9 ознак того, що ви будете дуже щасливими

Ми в Тутка вирішили поділитися невеликим переліком, який допоможе вам розібратися в тому, що по-справжньому допомагає людині проживати яскраве, осмислене життя.

Кажуть, що щастя – це не мета життя, а спосіб життя. Якщо ви навчилися в усьому бачити радість, якщо знайшли свій сенс життя, якщо вмієте бути вдячним, то будь-яка людина, яка на вас погляне, скаже, що ви людина щаслива.

1. Ви радієте чужим успіхам

Основна причина успіху як в роботі, так і в особистому житті – здатність радіти успіхам інших людей. Кращі команди складаються з тих, хто допомагає одне одному, знає свою роль, не переймається тільки особистим успіхом і цінує досягнення всієї команди в цілому.

2. Ви постійно шукаєте нових вражень

Ви не стоїте на місці. Ви знаєте, що ви унікальні і здатні внести свій вклад у розвиток цього світу. Згідно з визначенням психолога Роберта Клонінгера, «пошук новизни – це одна з рис характеру, яка робить вас здоровішими і щасливішими. Вона дає поштовх для розвитку вашої особистості». Відкрийте в собі шукача, і ваше самопочуття поліпшиться, з’явиться більше друзів, а життя стане приносити тільки радість.

3. Ви не шукаєте балансу між роботою та особистим життям, а просто живете

Неможливо дотримуватися символічної межі між роботою та особистим життям. Чому? Тому що ви і є ваша робота. Ваше життя – це ваша робота. Все, чим ви займаєтеся – це робить вас тим, ким ви є. Людина, яка цього не розуміє, якраз не живе, а просто працює.

4. Ви здатні співпереживати

Уміння ставити себе на місце іншої людини – надзвичайно важлива і корисна навичка. Корисна вона тому, що дає можливість дивитися на світ і ситуації з різних точок зору, а також давати собі тайм-аут, перш ніж осудити когось. Такий підхід якнайкраще оберігає від необдуманих вчинків і поспішних звинувачень.

5. Ви маєте що довести самому собі

Деякі люди грішать тим, що часто намагаються довести чиюсь неправоту. Вони готові відшукати тисяча аргументів, аби самоствердитися за рахунок іншої людини. Так, коли це спрацьовує, приходить задоволення. Але дійсно сильне задоволення можна отримати, тільки якщо ви доведете щось найголовнішій людині у вашому житті – самому собі.

6. Ви знаєте, що успіх досягається завзятістю

Нельсон Мандела казав: «Якщо у вас є мрія, ніщо не завадить вам втілити її в життя, поки ви не опустите руки».

Так, звичайно, завжди знайдуться люди, які будуть талановитіші та розумніші. Але той, хто по-справжньому хоче чогось, неодмінно досягне свого.

7. Ви сприймаєте гроші як можливість, а не нагороду

Гроші не мета, а засіб. Ви точно розумієте це і тому, думаючи про наближення зарплати, уявляєте собі не гроші, а те, що збираєтеся з ними зробити. І не важливо, що це: розвиток бізнесу, купівля машини або погашення кредиту.

8. Ви не вважаєте себе особливою людиною

Тому ви наполегливі та послідовні в досягненні своїх цілей. Ви усвідомлюєте, що успіх заснований на амбітності, ревності й силі духу. Звичайно, допомагають удача й потрібні люди, але основну роль все ж відіграєте ви. Однак, ви не женетеся за дешевою славою, тому визнаєте свої недоліки і не скупитеся на похвалу для інших людей.

9. Ви усвідомлюєте, що гідність і повага залишаються назавжди

Ким би ви не були і з ким би вам не доводилося мати справу, ви шануєте всіх однаково, ставлячись до людей з належною повагою. Таким чином, ви отримуєте її натомість і оточуєте себе людьми, які будуть готові допомогти вам в потрібний момент.

За матеріалами