіна. Але не забувайте: і кам’яні стіни руйнуються, тож не варто їх сильно перевантажувати.

2. Жінки взагалі не можуть жити для себе

Після весілля жінки змінюються й починають жити для чоловіка: вони стають матерями-героїнями, які мусять опікуватися чоловіками-дітьми. І десь навіть підсвідомо дружина починає підганяти чоловіка під себе, змінювати його смаки й уподобання, переробляти. Але коли голови сімейств починають робити зауваження дружинам, ті дуються: “ти мене не кохаєш”, “не сприймаєш такою, якою я є” й таке інше. То ви логічно поводитесь?

А ще у компанії подруг жінки підганяють чоловіків під деякі неписано-вигадані стереотипи й ідеали, щоб він був “такий, як усі”. Якщо ви шукали свого єдиного, то навіщо вам “такого, як всі”?

3. Безпосередність потрібна кожній дівчині

Бо їм весь час здається, що вони є об’єктом чиєїсь пильної уваги та намагаються відповідати образу ідеальної жінки. А це нудно. Чоловікам подобаються природні. Намагайтеся просто бути такими, як ви є, і не намагатися здаватися кращими. Бо виходить тільки гірше.

4. Жінкам й дівчатам бракує легкості

Згадайте, як між собою спілкуються чоловіки, а як жінки? Хлопці можуть посваритися й через хвилину спілкуватися так, мовби нічого й не сталося, а жінки роками не можуть забути кривди та образи. Звісно, і серед дівчат-друзів бувають самоцвіти, легкі в спілкуванні, але якщо ти вже починаєш з нею зустрічатися, коли мова заходить про почуття, вона стає сварливою жінкою, яка за кожну дрібницю ображається. Тож, жінки, не будьте такими.

5. Більшості жінок не вистачає запалу

Я не кажу про той запал, з яким вони поспішають вистрибнути заміж за великий мішок з грошима. Тут його їм не бракує. Я зараз мовлю про той запал, який характеризує жінку як особистість. Можна захоплено вишивати, малювати, працювати волонтером, читати гарні (підкреслюю гарні!) книги й обговорювати їх з друзями. Можна займатися якимось видом спорту чи просто вболівати за якусь команду. Колекціонувати листівки або значки. Загалом, хоч чомусь приділяти увагу, крім себе коханої. Розвиватися хоча б в якомусь одному напрямку, а можна й у двох або трьох — хоча це я вже погарячкував.

На жаль, більшість жінок рекламують свої хобі, тільки поки полюють за чоловіком. Тут вони, щоб привернути увагу обранця, готові на багато чого. І футбол дивитися, і в боксі розбиратися, і на риболовлю поїхати. Але тільки до певного моменту. Щойно жертва заковтнула на живця й наївно забігла до РАЦСу, захоплення зникає й нещасний чоловік, який ще вчора ходив зі своєю нареченою разом на футбол сьогодні переглядає з нею слізливі мильні опери.

6. Багато жінок позбавлені взагалі такого почуття, як глибина

Тут знову можна згадати про запал, якого не вистачає жінкам. Поверхневість у всьому — це жахливо. Жодних вподобань, хобі та т. ін. На вигляд начебто людина розумна, про щось намагається думати, а намагаєшся заглибитися в обрану тему і розумієш, що вона плаває на поверхні. І стає так сумно-сумно, що знову помилився і знову зустрів «білявку» з вітром у голові. Все ж дуже правильно сказано про деяких людей, у яких голова тільки для того, щоб носити шапку. Я лиш дивуюся: як їм самим не нудно так жити? Щодня одні й ті ж порожні розмови, серіали, лахи й все. Я б від такого життя через тиждень збожеволів.

7. Жінки не дружать з почуттям гумору

Про жодну самоіронію чи вміння пожартувати у відповідь не може бути й мови. Вони занадто захоплені сидінням на своєму п’єдесталі, щоб так легко з нього злізти. Та й позицію моралізатора доведеться відсунути якомога далі. А чоловікам нудно слухати моралі увесь час. Уміння вчасно пожартувати або просто відгукнутися на жарт може виправити навіть найнеприємніші моменти в спілкуванні.

Що скажете про слова нашого автора? Чи погоджуєтеся ви з ними?

За матеріалами