9 фраз, які ні в якому разі не скаже мудра жінка

1. Жіноча мудрість полягає в тому, щоб підтримувати своїх близьких — правильно

Якщо ви скажете подрузі, яку кинув хлопець, що вона занадто гарна для того, щоб переживати через цього придурка — звучати буде образливо і для неї. Невже за довгий період спілкування з хлопцем вона не розгледіла наскільки він поганий. Не можна одночасно робити комплімент і зачіпати інші якості.

2. Мудрі жінки не беруться судити про вік людини, ніколи

Вони розуміють: можна образити як приписуванням зайвих років, так і їх заниженням. У першому випадку для людини буде просто неприємно, у другому — ваші слова вважатимуть за брехню.

3. Ще до початку роботи розписатися за власну непрофесійність — поганий тон

Розумна жінка ніколи не спробує перекласти свою роботу на іншу людину вважаючи, що у тої вона вийде швидше і краще. Ті кар’єрні висоти, яких мудрі пані досягають, зароблені чесною працею, вони не бояться труднощів.

4. Хвастощі — не їхнє

Навіть якщо вони і справді доклали максимум зусиль для досягнення мети і йшли самотужки цим тернистим шляхом, вони знайдуть кому подякувати за допомогу, а не будуть хвалитися, що в житті всього добилися самостійно.

5. Жінка, наділена мудрістю, ніколи не скаже вголос, що сама вважає свою ідею абсурдною

Вона буде стояти за неї горою, і так доведе, що думка була чудова. Втім, погані ідеї — це не про розумну жінку.

6. Їм вистачає життєвої мудрості, щоб не сипати сіль на рану людині, яка помилилася

Вони уникають фраз на зразок – «Я так і знала!», «Я попереджала тебе!» Такі фрази ще більше пригнічують людину, чий «корабель зазнав аварії», а мудра жінка славиться вмінням підтримати й надати психологічну допомогу. Не в її правилах «добивати» остаточно!

7. Мудра жінка уникає безглуздих діалогів

Вона ніколи не запропонує просто поговорити. Якщо вона запрошує до діалогу, то завжди позначає його тему і задає хід бесіди.

8. Мудра жінка ніколи не буде виправдовуватися перед діловим партнером, другом або родичем, якщо їй не захочеться щось робити для нього

Фраза – «тільки з поваги до вас» – сама по собі не поважна. Жінка не буде користуватися такими методами. Якщо не захоче — вона відмовить.

9. Вона не дорікне другові, що той турбується через дрібниці

Вона розуміє, що людина має право на переживання, і це абсолютно нормально.

За матеріалами