8 вправ проти обвислих щік – ваше обличчя знову стане худеньким

Коли мова заходить про тренування – про обличчя ми часто забуваємо. Хоча щоки, як і кожна інша частина тіла, теж потребує впливу, щоб залишатися у формі. Незважаючи на те, що генетика справді впливає на те, чи будуть у нас пухкенькі щічки Анджеліни Джолі, регулярні вправи для обличчя дуже корисні.

Тутка приготував для вас 8 вправ для щоденного застосування, котрі перетворять випуклі заячі щічки на більш витончене обличчя.

Цікаве
Loading...

1. Вправа “Качечка”

Починаємо працювати з центральними м’язами лиця. Напружте губи і закривайте/розкривайте рота. Не забувайте постійно розвертати губи та відчуйте напруження у м’язах обличчя.

Повторити: 15 разів

2. Вправа “Половина гримаси”

Згідно з назвою, уявіть щось, що справді варте гримаси. Один кінець рота скорчіть у гримасі та напружте м’язи шиї. Вправа виконується добре тоді, коли ви добре можете побачити сухожилля на шиї.

Повторити: 15 разів

3. Вправа “Рибка”

Усім відома ця поза: сплюсніть досередини щоки та витягніть губи трубочкою. Потім закиньте голову назад і намагайтеся підборіддям дотягнутися до стелі – так шия і щоки будуть ще більш напружені.

Тривалість: 15 разів по 10 секунд

4. Вправа “Скульптор щік”

Підняті щоки зроблять обвисле обличчя більш витонченим. Розкрийте рот у овальній широкій посмішці, і пальцями підіймаємо щоки догори.

Тривалість: 30 секунд

5. Вправа “Заплющені очі”

Вірте чи ні, але просте заплющення очей допоможе зменшити жир у щоках. Отож, якомога сильніше заплющте очі та корчіть гримаси, поки не відчуєте напруження у м’язах.

Тривалість: 15 раз по 3 секунди

6. Вправа “Підіймання підборіддя”

І підборіддя дасть “ліфтинг-ефект”. Нижню губу поставте на верхню та щоразу якомога вище підіймайте підборіддя.

Повторити: 15 разів

7. Вправа “Поцілунки в щічку”

Уявіть, що вітаєтесь зі своїм французьким другом традиційними цьомчиками в щічку. Для цього якнайщільніше стисніть губи і рухайте ними зліва направо. Чим сильніше ви рухатимете губами в різні боки – тим краще.

Повторити: 15 разів

8. Вправа “Опускання щелепи”

Чудове розтягнення, як і вправа на спалення жиру в щоках. Язик притисніть до кореня нижніх зубів і якнайнижче опустіть щелепу вниз.

Повторити: 15 разів

Бонус: Позиція язика

Язик теж може знаходитися в недбалому стані, як і тіло. Неправильне положення язика в роті може навіть викривлювати правильну форму обличчя і створювати подвійне підборіддя чи розпухлі щоки. Стежте за тим, щоб навіть під час відпочинку язик та зуби перебували у правильному положенні: язик дещо ближче до піднебіння, а зуби – злегка стиснуті.

А ви можете поділитися дієвими способами зменшення об’єму щічок?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker