in , ,

Актори передачі «Маски-шоу» та їх творчість сьогодні

На сьогодні Інтернет кишить відеозаписами стендаперів, гумористичними шоу та вайнами, важко обрати щось одне. Однак у 90-ті вибір був не таким широким. Глядачі з нетерпінням очікували виходу улюбленої гумористичної передачі «Маски-шоу».

Нам в Тутка стало цікаво як зараз виглядають головні коміки телешоу. Дивимось.

1. Георгій Делієв

Георгій був засновником проекту, а також його незмінним актором і режисером. Сьогодні Делієв активно займається рок-музикою, виступаючи з групою «Майстерклас». А у 2017 році він став членом журі гумористичної телепередачі «Ліга сміху».

2. Борис Барський

Під час участі в шоу Борису найчастіше діставались ролі військових. Сьогодні Барський випускає збірки власних віршів і грає провідні ролі в театральних постановках («Ромео і Джульєтта», «Отелло», «Нічна симфонія», «Надто одружений таксист»).

3. Володимир Комаров

Володимир часто з’являвся в телепередачі в образах бандитів і колоритних українців з традиційними чубом і вусами. Покинувши проєкт у 2002 році він спільно з Олексієм Агопьяном заснував гумористичний дует «Одеколон». Трохи пізніше, у 2005-му, Володимир вирішив присвятити себе музиці і створив рок-групу «Д-р БрМенталь», солістом якого є й донині.

4. Наталія Бузько

Наталія поставала на екрані в абсолютно різних образах: жінка-вамп, тендітна тургенєвська панночка чи самодостатня розумна дама. Сьогодні Бузько часто з’являється як на театральній сцені, так і на екрані кіно. У 2018 році актриса зіграла в комедії «Одеський підкидьок».

5. Евеліна Бльоданс

Евеліна найбільше запам’яталася глядачам за роллю медсестри в епізоді «Маски в лікарні». Сьогодні Бльоданс активно грає в кіно і театрі. Також актриса взяла участь у кількох телепроектах, виступивши ведучою в передачі «Присяжні краси» на каналі «Домашній» і «Людина-невидимка» на каналі ТВ3. А у 2017 році Евеліна знялася в одній із серій документального фільму «Москвички», присвяченого становленню відомих вітчизняних жінок.

6. Юрій Стицьковський

Найвідоміша роль Юрія в «Маски-шоу» — вусатий генерал. Покинувши комік-трупу, він виступив режисером-постановником комедійного серіалу «Дружна сімейка». Кількома роками пізніше Стицьковський вів авторську програму «Пупсня» на каналі ТЕТ. Сьогодні Юрій в основному займається продюсуванням телепередач.

7. Валентин Опалєв

Валентин запам’ятався шанувальникам шоу своєю неповторною мімікою. Особливо добре Опальову вдавалися ролі бешкетників, але він так само прекрасно перевтілювався в буркотливих жінок. Покинувши телепроект, він спільно з Юрієм Стицьковським з’являвся в «Шоу довгоносиків». З 2006 року актор обіймає посаду генерального продюсера створених ним кінокомпаній «Мостелефільм» і «Київтелефільм».

Особисте пекло для кожного знаку Зодіаку

Цікава зміна поколінню Z — нове покоління Альфа