in , ,

9 причин, чому жінки не носять бюстгальтерів, і це їм лиш на користь

Бюстгальтер — не такий вже й простий, як здається: через нього груди обвисають, шкіра подразнюється, тіло покривається червоними слідами. З пуш-ап, мереживні, спортивні чи без бретельок — кожен вид створює певний дискомфорт. Соціальні правила і власні звички може й зобов’язують носити бюстгальтер щоденно, але для свого комфорту правила іноді корисно порушувати.

Тутка вирішив розглянути цю красиву, але й суперечливу річ, з іншої точки зору, і ось що знайшов. Вишукуймо інформацію разом!

1. Піт з-під грудей зникне назавжди

Спекотні дні перестають тішити, якщо вас накриває оте неприємне відчуття поту під грудьми. А бюстгальтер ще й ускладнить ситуацію: неприємна рідина буде поглинатися шкірою. А якщо вийти надвір без нього і дозволити шкірі дихати, піт буде випаровуватися сам по собі, створюючи свіже та класне відчуття.

2. Шкіра без бюстгальтера зробиться чистішою

На додаток до попереднього пункту, якщо бруд та піт з-під бюстгальтера проникне в шкіру, остання ризикує вкритися прищами або запалитися. А в ті пори року, коли поту пребагато — і поготів! Під тісними бретельками теж збираються бактерії. Тож краще зняти той предмет, що може так нашкодити.

3. Підтримається природня форма грудної клітки

Якщо ми носимо бюстгальтер для підтримання форми грудей, він не завжди корисний для цього. Насправді вчені визначили, що груди під ним провисають, тож іноді радимо його знімати.

4. Груди стануть сильнішими

Без обмежень штучної підтримки, груди самі розробляють свою пружність. Тобто, іншої підтримки їм не треба. Грудні м’язи відновлюються, попри земне тяжіння. А ви можете спостерігати їх нову чудову форму!

5. Економія грошей

Більшість якісних бюстгальтерів дорого коштують, а модні варіанти від дизайнерів — тим більше. Дуже важко знайти бюстгальтер з відповідною формою, який гарно буде підтримувати груди та не створюватиме дискомфорту. Тож ходіть без нього!

6. Звільнення від ненависних червоних слідів на шкірі

Яким би дорогим чи дешевим не був ваш бюстгальтер, від нього на грудній клітці залишаються червоні лінії. Вони болять, від них незручно, і так кортить вже забрати їх зі шкіри. У будь-якому випадку обирайте комфортні речі.

7. Без нього зручно буде весь день

Котра з жінок не знає це відчуття — після довгого дня зняти бюстгальтер. А яке відчуття свободи без нього? Бюстгальтери бувають різні, але почуття — однакові. Варто себе запитати — нащо цілий день мучитись? Без нього відчуття значно легші.

8. Покращується кровообіг

Бюстгальтер обмежує циркуляцію лімфи в ділянці грудини, а лімфа — необхідна речовина для очищення організму від вірусів, бактерій та іншого. Без бюстгальтера покращується її відтік, м’язова тканина робиться щільнішою, а шкіра — більш пружною. Звісно, треба носити бюстгальтер, але зняти його і потішити організм — а чому б ні?

9. Новий досвід

Люди скажуть: “Ну як це без бюстгальтера?” А ви подумайте — це ж такі нові враження, новий досвід. День (а може і ціле життя) набуде нової “перчинки” без бюстгальтера. Звісно, до такого треба звикати, але ж живемо один раз, чи не так?

Коли бюстгальтер необхідний

В таких випадках як, наприклад, заняття спортом, він справді потрібний: за інтенсивних тренувань тканина грудей може травмуватися, почати боліти. Тож спортивна білизна — обов’язкова.

Часто носите білизну? Що скажете про наші арґументи? Ходили б без бюстгальтера? Чекаємо ваших коментарів.

За матеріалами

Сподобалось?

За життя з такими сусідами мали б виплачувати грошову допомогу

Тести на 30 секунд розкажуть, наскільки здоровий ваш організм