8 золотих вправ для плоского живота

Підтягнутий живіт — це набагато більше, ніж просто мета, кращий вигляд в обтягувальному одязі.

Крім ослаблених м’язів і непотрібних жирових відкладень, вправи зроблять вас сильнішими й витривалішими. Вам не знадобиться спеціальне обладнання, тільки завзятість і регулярність.

Вправи для м’язів живота

1. Вправа «планка»

Зігніть лікті на 90 градусів і перенесіть свою вагу на передпліччя. Все ваше тіло повинне утворювати одну пряму лінію, живіт підтягнутий, м’язи напружені.

2. Перевернута планка

Кисті рук розташуйте під плечима, долоні направте в бік п’ят, пальчики потягніть вперед, таз виштовхуйте назовні, погляд спрямовуйте вгору, спину тримайте прямо.

3. Поза моста

Ляжте на спину та зігніть ноги, ставлячи стопи паралельно одна до одної і якомога ближче до сідниць. Коліна розведіть трохи ширше стегон. Потім відсуньте плечі подалі від вух, одночасно зближуючи лікті. Тепер відштовхніться стопами від підлоги і піднімайте таз, захоплюючи руками щиколотки.

4. Поза човна

Ляжте на спину, зробіть видих, одночасно підніміть ноги й відхиліть тулуб назад, спину тримайте прямою, пальці ніг тягніть на себе і вгору. Намагайтеся балансувати на сідницях, а не на п’ятій точці і й тримати стопи піднятими вище голови. Це допоможе добре пропрацювати живіт, передню поверхню стегон.

5. Поза лука

Ляжте на живіт, руки вздовж тулуба. Підніміть п’яти вгору, згинаючи ноги в колінах, потім вхопіться руками за гомілкостопи. Утримуючи рівномірне дихання, починайте піднімати стопи, намагаючись випрямити коліна. М’язи рук і спини розслабте, напружуйте тільки м’язи ніг, зводьте коліна і стопи разом.

6. Скручена поза стільця

Розмістіть ноги на ширині тазаюу або разом, головне, щоб стопи стояли паралельно одна до одної, а п’яти щільно притискалися до підлоги. Потім злегка зігніть коліна, а таз відведіть назад, підтягуючи куприк. Підніміть прямі руки вгору. Пробудьте в цій позі 5-6 дихальних циклів.

7. Прямий бічний кут

Ця поза розвине стійкість, водночас інтенсивно витягуючи бічні поверхні грудної клітки, тренуючи м’язи, що підтримують дихання.

8. Бічна планка з розворотом

Це — ідеальна вправа для косих м’язів. По черзі виконуючи напруження і розтягнення м’язових груп, ви прекрасно підвищите тонус в проблемній зоні.

Фото: www.vectorstock.com
За матеріалами