in , ,

8 природних методів запобігання провисанням щік

Надмірне перебування на сонці, втрата ваги, старіння, вагітність — всі ці життєві моменти призводять до провисання шкіри щік чи так званих “щічок бульдога”. Та їх виникнення вчасно можна попередити, якщо турботливо піклуватися про шкіру обличчя.

Тутка підтримує кожну красуню, яка бореться за свою природню красу, й подає сьогодні 8 цікавих методів, які допоможуть вам у досягненні своєї мети.

1. Три-п’ять разів на тиждень виконуйте вправи для обличчя

Дерматологи рекомендують виконувати вправи для обличчя. Зокрема, останні сприяють:

  • Укріпленню м’язів обличчя.
  • Попередженню і розгладженню зморшок.
  • Покращенню кровообігу, що також сприяє красі шкіри обличчя.
  • Зняттю м’язового напруження в обличчі та шиї — так обличчя виглядає більш розслабленим і не таким втомленим.
  • Робить шкіру обличчя більш пружною

Та не розчаровуйтеся, якщо бажані результати не з’являться одразу. Їх можна досягнути, якщо виконувати вправи 3-5 разів на тиждень по 20 хвилин щоразу.

2. Вправи для обличчя виконуйте лежачи

Це — найкращий спосіб їх виконання й досягнення швидкого ефекту. Щоб м’язова тканина правильно формувалася, їй потрібен опір, а останній чиниться в положенні лежачи, коли голова підіймається і опускається.

Не можна стверджувати, що йога для обличчя не дієва, коли ви сидите. Вона, звісно ж, також дає ефект: якщо немає можливості лягти — можна сидіти.

3. Щоденні вправи для обличчя годиться виконувати в один час

У йозі для обличчя важлива послідовність та щоденне виконання для швидких і якісних результатів. Та іноді ми забуваємо за неї через звичайну зайнятість. Налаштуйте нагадування на телефоні, а поступово воно стане звичкою. Саме те, що треба.

4. Вправи для обличчя поєднайте із кардіо тренуваннями

На думку фахівців, кардіо вправи чудово поєднуються із гімнастикою для обличчя. Навіть до спортзалу не треба ходити: можна практикувати біг, ходьбу або знайти на YouTube домашні тренування з аеробіки.

5. Користуйтеся кремом з вітаміном А

Так, креми також можуть нам допомогти. Помітили, що шкіра провисає — скористайтеся засобами на базі вітаміну А, — радять дерматологи. Він стимулює сполучні з’єднання між клітинами шкіри та вдосконалює обличчя зсередини.

Використовуйте засіб щодня поряд із вправами — і на результат не треба буде довго чекати.

6. Вживайте харчові добавки — з колагеном і гіалуроновою кислотою

З віком шкіра втрачає колаген і стає менш еластичною. Якщо повернути кількість колагену в організм — еластичність відновиться. Наукою доведено, що харчові додатки з гіалуроновою кислотою і колагеном зменшують вікове провисання шкіри обличчя.

Зверніться за консультацією до лікаря та скористайтеся його порадами.

7. Обирайте засоби догляду за шкірою обличчя зі вмістом вітаміну С не менше 15-20%

Нестача вітаміну С в організмі руйнує його здатність продукувати колаген, що й призводить до обвислих щік. Для нашої шкіри дуже корисні засоби з вітаміном С, тож обирайте доглядову косметику для щоденного догляду зі вмістом вітаміну С не менш, ніж 15-20%. До прикладу, сироватку для обличчя, яку ви будете щоранку наносити на шкіру.

8. Під час тренувань розслабляйте шию

За даними вчених, шкіра на обличчі провисає або через втрату колагену, або через втрату підшкірного жиру. Проте дерматолог Фредрік Брендт зауважує, що ще однією причиною такої проблеми є напруження м’язів шиї. Тож радить розслаблювати її під час тренувань.

А як ви боретеся з обвисанням шкіри? Які ваші секрети краси? Поділіться ними з нами.

За матеріалами

Сподобалось?

17 фотографій речей до і після того, як за них взялися справжні адепти чистоти

Це завдання третьокласника зламало мозок вже не одному дорослому, а у вас вийде його розв’язати?