7 таємних речей, якими з невісткою хотіла б поділитися свекруха

Навіть наука свідчить, що зі свекрухою важко налагодити стосунки. Причин для цього безліч, та подружитися все ж треба, зрозуміти одна одну та дружити.

Тутка склав список, чим зі своїми невістками хотіла б поділитися свекруха. Цікаво прочитати.

«Я також була на твоєму місці»

У мене прекрасна невістка! Я сама мала двох нестерпних свекрух, які мене так ображали, і такого ставлення я б своїй однозначно не хотіла. Я стараюся, щоб наші взаємини були гарними, якщо мій син її любить — то люблю і я!

«Мені теж потрібна підтримка»

“Коли ми з чоловіком побралися, свекруха щодня мені телефонувала та підтримувала. Хоча я і вважала себе чистим інтровертом, та не могла їй відмовити й завжди підіймала слухавку”.

Через 1,5 роки з донькою мого чоловіка від першого шлюбу стався нещасний випадок, і вона переїхала жити до нас. Мама чоловіка продовжувала мені телефонувати та дуже підтримувала. Менш ніж місяць тому, свекруха несподівано померла. Я ніколи з нею не бачилася наживо. Мені дуже її бракує, вона досі в моєму серці, а її голос я ясно чую у своїй голові. Ненавиджу себе за те, що кілька разів не відповіла на її дзвінок. І з цим жалем я буду жити до скону”.

«Ти для мене як дочка»

«Я не чекаю, що ти любитимеш мене так, як мене любить син»

З роками я зрозуміла, що вони не “не люблять тебе”, а просто не знають, як з тобою подружитися. Не чекаю, що вона полюбить мене, як мене любить син, я нічого не очікую. Я не знаю, як цю дитину виховували в сім’ї, тому яке право я маю втручатися. Не ускладнюйте ситуацію та залиште часу все виправити.

«Я не хочу втручатися у ваші сварки»

Моя свекруха завжди має для мене час. Завжди підтримає, допоможе. Хоч вона мені не мама, та ставиться, як до рідної дитини. Коли ми з чоловіком сваримося, вона ніколи не пристає на жоден бік, а пропонує конструктивне рішення. На її плечі можна поплакатись і відпочити.

«Вибач за все погане, що він робить»

«Я обожнюю твою дитину»

Моя свекруха — це Боже благословення для мене. Вона живе за менш ніж хвилину від нашого дому, а як вона гарно сидить з дітьми! Я справді не знаю, що я б без неї робила. Вона сидить з моїм сином 3 дні на тиждень, поки я на роботі. Зараз я сиджу в декретній відпустці з другою дитиною, і вона досі приходить до нас і на кілька годин забирає до себе старшу дитину, або приходить посидіти з малям, щоб ми зі старшим пішли разом погуляти.

Я маю на увазі, що свекруха завжди ніжна, ласкава до дітей, але пригадую, що мої дідусь та бабуся були такі самі. Вона любить їх, а вони обожнюють її.

Бонус:

Коли ми з чоловіком одружувалися, я спитала свекрухи, чи не почувається вона так, немовби я краду її сина.

На що вона відповіла: “Аякже, звичайно, що ні. Тепер він – твій клопіт”.

А як ви подружилися зі свекрухою?